Kolejny dzień zamkniętych kwalifikacji do majora!

Twistzz wnoszący trofeum

Drugi dzień kwalifikacji do najbardziej prestiżowego turnieju 2024 roku. Dzisiaj czeka nas kilka naprawdę ciekawych pojedynków między innymi z udziałem Navi czy Permitty. Czy Aurora odpadnie już drugiego dnia turnieju?

Superbet - koszulka do baneru
Superbet - koszulka do baneru
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

100% do 200 zł od depozytu, 3500 zł bez ryzyka, 35 zł darmowy zakład (z kodem) + 20 zł aplikacja
Wszystkie bonusy = FREEBETY bez obrotu!


🔥 PROMOCJA: + 600 zł za wygraną Lecha (zakład długoterminowy)
LUB
+ 200 zł za poprawny typ na drużynę z golem w meczu Wisła Kraków - Widzew Łódź (trwa do: 28.02.)

3755 PLN na start w Superbet!

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 200 zł, TYDZIEŃ BEZ RYZYKA: do 3500 zł, DARMOWY ZAKŁAD: 35 zł APLIKACJA MOBILNA: 20 zł

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

3DMAX – OG

 

3DMAX zaprezentowało się bardzo dobrze w pierwszych spotkaniach zamkniętych kwalifikacji. Bez większych problemów pokonali Jano i byli blisko niespodzianki i wygrania meczu na CLoud9. Zabrakło wyrachowania i szczęścia w kluczowych dla meczu rundach po stronie broniącej. Mimo to uważam, że są drużyną, która powinna przejść do następnego etapu kwalifikacji. Francuzi są bardzo dobrze zgrani i już nie raz udowadniali, że potrafią grać w CS 2. Nie mieli jeszcze zbyt wielu okazji z drużynami ze światowego topu, ale zawsze pokazują charakter i grają zacięte spotkania. Po pierwszym dniu kwalifikacji są 5 pod względem ratingu drużyną tych kwalifikacji. Maka jest jednym z najlepszych zawodników turnieju po tych dwóch mapach i nie wydaje mi się, żeby to miało się zmienić. W meczu z OG mają bardzo dobre mapy, które mogą zagrać i zbanować. Wydaje mi się, że to może być kluczowe w tak ważnym dla obu drużyn spotkaniu.

OG nie pokazało jeszcze nic specjalnego w nowym składzie. W kwalifikacjach mierzyli się z dość słabymi rywalami i nie miał ich za bardzo kto sprawdzić. Ecstatic spokojnie sobie poradziło z OG, w meczu o rozstawienie wygrywając 13:7. Podczas samych zamkniętych kwalifikacji mierzyli się z tymi samymi rywalami, ale zagrali ewidentnie gorzej od 3DMAX. Przegrali do 5 z CLoud9 i wygrali do 10 z Jano. Żadne ze spotkań nie było przekonywające w ich wykonaniu co, zresztą pokazują statystyki indywidualne. Według mnie największym problem tej ekipy jest jej bardzo krótki staż. Nie rozegrali zbyt wielu spotkań od zmian kadrowych i odbija się to na ich dyspozycji. Mapy są dość losowe w ich wykonaniu, bo każdy poważniejszy sprawdzian przegrali. Nie wiadomo tak naprawdę czy są tak słabi na Inferno, czy Overpassie, czy rywal był tak mocny. Wydaje mi się, że jest to jednak kwestia słabości OG, bo oprócz meczów na polskie formacje nie potrafili przekonywająco sobie poradzić z dużo słabszymi rywalami.
Przewidywane mapy:
3DMAX ban Mirage
OG ban Nuke
3DMAX ban OVerpass
OG ban Vertigo
3DMAX ban Ancient
OG ban Anubis
Inferno was left over

 

Typ: 3DMAX wygra mecz. Na ten moment wydają się nie tylko lepsi, ale też bardziej zorganizowani jako zespół. Jest to kluczowe, patrząc na to jak krótkie są spotkania w nowej formule i każdy błąd kosztuje więcej niż w CS:GO.

Dzisiejszy kupon gram z bukmacherem Superbet, który oferuje bardzo ciekawe promocje w tym super przewagę. Sprawdź kod promocyjny superbet i przekonaj się sam. Analizy na spotkania innych dyscyplin, możesz znaleźć w zakładce typy dnia.

3DMAX wygra mecz
Kurs: 1.45
Zagraj!
baner grupa zagranie

Eternal Fire – Mouz

 

Eternal Fire bardzo dobrze rozpoczęło zamknięte kwalifikacje, wygrywając oba pierwsze spotkania. Pokonali mimo wszystko dość słabe zespoły, bo była to Ikla i Pera. W CS 2 nie mierzyli się w zbyt wielu poważniejszych turniejach, co może być dla nich zgubne w tych kwalifikacjach. Bardzo dobrze jak zawsze prezentuje się Xantaeres, ale do tego, coraz wyższy poziom pokazuje Wicadia. Turecka ekipa wydaje się wchodzić na odpowiednie tory, pytanie jednak, czy to wystarczy na drużynę taką jak Mouz. Mapy są raczej dość dobre dla Eternal Fire, minusem może być mała ilość rozegranych spotkań w CS2. Mierzyli się z zespołami takimi jak Aurora, Furia czy Big, ale jak zresztą widać w tych kwalifikacjach nie mają oni zbyt lekko.

Mouz wygrali pierwsze spotkania z Heroic oraz Eyeballers i z wynikiem 2:0 zameldowali się do meczu o awans. Mimo że nie były to najpewniejsze mecze w ich wykonaniu to dali radę awansować. Kluczowa może okazać się postawa Brollana, który wchodzi w buty Frozena. Może być naprawdę wartościowym graczem, jeżeli to wykorzysta. Na razie spisuje się bardzo dobrze i osiągnął rating na poziomie 1.20. Zespół Mouz posiada w sobie sporo talentu i jedyne czego im brakuje to doświadczenia, które sam Brollan może w pewnym stopniu zapewnić. Mapy mogą być dla Mouz korzystne, jeżeli dobrze to rozpracują. Problemem jest jednak mała próbka danych na temat Eternal Fire. Przed tym turniejem była spora przerwa w graniu i o ile lepsze zespoły poprawią szczegóły, to zespoły aspirujące do czołówki mógłby przygotować nowe mapy do puli.

Przewidywane mapy:
Eternal Fire ban Inferno
Mouz ban Anubis
Eternal Fire pick Vertigo
Mouz pick Mirage
Eternal Fire ban Nuke
Mouz ban Overpass
Ancient was left over

 

Typ: Mouz wygra mecz. Na ten moment są bardziej stabilną drużyną i udowadniają to na dużych turniejach. Eternal Fire ma potencjał na naprawdę dobre granie, ale nie sadze by były w tym momencie na poziomie Mouz.

Analizy na esport, możesz sprawdzić w zakładce typy na esport.

Mouz wygra mecz
Kurs: 1.55
Zagraj!
zdjecie na kupon esport 19.01.2024

Fot.Pressfocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze