Kolejny dzień YaLLa Compass! Gram kupon z kursem 2.01!

Dupreeh były zawodnik Astralis

Już jutro czekają nas spotkania ćwierćfinałowe w Spodku, gdzie zmierzy się Falcons z Ence oraz G2 z Faze. Do tego momentu trzeba jeszcze poczekać, a turniej YaLLa Compass oferuje spotkania ciekawych drużyn. Kto wygra dzisiejsze spotkania?

Superbet - koszulka do baneru
Superbet - koszulka do baneru
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

100% do 200 zł od depozytu, 3500 zł bez ryzyka, 35 zł darmowy zakład (z kodem) + 20 zł aplikacja

3755 PLN na start w Superbet!

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 200 zł, TYDZIEŃ BEZ RYZYKA: do 3500 zł, DARMOWY ZAKŁAD: 35 zł APLIKACJA MOBILNA: 20 zł

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Passion UA – BLEED

 

Passion UA to bardzo młoda drużyna złożona z zawodników z Ukrainy. Średnia wieku wynosi zaledwie 18.4 i planem na tej projekt jest zapewne długofalowy rozwój lub promowanie pojedynczych graczy. Na ten moment uważam, że wyniki są i tak całkiem dobre. Zacięta mapa na OG, wygrana z Rebels czy Alliance. Przegrali z Zero Tenacity i Mouz XNT wynikami 2:0, ale powalczyli w obu tych spotkaniach i pokazali się z dobrej strony. Zawodnicy mają potencjał, by zawitać na scenie tier 2 na stałe, a młody wiek daje im czas na spokojny rozwój. Widać jeszcze braki doświadczenia czy radzenia sobie pod presją, bo wygrali zaledwie jedną z czterech rozegranych do tej pory dogrywek. Ich najlepszą mapą a tej moment jest Ancient, gdzie wygrali aż 5 z 6 rund pistoletowych i 2 z 3 spotkań. Ogólnie rzecz biorąc, nie ma zbyt wielu dostepnych danych na temat tej drużyny. Nie ma sensu wyciąganie bardzo pochopnych wniosków z zaledwie kilku spotkań, ale wydaje mi się, że stać ich będzie na ciekawe rezultaty w przyszłości.

BLEED to nowy projekt, który jest zbudowany wokół ciekawych zawodników z przeszłością w bardzo mocnych organizacjach. Byłe drużyny obecnych zawodników BLEED to między innymi BIG, Evil Genisues, NIP czy Falcons. Wyniki trzeba powiedzieć, są na ten moment raczej przeciętne. Nie grają zbyt długo ze sobą, co może być powodem mieszanych wyników, ale od zawodników tej klasy oczekuje się więcej. Najważniejszym aspektem tej drużyny na ten moment jest to, że praktycznie w każdym spotkaniu są w stanie powalczyć lub po prostu wygrać. Od porażki z Entropiq ich mecze to albo porażki 2:1, albo zwycięstwa 2:0. Szczerze mówiąc, ci zawodnicy mają naprawdę bardzo duży potencjał jak na scenę tier 2. Wydaje mi się, że celem tej organizacji jest granie na turniejach tier, a na ten moment rozegranie się w tym składzie. Dobrze wykorzystani gracze tacy jak Faven, Cerq czy Cypher potrafią być bardzo groźni. Preasy, które również jest złożone z byłych zawodników tier 1 radzi sobie coraz lepiej i w niedługim czasie powinni zaatakować turnieje tier 1. Jeżeli chodzi o Bleed, to rywale prawdopodobnie zablokują im Inferno, więc wybiorą Mirage, który jest dla nich całkiem niezłą mapą. Ostatnie dwa zwycięstwa pokazały, że potrafią się tam dobrze prezentować. Jeżeli chodzi o rundy pistoletowe, to wygrali aż 60% z nich i w 18% rund potrafili przełamać rywala po przegranej rundzie pistoletowej.
Przewidywane mapy:
Passion UA ban Inferno
BLEED ban Nuke
Passion UA pick Ancient
BLEED pick Mirage
Passion UA ban Overpass
BLEED ban Anubis
Vertigo was left over

 

Typ: BLEED wygra mecz. Wydaje mi się, że mają większe szanse w tym pojedynku, zwłaszcza patrząc na różnicę w doświadczeniu. Zawodnicy BLEED mają bardziej profesjonalne zaplecze i nie powinni pozwolić sobie na porażkę z tak anonimowymi rywalami.

Kupon gram z bukmacherem Superbet, który oferuje bardzo ciekawe promocje, w tym super przewagę. Sprawdź kod promocyjny superbet i przekonaj się sam.

BLEED wygra mecz
Kurs: 1.42
Zagraj!

baner grupa zagranie

Godsent – Sangal

 

Godsent to organizacja złożona z zawodników ze Szwecji. W ostatnim czasie wyniki mają po prostu bardzo słabe. Więcej można zobaczyć porażek nich zwycięstw, chociaż część rywali była wymagająca jak chociażby TSM czy Preasy. Patrząc jednak przez pryzmat całego okresu, podczas którego ten zespół gra to, jest po prostu bardzo słabo. Dwóch zawodników nie gra oczywiście specjalnie długo, bo dopiero prawie 4 miesiące, ale nie zmienia to faktu, że nie idze to w dobrą stronę. Na ten moment Godsent ma dwie mapy, na których są całkiem regularni, jeżeli chodzi o wysoki poziom i jest to Ancient oraz Overpass. Oprócz tego reszta mapy to porażki naprzemiennie ze zwycięstwami. Co ciekawe wygrywają aż 64 procent rund pistoletowych w ostatnim miesiącu, ale też w zaledwie 64 procent wygrywają rundę po wygranej pistoletówce. Do tego nie wygrywają wcale rund po przegranej rundzie pistoletowej. Gracze, na których warto zwrócić uwagę to Plopski i Eraa, ale oprócz nich zespół wydaje się po prostu słaby. Podczas YaLLa Compass wygrali spotkanie z 500 wygraniem 2:0. Trzeba jednak pamiętać, że 500 to dość specyficzna drużyna, jeżeli chodzi o wyniki. Jednego dnia rywalizują z naprawdę ciekawymi ekipami, tylko po to, by przegrać na słabszego rywala.

Sangal nie zalicza ostatnio zbyt dobrych wyników, ale w meczach prezentują się całkiem solidnie. Z Metizport przegrali dwukrotnie po dogrywce, a z Preasy wygrali 10 i 9 rund. W meczu z Entropiq zagrali słabo, ale przegrali po trzech mapach. Wydaje mi się, że z czasem ten zespół może być całkiem niezły. Grają stosunkowo krótko od momentu dołączenia Xfl0uda oraz Ganginho, ale te transfery na pewno można uznać za udane. Zapewne, jeżeli wyniki nie będą się regularnie poprawiać, to organizacja poszuka zmian. Na ten moment uważam, że nawet w obecnym składzie potrafią zagrać naprawdę solidnie. Mapy na które warto zwrócić uwagę w tej ekipie to Ancient i Overpass, który wyglądają całkiem dobrze w ich wykonaniu. Mimo że na Overpassie wyniki nie są teoretycznie tak dobre, to grali naprawdę dobrze w tych spotkaniach. Jest oczywiście jeszcze Anubis, ale on zostanie zbanowany przez Godsent, dlatego też go pominąłem. W rundach pistoletowych, wyglądają po prostu przeciętnie pod każdym aspektem. Mają 50% wygranych pistoletówek, 76% rund wygranych po udanej rundzie pistoletowej oraz 9% wygranych rund po przegranej rundzie pistoletowej. W pierwszym spotkaniu na YaLLa Compass wygrali z Alternate aTTaX wynikiem 2:1. Ancienta i Vertigo wygrali raczej spokojnie, a na Anubisie przegrali wynikiem 13:11.
Przewidywane mapy:
Sangal ban Inferno
Godsent ban Anubis
Sangal pick Overpass
Godsent pick Ancient
Sangal ban Vertigo
Godsent ban Nuke
Mirage was left over

 

Typ: Sangal handicap map +1.5. Uważam, że Godsent nie jest wcale lepsze od ekipy Sangal. Mapy są wygodne dla obu zespołów i uważam, że każda z ekip może wygrać po jednej i zmierzyć się na decydującej trzeciej mapy. Ganginho i Xfloud prezentują bardzo dobrą formę w ostatnim miesiącu i sądzę, że mogą poprowadzić Sangal do zwycięstwa na co najmniej jednej mapie.

Analizy na esport, możesz znaleźć w zakładce typy na esport. Mecze z innych dyscyplin, możesz sprawdzić w zakładce typy dnia.

Sangal handicap map +1.5
Kurs: 1.42
Zagraj!
zdjecie na kupon esport 8.02.2024 YaLLa Compass

Fot.Pressfocus

Zaloguj się aby dodawać komentarze