Kolejny dzień Robet Cup! Typuje mecz 9ine!

Zawodnicy Fnatic po turnieju

Większość drużyn, które rozegra dzisiejsze spotkania nie ma większego doświadczenia w CS 2. Bardzo ciekawe mecze rozegrają się z udziałem między innymi 9ine, które podejmie Astralis czy Fantic, które podejmie NIP. Kto wygra pierwsze spotkania grupy C i D?

tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

2242 zł NA START: od depozytu 2000 zł + darmowy zakład 222 zł + ekstra freebet 20 zł

Oferta dostępna z kodem bonusowym: ZAGRANIE
(Wpisz w formularzu rejestracyjnym na stronie bukmachera)

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:
pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Astralis – 9ine

 

Astralis nie rozegrało jeszcze oficjalnego meczu w CS 2, ale dużo jest ostatnio szumu wokół organizacji. Zawodnicy Heroic zostali odsunięci od zespołu ze względu na chęć transferu do Astralis chwile po podpisaniu kontraktów. Być może jest to jeden z ostatnich turniejów dla niektórych zawodników w barwach Astralis. Być może jednak nie zostawią obecną formację na kilka najbliższych miesięcy i dadzą sobie nową szansę w CS 2. Ciężko stwierdzić jak będą się prezentować w nowych warunkach, ale mieli bardzo dużo czasu na solidne przygotowania i ten turnieju będzie pierwszym poważnym sprawdzianem. Końcówka CS:GO była dla nich naprawdę udana i prezentowali solidny poziom na przestrzeni kilka turniejów. Zawsze jednak czegoś brakowałoby zespołu na ćwierćfinał czy półfinał być zespołem z czołowej dwójki. Zawodnicy tacy jak Device czy Blamef będą dalej bardzo mocni i zmiana na CS 2 nie powinna tego zmienić. Myślę, że z agresywną grą mogą sporo zdziałać, zwłaszcza że obecnie zawodnicy, którzy peekują pierwsi wydają się mieć większą przewagę, niż to było w CS:GO. Widać to zwłaszcza w pojedynkach snajperskich, ale trzymać określone pozycje i kąty jest niezwykle ciężko w nowej grze.

9ine miało bardzo dobry okres w CS 2, ale Movistar Riders i Spirt zweryfikowali wszystkie braki tego zespołu. Nie wyglądają na zespół solidny pod żadnym względem na przestrzeni tych dwóch meczów. Grali bardzo dobre Vertigo przeciwko Movistar Riders, ale przy wyniku 12:5 po stronie CT, po prostu zaczęli przegrywać wszystkie rundy. Ostatecznie przegrali ten mecz wynikiem 2:0 i gra nie napawała optymizm. Nawet najlepsza mapa 9ine nie jest już tak pewna dla nich, jak to było jeszcze do niedawna. Snajper drużyny Hades gra dość przeciętnie i nie pokazuje zbytnio swoich realnych możliwości. Jeżeli z drużynami, które jeszcze tier 1 nie zwojowały, przegrywa się w tak tragicznym stylu cztery różne mapy, to ciężko sądzić, by w meczu z Astralis, miałoby być inaczej. 9ine nie wygląda na zespół, który miałby nagle konkurować z najlepszymi i prezentować poziomi sprzed kilku miesięcy. Polska formacja nie wypada też korzystnie względem mapy, które mogą zostać rozegrane i wydaje się, że po prostu wszystko jest przeciwko nim przed jutrzejszym meczem.

Przewidywane mapy:
9ine ban Inferno
Astralis ban Anubis
9ine pick Vertigo
Astralis pick Ancient
9ine ban Nuke
Astralis ban Mirage
Overpass was left over

 

Typ: Astralis wygra mecz. Drużyna o wiele lepsza z komfortowymi mapami i przede wszystkim większym doświadczeniem. Ciężko będzie 9ine zrobić cokolwiek, mając bardzo niskie morale i brak pewnej mapy, jaką było Vertigo.

Dzisiejszy kupon gram kupon z bukmacherem Etoto, oferuje on bardzo ciekawą ofertę promocyjną dla stałych i nowych klientów. Sprawdź kod promocyjny etoto i przekonaj się sam. Zobacz zakładkę typy na esport, jeżeli chcesz sprawdzić inne teksty z kategorii esport.

Astralis wygra mecz
Kurs: 1.35
Zagraj!

baner grupa zagranie

Monte – OG

 

Monte zaprezentowało się całkiem nieźle podczas turnieju IEM Sydney. Ulegli jedynie dwa razy w bliskich meczach drużynie Complexity, która ostatecznie przegrała po bardzo zaciętymi finale z Faze. Drużyna wygląda bardzo dobrze i prezentują atrakcyjną agresywną grę. Wygląda na to, że dobrze zaadaptowali się do nowych warunków w CS 2, a w szczególności Bro, który prezentował wyśmienitą formę na IEM Sydney. Drużyna bardzo poukładana z inteligentnym trenerem wydaje się grac coraz lepiej i potencjalnie ma szansę byc jedną z czołowych w CS 2. Dwie mapy, które mogliby poprawić to Mirage i Overpass, na którym prezentują się szczególnie słabo. Jeżeli poprawią te mapy i przynajmniej na jednej z nich wejdą na przyzwoity poziom, to mają szansę, powalczyć o wysokie miejsce na Robet Cup.

OG to drużyna, o której najchętniej nie pisałbym wcale. Jest to tragiczny projekt pod każdym możliwym względem. Oprócz beznadziejnych wyników sami zawodnicy nie mają potencjału, który mogą w przyszłości rozwinąć. Jedynym graczem, który ma potencjał to Regali, ale nie ma zbytnio możliwości grania lepiej, jeżeli drużyny nie daje mu, tyle ile powinna. Nie rozegrali jeszcze ani jednego meczu w CS 2, a ostatnie mecze w CS: GO to praktycznie same porażki z okazjonalnymi zwycięstwami na drużyny takie jak 00Nation czy TSM. Nie są to drużyny, które mają jakikolwiek większy potencjał. Z dużym prawdopodobieństwem nie zagrają nawet jednego turnieju na najwyższym poziomie.

Przewidywane mapy:
OG ban Vertigo
Monte ban Inferno
OG pick Mirage
Monte pick Anubis
OG ban Nuke
Monte ban Overpass
Ancient was left over

 

Typ: Monte wygra mecz. Drużyna z dużymi aspiracjami i ciągle uwalniającym się potencjałem zagra z drużyną, która w najbliższych miesiącach zostanie rozwiązana. Nie sądzę by zmiana na CS 2 była znacząca dla OG,  zwłaszcza że nie mają wcale dobrze przystosowanych graczy do tej właśnie zmiany.

Sprawdź zakładkę typy dnia, jeżeli interesują cie inne mecze z dzisiejszego dnia.

Monte wygra mecz
Kurs: 1.45
Zagraj!

 

Kupon 26.10.2023


Fot.Pressfocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze