Kończymy I rundę na World Matchplay! Kupon double z darta na podwojenie wkładu!

Jonny Clayton 17.07.2023

Ostatni dzień 1. rundy w lipcowym turnieju World Matchplay, gdzie zawodnicy wchodzą w drugą część sezonu, która otwiera nam wiele rozmaitych imprez w świecie darta. Ponownie wracamy do rozgrywania spotkań jedynie w sesji wieczornej, a dzisiaj poznamy ostatnią ósemkę, która jeszcze nam się nie pokazała na scenie w Blackpool. Wybrałem tylko dwa pojedynki do gry, czym postaramy się podwoić wkład. Serdecznie zapraszam do sprawdzenia, co przygotowałem! 

STS Zakłady Bukmacherskie
STS Zakłady Bukmacherskie
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

1500 zł od trzech depozytów
+ 0 100 zł bez ryzyka + 60 zł bonus za zadania

standardowa oferta to 1560 zł, a z naszym kodem zgarniasz 1660 zł

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 1500 zł
ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 100 zł
BONUS ZA ZADANIA: 60 zł
Kod promocyjny: ZAGRANIE

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Jonny Clayton vs Gabriel Clemens: typy i kursy bukmacherskie (17.07.2023 r. – 23:00)

Ostatni mecz dzisiejszego dnia, od którego jednak zaczniemy nasz kupon, gdyż na scenie w Winter Gardens zobaczymy dwóch bardzo dobrych zawodników, którymi są Jonny Clayton oraz Gabriel Clemens. Będzie to zatem walijsko-niemiecki pojedynek, w którym faworytem jest zawodnik z Wysp. Może być to spotkanie o bardzo falującej formie ze strony Gabriela, który ostatnio przyzwyczaił nas do bardzo dobrych pojedynków, przeplatanych z bardzo częstymi podejściami na presji i niskimi średnimi na trzech lotkach. Obaj panowie to oczywiście światowy top, jeżeli chodzi o turnieje, w jakich brali udział oraz jakie osiągi mają na swoich kontach. Oczywiście więcej dużych sukcesów ma Walijczyk, który w tym roku jeszcze nie zdobył nic większego, ale to nie z powodu jego słabszej gry, a często przez nad to wysoką formę rywali, na którą nie mógł nic poradzić. Obaj panowie są raczej większymi fanami krótszych gier, a niżeli pojedynków na tak długim dystansie. Nie idzie im w tym roku na scenach European Tour, gdzie ciężko było im się przebijać przez kilka początkowych rund. Dużo lepiej grali oni na podłogowych rywalizacjach, które szczególnie dobrze rozgrywał ostatnio Jonny, dochodząc do dwóch ćwierćfinałów. Ciekawostką w tej rywalizacji jest to, że panowie już dosyć często grali w meczach bezpośrednich, ale jeszcze ani razu nie wygrał Niemiec. Stoczyli ze sobą od 2019 roku 7 pojedynków i wszystkie padły łupem Claytona, niezależnie czy były to spotkania telewizyjne, czy podłogowe. Tym razem ponownie faworytem jest zawodnik z Walii, tym bardziej że bardzo dobrze pokazał się w poprzednim tygodniu w rywalizacji Players Championship. Czy tym razem także okaże się lepszy od rywala? Wszystkie nasze propozycje na Darta, odnajdziesz na stronie Typy Dart – Zagranie!

JONNY CLAYTON VS GABRIEL CLEMENS

Kto wygra mecz?
Jonny Clayton 100%
Gabriel Clemens 0%
4+ Głosy
Oddaj swój głos:
  • Jonny Clayton
  • Gabriel Clemens

 

Statystyki:

Mecze bezpośrednie od 2020 roku:

Home Tour 2020 – 5:2 Jonny Clayton

PC4 2021 – 7:5 Jonny Clayton

Mistrzostwa Świata 2021 – 4:0 w setach Jonny Clayton

Mistrzostwa Świata 2022 – 4:2 w setach Jonny Clayton

European Tour 12 2022 – 6:5 Jonny Clayton

Mistrzostwa Europy 2022 – 6:4 Jonny Clayton

Bilans meczów tv od kwietnia 2023 roku (bez Premier League):

Jonny Clayton:

ET7 – wygrana z: Keane Barry – 6:3; Damon Heta – 6:3; przegrana z: Dirk van Duijvenbode – 4:6

ET8 – wygrana z: Martijn Kleermaker – 6:1; Dirk van Duijvenbode – 6:3; przegrana z: Damon Heta – 5:6

ET9 – przegrana z: Ross Montgomery – 4:6

ET10 – przegrana z: James Wade – 3:6

Gabriel Clemens:

ET7 – wygrana z: Graham Usher – 6:0; Peter Wright – 6:5; przegrana z: Michael Smith – 4:6

ET9 – wygrana z: Lee Evans – 6:4; przegrana z: Martin Schindler – 3:6

ET10 – wygrana z: Jose de Sousa – 6:3; przegrana z: Ryan Searle – 5:6

Co obstawiać?

W tym meczu zgadzam się z bukmacherami i uważam, że ponownie lepszy w rywalizacji będzie Jonny Clayton, który nie zwykł przegrywać z Niemcem. Zdecydowanie jest to zawodnik o znacznie stabilniejszej formie na dużych scenach, a to powinno przełożyć się także na dłuższe rywalizacje, które jak następowały u tych panów, to zdecydowanie wygrywał je Clayton, a przykładem są występy na Mistrzostwach Świata. Sądzę, że przy mniejszym ograniu na dużych scenach telewizyjnych w tym roku, Clemens wcale nie będzie miał dzisiaj łatwiej i ponownie zobaczymy go pod ścianą, gdzie presja będzie wpływała na jego rzuty. Moim pierwszym typem na ten mecz jest zagranie na wygraną Claytona! W przypadku tego meczu, skorzystam z oferty, która dostępna jest u naszego dzisiejszego bukmachera! Warto założyć tam konto z kodem promocyjnym STS od Zagranie!

Jonny Clayton wygra
Kurs: 1,45
Zagraj!
baner zagranie

Ryan Searle vs Raymond van Berneveld: typy i kursy bukmacherskie (17.07.2023 r. – 21:00)

Drugi mecz, który wpadł mi w oko, to starcie numer 2 w dzisiejszej sesji wieczornej, gdzie zmierzą się: reprezentant gospodarzy, a więc Ryan Searle oraz były mistrz świata, a więc Holender, Raymond van Berneveld. Panowie ostatnio mieli do siebie szczęście w losowaniu, gdyż dwa razy spotkali się w European Tour. Dwa razy zagrali na pełnej długości, gdzie raz lepszy okazał się Anglik, a raz reprezentant Holandii. W spotkaniach bezpośrednich lepszy bilans ma Ryan, który od powrotu Bernevelda do touru pokonał go już pięciokrotnie, ale w ostatnim ich bezpośrednim pojedynku, lepszy okazał się właśnie Holender. Zawodnicy nie powinni mieć problemów z publiką, która, pomimo że będzie głównie skupiała się na tym, co gra Searle, to nie darzy odrzuceniem byłego Mistrza Świata i nawet, jak gra w Anglii, to dostaje głośne owacje i zostaje dobrze przyjęty w turnieju. Mecz, który moim zdaniem może być bardzo różny, jeżeli chodzi o wynik, gdyż zarówno reprezentant gospodarzy, jak i RvB potrafią mocno skupić się na turnieje telewizyjne i nawet, jak ich turnieje poprzedzające nie są na wysokim poziomie, to włącza im się tryb wielkiego turnieju i grają znacznie lepiej. Dlatego dzisiaj nie będę kierował swojej atencji na kuponie w stronę zwycięstwa któregoś z nich. Z ciekawostek, które ostatnio miały miejsce, to Ryan Searle zaczął grać na jeszcze cięższych lotkach, które co prawda dopiero wyczuwa, ale na Playersach dotarł do półfinału w jednym z turniejów, a więc sądzę, że ręka jest już ustawiona pod nowe wartości. Anglik znacznie bardziej skupia się na tym, aby nie maszerować po tarczy i pozostawać a T20. Może nie jest zawodnikiem, który bardzo mocno dominuje na maksach, ale w jego występach na krótkich dystansach nie raz widzieliśmy, że potrafił się zakręcić przy linii 5. takich rzutów, a więc przy długim meczu nie powinien mieć także z tym problemu. Czy tak właśnie będzie? Wszystkie najważniejsze propozycje dnia, znajdziesz na stronie Zagranie w zakładce TypyDnia!

Statystyki:

Mecze bezpośrednie od 2020 roku:

PC8 2021 – 6:1 Ryan Searle

PC22 2021 – 6:2 Ryan Searle

ET5 2023 – 6:5 Ryan Searle

ET10 – 6:5 Raymond van Berneveld

Bilans meczów tv od kwietnia 2023 roku (bez Premier League):

Ryan Searle:

ET7 – przegrana z: Gary Anderson – 2:6

ET8 – wygrana z: Steve Beaton – 6:4; przegrana z: Nathan Aspinall – 1:6

ET9 – przegrana z: Madars Razma – 1:6

ET10 – wygrana z: Gabriel Clemens – 6:5; przegrana z: Raymond van Berneveld – 5:6

Raymond van Berneveld:

ET7 – wygrana z: James Wade – 6:3; przegrana z: Dirk van Duijvenbode – 3:6

ET9 – wygrana z: Liam Maendl-Lawrence – 6:3; Andrew Gilding – 6:0; przegrana z: Luke Huphries – 2:6

ET10 – wygrana z: George Killington – 6:3; Michael va Gerwen – 6:3; Ryan Searle – 6:5; przegrana z: Joe Cullen – 4:6

Co obstawiać?

Bardzo ciekawy mecz nam się szykuje i nie uważam, a żeby miał on się rozstrzygnąć w bardzo dużej przewadze któregoś z zawodników. Zawsze ich mecze stały na wysokim poziomie emocji i bliskich wynikach, gdzie często decydowało jedno lub dwa przełamania. Zawodnicy, którzy może nie są jakimiś dominatorami na wysokich wartościach i często zawodzą, ale z pewnością są to darterzy, którzy potrafią rzucać serię maksów. Dzisiaj spodobała mi się linia na maksymalne wartości po stronie Anglika, który wspierany swoją publiką, z pewnością będzie gonił ten mecz i utrzymywał na wysokim poziomie. Trochę dziwi mnie ten kurs, ale zamierzam z niego skorzystać. Gram na pojawienie się minimum 4. maksów po stronie Searle! 

Ryan Searle powyżej 3,5 180-tek
Kurs: 1,61
Zagraj!

Kupon-double-STS-17.07.2023

fot. Pressfocus

100 zł - zakład bez ryzyka na start ze zwrotem na konto główne. Najwyższa oferta powitalna w Polsce 1660 zł - TYLKO U NAS!

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze