Kolejny dzień kwalifikacji BetBoom i Thunderpick! Gramy kupon z kursem 2.40!

Zont1x zawodnik Spirit

Kwalifikacje do turniejów typu Thunderpick oraz BetBoom Dacha to mozliwość kwalifikacji do turnieju z ciekawymi zespołami. Drużyny z tier 2 mogą spróbować swoich sił i powalczyć o szansę na grę z topowymi zespołami. Kto dziś wygra swoje spotkania?

Fortuna baner z ofertą na start

Nexus – Sinners

 

Nexus ostatnio prezentuje się z całkiem dobrej strony. Doszli do finału turnieju Essa Advacned, ale ostatecznie ulegli ekipie Espionage. Kilk dni temu zrewanżowali się tej ekipie w innym turnieju i wygrali wynikiem 2:1. Mimo wszystko ich ostatnie spotkania są raczej na słabsze drużyny. Bardzo dobrą formę prezentuje Xellow oraz S0und, którzy zdecydowanie się wyróżniają w ekipie Nexus. Nie chce za bardzo oceniać tej ekipy w rundach pistoletowych, bo trafili na bardzo łatwych rywali w turniejach. Bardzo dobrze prezentują się na mapie Vertigo, ale Sinner praktycznie od razu zablokuje ten wybór, więc na pewno nie będzie to dla nich łatwe spotkanie. Ostatnim razem w spotkaniu pomiędzy tym drużynami, Nexus wygrał spotkanie 2:0, ale był po prostu gorszą drużyną. Wygrali obie mapy wynikiem 13:11, ale mieli mniej zabójstw otwierających, a do tego wygrali aż 5 clutchy. Na ten moment jednak mapy, na jakich Nexus prezentuje się dobrze, jest bardzo mało. W tym spotkaniu relatywnie dobrze prezentują się na Anciencie, Anubise oraz Nuke. Mimo wszystko są to mapy, na których rywal również dobrze się prezentuje.

Sinners zaskakuje w ostatnich tygodniach bardzo dobrą formą. Oprócz wygranych z lokalnymi drużynami, po przerwie zaliczyli naprawdę imponujące zwycięstwa przeciwko wymagającym ekipom. Przerwali serię zwycięstw bardzo mocnej obecnie Aurory i wygrali Rebels. Są to bardzo dobre rezultaty przeciwko ekipom, które potrafią grać i są jednymi z najlepszych w tierze 2. Cieszyć może bardzo dobra forma Neofraga, który potencjalnie wraca do swojej najlepszej dyspozycji. W rundach pistoletowych prezentowali się naprawdę nieźle, głównie przez fakt bardzo wysokiego procentu wygranych rund force, bo wyniósł on aż 31%. Jest to jeden z najlepszych wyników ze wszystkich drużyn grających w ostatnim czasie oficjalne spotkania. W meczu z Nexus, prawdopodobnie wybiorą mapę Nuke, gdzie rywal po prostu ma problemy po stronie broniącej, co powinno ułatwić im zadanie. Sinners ma szanse pokazać się naprawdę z dobrej strony w tych kwalifikacjach, jeżeli potrafią rywalizować z takimi ekipami jak Aurora.
Przewidywane mapy:
Sinners ban Vertigo
Nexus ban Overpass
Sinners pick Nuke
Nexus pick Ancient
Sinners ban Mirage
Nexus ban Inferno
Anubis was left over

 

Typ: Sinners wygra mecz. Prezentowali się bardzo dobrze w ostatnich spotkaniach i mają lepsze argumenty w tym spotkaniu. Same mapy wydają się dla nich bardzo komfortowe i mogą powalczyć na obu z nich.

Kupon gramy z bukmacherem Fortuna, który oferuje bardzo ciekawe formy promocji. Sprawdź kod promocyjny fortuna i przekonaj się sam. Analizy z esportu znajdziesz w zakładce typy na esport.

Sinners wygra mecz
Kurs: 1.78
Zagraj!
baner grupa zagranie

Bleed – Alliance

 

Bleed jest ostatnio w bardzo dobrej formie i coraz lepiej prezentują się w meczach przeciwko wymagającym rywalom. Podczas kwalifikacji BetBoom Dacha przegrali spotkanie z BetBoom, mimo bardzo dużego prowadzenia, bo aż 8:3. Przegrali tym spotkaniu obie rundy pistoletowe i to mogło zaważyć na ostatecznej porażce. W spotkaniu z Benched Heroes poradzili sobie bez większych problemów i wygrali to spotkanie wynikiem 2:0. Podczas kwalifikacji bardzo dobrze prezentuje się Cypher, który osiągnął rating na poziomie 1.62. Do tego bardzo dobrze prezentuje się VLDN oraz Hampus, czyli dowodzący drużyny. W spotkaniu z Benched Heroes wygrali 2 z 4 rund pistoletowych, więc zaprezentowali się nieźle w tym aspekcie. Co ciekawe przegrali obie rundy pistoletowe na mapie Anubis, a mimo to wygrali tę mapę wynikiem 13:10. Bleed ma coraz więcej map, na których czuje się komfortowo i ewidentnie chcą zawalczyć o częstszy angaż do turniejów tier 1. Obecnie rozwijają się w bardzo dobrą stronę, a ewentualny awans do głównego turnieju byłby dla nich bardzo wartościowym krokiem.

Alliance bardzo łatwo poradził sobie z Benched Heroes na Overpassie wynikiem 13:2. Jednakże w spotkaniu z BetBoom pokazali brak umiejętności i możliwości. Wygrali zaledwie 5 rund łącznie na dwóch mapach i nie wyglądało to po prostu za dobrze. Byli zdecydowanie słabszą ekipą i nie mają żadnych szans na awans do głównego turnieju. Słabsze mecze mogą się zdarzyć, ale Alliance ostatnio zalicza same porażki. W spotkaniu z BetBoom, Plessen, Twist oraz Robiin zdobyli łącznie 33 zabójstw. Sam KaiR0n zdobył 33 zabójstwa w ekipie BetBoom, więc różnica w tym spotkaniu była zatrważająca. Alliance nie ma zbyt wielu map, na których potrafi rzeczywiście rywalizować z dobrymi zespołami. Na ten moment może to być Overpass lub Anubis. Brakuje im umiejętności indywidualnych i samej gry jako kolektyw. Potrafią ze sobą współpracować, ale nie jest to tak zaawansowane, jak być powinno na takim poziomie, jakim są te kwalifikacje. Jeżeli Bleed zbanuje mapę Overpass, to będzie bardzo ciężko Alliance powalczyć w tym meczu o zwycięstwo.
Przewidywane mapy:
Alliance ban Nuke
Bleed ban Overpaass
Alliance pick Anubis
Bleed pick Inferno
Alliance ban Vertigo
Bleed ban Ancient
Mirage was left over

 

Typ: Bleed wygra mecz. Zdecydowanie lepsza ekipa na ten moment, ale muszą to potwierdzić na serwerze. Wydaje mi się, że to Bleed może bardziej to przegrać niż Alliance wygrać. Same możliwości indywidualne i dynamika graczy Bleed powinna przeważyć o wyniku meczu na korzyść Bleed.

Analizy z innych dyscyplin znajdziesz w zakładce typy dnia.

Bleed wygra mecz
Kurs: 1.35
Zagraj!
Zdjecie na kupon esport 5.04.2024

Fot.Pressfocus

Zaloguj się aby dodawać komentarze