Kolejny dzień RES Regional Series 1 Europe! Gram kupon z kursem 2.29!

Byli zawodnicy Fnatic na wielkim monitorze

Dzisiaj czekają nas spotkania naprawdę ciekawych drużyn, jak na to, że jest to turniej niższej rangi. Swoje mecze rozgrywać będzie BIG, AMKAL, Preasy, Fnatic czy BetBoom. Czy czekają nas kolejne niespodzianki, czy może faworyci udowodnią swoją wartość?

Koszulka bukmachera Betclic
Koszulka bukmachera Betclic
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

Zakład bez ryzyka 50 PLN na start + specjalne promocje: +120% do wygranych oraz 100 PLN miesięcznie we freebetach!


🔥 GRA BEZ PODATKU! Codziennie, na wszystkie sporty, bez ograniczeń kursowych

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
Bonusy:

ZAKŁAD BEZ RYZYKA: do 50 zł ZWIĘKSZENIE WYGRANYCH: +120%

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

BIG – AMKAL

 

BIG przegrało pierwszy mecz turnieju z BLEED i był to jednocześnie debiut nowego składu. Do drużyny wrócił Syrson i dołączył JDC. Główne założenia tej zmiany to powrót do składu jednonarodowego. Będzie to spore ułatwienie względem funkcjonowania organizacji czy komunikacja w trakcie rozgrywki. Jeżeli wszystko zostanie dobrze poukładane, to będą to naprawdę wartościowe wzmocnienia. Obaj zawodnicy udowadniali, że potrafią grać na bardzo wysokim poziomie, a tego BIG teraz zdecydowanie potrzebuje. Mają czas w związku ze swoją absencją na Majorze. W meczu z BLEED nie zaprezentowali się zbyt dobrze. Obie mapy były bardzo zacięte, ale ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 2:0. Głównym problemem była bardzo słaba gra po stronie atakującej. Wygrali zaledwie 8 z 29 rund po stronie terrorystów, co jest bardzo słabym wynikiem, patrząc na to, że rozgrywali Vertigo i Inferno. Nie są to mapy, które specjalnie faworyzują którąś ze stron, więc BIG powinno zagrać zdecydowanie lepiej. Sam rywal ma sporo problemów, grając na drużyny dużo słabsze od BIG, a mimo wszystko ich zaskoczyli. Wygrali 2 z 4 rund pistoletowych podczas tego spotkania, ale ciężko ocenić ich realne możliwości po zaledwie jednym spotkaniu.

AMKAL pokazuje się z bardzo dobrej strony, odkąd utworzyli swój zespół. Odkąd zaczeli razem grać, pokonali, chociażby Astralis, NIP, Falcons czy 9Pandas. Jednak w ostatnim spotkaniu zdarzyło się coś niespodziewanego, chociaż uważam, że jest w tym pewna zależność. Przegrali z ekipą Young Ninjas, które wydawało się naprawdę bardzo dobre. Jednak w meczu z Zero Tenacity, pokazali się z bardzo słabej strony. Young Ninjas przegrało na Anubisie do 9 i na mapie Mirage do 4. Wygrali mapę Overpass do 4, ale oprócz tego nie zachwycili. AMKAL to drużyna bardzo ciekawa, ale w meczu z Young Ninajs nic specjalnego nie pokazali. Obie mapy przegrali wynikiem 13:9 i nawet statystycznie nie wypadli zbyt ciekawie. Mimo tego, że wygrali 3 z 4 rund pistoletowych to byli bardzo daleko od uzyskania pozytywnego rezultatu. Wydaje mi się, że może mieć to po prostu związek, ze zbliżającym się Majorem w Kopenhadze. Pula nagród w turnieju nie jest na tyle wysoka, żeby było warto pokazać swoją najlepszą postawę. Mówię tu głównie o taktyce, granatach czy samym podejściu. Wydaje mi się, że AMKAL będzie starało się wygrać spotkanie, grając po prostu dużo prościej. Każdy taki mecz to dodatkowy materiał do analizy przez rywali, a pamiętajmy, że nie są w gronie faworytów podczas Majora.
Przewidywane mapy:
AMKAL ban Anubis
BIG ban Mirage
AMKAL pick Vertigo
BIG pick Ancient
AMKAL ban Inferno
BIG ban Overpass
Nuke was left over

 

Typ: BIG wygra mecz. Wydaje mi się, że AMKAL nie będzie chciało pokazać wszystkich swoich najlepszych zagrań. Sądzę, że będą chcieli wygrać poprzez bardziej indywidualną grę, a w tym aspekcie BIG powinno być lepsze. Niemcy będą mieli dużo większą motywację od rywali, bo będą mieli przerwę podczas Majora.

Gram z bukmacherem Betlic, który oferuje naprawdę cieakwe promocje czy misje. Sprawdź kod promocyjny betlic i przekonaj się sam. Analizy na inne spotkania esportowe, znajdziesz w zakładce typy na esport.

BIG wygra mecz
Kurs: 1.6
Zagraj!

baner grupa zagranie

ALTERNATE aTTaX – Fnatic

 

ALTERNATE aTTaX rozegrało trzy spotkania od momentu dodania dwóch nowych graczy do formacji. Trzeba przyznać, że zaprezentowali się całkiem nieźle. Wygrana Endpoint, porażka z Ruby w formacie bo1 i porażka wynikiem 2:1 z BetBoom. Zwłaszcza ten ostatni mecz pokazał, że potrafią zagrozić naprawdę mocnym drużynom. BetBoom przegrał nawet Overpassa, czyli mapę, na której prezentują się z reguły bardzo dobrze. Pod względem indywidualnym prezentowali się wręcz lepiej od swoich rywali, ale słaby występ Arrowa zadecydował o końcowej porażce. Mimo tego, pierwsze spotkania tej formacji trzeba uznać za udane, a rywalizacja z takim zespołem po tak krótkim czasie jest naprawdę imponująca. W meczu z BetBoom przegrali aż 5 z 6 rund pistoletowych, a mimo to prezentowali się bardzo dobrze na przestrzeni całego spotkania. Jeżeli w kolejnych meczach będą prezentować dalej tak wysoki poziom, a do tego dołożą więcej zwycięstw w pistoletówkach, to będą w stanie zaskoczyć. Nie wydaje mi się, żeby Arrow zagrał tak słabo dwa dni z rzędu, więc to może dodać im jeszcze więcej jakości w spotkaniu z Fnatic.

Fnatic przeżywa najgorszy okres od bardzo dawna. Brak awansu do Majora i wyniki, które nie zapowiadają wielkich rzeczy. Skład po prostu nie wypalił i wydaje się, że zmiany będą nieuniknione. Sam brak awansu na turniej takiej rangi, nie byłby jeszcze wielkim zaskoczeniem. Styl, w jakim Fnatic przegrało swoje spotkania, pozostawia jednak wiele do życzenia. Wyniki 2:0 z SAW czy KOI to zdecydowanie nie jest poziom, jakiego organizacja oczekiwała. Nie były to zespoły pokroju Spirit czy Vitality, gdzie z góry jesteś skazany na porażkę. Brakuje na ten moment wielu rzeczy w tej drużynie i sądzę, że po Majorze, organizacja będzie chciała zbudować coś od nowa. Drużyna oczywiście ciągle jest stosunkowo młoda, ale zarobki związane z turniejami takimi jak Major są zbyt duże, by je regularnie omijać. Na ten moment jedynie Matys wygląda jak zawodnik, który zasłużyłby zostać w organizacji. W pierwszym spotkaniu podczas tego turnieju ulegli Preasy wynikiem 2:1, ale zaprezentowali się dość solidnie, przynajmniej jeżeli chodzi o wynik. Matys samodzielnie ciągnął ten zespół, ale nie udało mu się ostatecznie wygrać tego spotkania. Fnatic aż pięciokrotnie wygrało rundę pistoletową, ale dwukrotnie przegrali rundę force rywala. Widać, że zawodnicy nie są w najlepszej dyspozycji i ciężko zapewne być zmotywowanym, gdy nie wiesz, co czeka cie za parę tygodnii.
Przewidywane mapy:
ALTERNATE aTTaX ban Nuke
Fnatic ban Mirage
ALTERNATE aTTaX pick Inferno
Fnatic pick Ancient
ALTERNATE aTTaX ban Vertigo
Fnatic ban Anubis
Overpass was left over

 

Typ: ALTERNATE aTTaX handicap map +1.5. Na ten moment prezentują się naprawdę dobrze i uważam, że mają spore szanse wygrać co najmniej jedną mapę. Fnatic nie prezentuje już nawet zbyt dobrej formy indywidualnej. Matys to jedyny gracz, który utrzymuje stały wysoki poziom.

Analizy na spotkania z innych dyscyplin, możesz sprawdzić w zakładce typy dnia

ALTERNATE aTTaX handicap map +1.5
Kurs: 1.48
Zagraj!
zdjecie na kupon esport 1.03.2024

Fot.Pressfocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze