Kluczowe starcia grupy C i D podczas RES Regional Series! Gram kupon z kursem !

Magisk i Choper zawodnicy Spirit

Czekają nas dziś decydujące starcia naprawdę ciekawych drużyn. Między innymi Monte zmierzy się z 3DMAX, ale także Rebels podejmie rozpędzoną Aurorę. Kto wyjdzie zwycięsko z tych pojedynków?

 

3DMAX – Monte

 

Monte w nowym składzie zaprezentowało się bardzo dobrze w pierwszym spotkaniu podczas turnieju RES Regional Series 1. Praktycznie godziny przed spotkaniem, organizacja poinformowała o transferze br0 do Astralis, a dzień wcześniej o dołączeniu do zespołu Kvema. Spodziewałem się, że będzie to dobry transfer, ale pierwszy mecz przerósł moje najśmielsze oczekiwania. W swoim debiucie Kvem był najlepszym zawodnikiem na serwerze, kończąc spotkanie, mając 44 zabójstwa na swoim koncie. Cały zespół Monte był po prostu dużo lepszy od rywala i w żadnym momencie Parivision nie było blisko równej walki. Gizmy zagrał bardzo dobre spotkanie i być może wywalczy miejsce w pierwszym zespole takimi występami. Najważniejszy aspekt tego meczu to fakt, że Monte nie utraciło specjalnie jakości po zmianach w drużynie. Wiadomo, że nie jest to jeszcze zespół do rywalizacji ze ścisłą czołówką, ale dobrymi występami mogą zbudować fundamenty solidnej drużyny. W meczu z Parivision wygrali 3 z 4 rund pistoletowych i do tego pozwolili wygrać zaledwie 14 rund rywalom na przestrzeni dwóch map. Zespół posiada bardzo dużo jakości i wyglądana to, że będą w stanie rywalizować z każdą drużyną na tym turnieju. Co ciekawe oba zespoły zbanują mapy wygodne dla rywala.

3DMAX pokonało Ecstatic w pierwszym spotkaniu podczas tego turnieju, ale trzeba przyznać, że było to dość dziwne spotkanie. Ecstatic na obu mapach prowadziło grę, ale pod sam koniec spotkania po prostu przestawali wygrywać. Na Anubisie wygrywali wynikiem 10:5, by przegrać 13:10. Mapa Overpass to bardzo podobna historia, tylko w jeszcze gorszym stylu. Wygrywali wynikiem 11:7, grając na mapie wybranej przez siebie, po zdecydowanie wygodniejszej dla nich stronie. Przegrali 6 rund z rzędu, grając po stronie broniącej i ostatecznie przegrali spotkanie wynikiem 2:0. Wydaje mi się, że ma to związek z nadchodzącym Majorem. Drużyny nie chcą pokazywać swoich najlepszych zagrań czy takty, bo może zostać to przeanalizowane przez zespoły rywali. Tego samego dnia swoje mecze przegrało KOI, Ecstatic czy 9Pandas. Turnieje niższej rangi nie mają dla nich aż takiej wartości, bo różnica w prestiżu i zarobkach jest zbyt dużo. Podczas RES Regional Series pula nagród wynosi 100 000$. Na Majorze jest to 1 250 000$, a do tego dochodzą kontrakty sponsorskie, duży przychód z naklejek czy ogromne zainteresowanie społeczności całym turniejem. Wracając jeszcze do spotkania z Ecstatic, to 3DMAX przegrało wszystkie rundy pistoletowe. Nie ma zespołów, które będą regularnie wygrywać bez dobrze rozegranych rund pistoletowych. Pytanie, jak ten element będzie funkcjonował w meczu z Monte.
Przewidywane mapy:
3DMAX ban Mirage
Monte ban Inferno
3DMAX pick Anubis
Monte pick Ancient
3DMAX ban Vertigo
Monte ban Nuke
Overpass was left over

 

Typ: Monte wygra mecz. Uważam, że ostatnie zwycięstwo Monte zostało mocno niedocenione, a gra 3DMAX przeceniona. Brak awansu na Majora przez Monte to wielka porażka, ale mieli w trakcie spore utrudnienia. SDY nie był dostępny do gry w pierwszych dwóch spotkaniach, co znacząco wpłynęło na jakość drużyny.

Kupon gram z bukmacherem STS, który ma w swojej ofercie sporą liczbę zakładów jak i promocji. Sprawdź kod promocyjny sts i przekonaj się sam. Analizy na spotkania esportowe, możesz znaleźć w zakładce typy na esport.

Monte wygra mecz
Kurs: 1.84
Zagraj!

baner grupa zagranie

Aurora – Rebels

 

Aurora jest drużyną w bardzo dobrej formie i ciężko będzie ich zatrzymać. Transfery w końcu zaczynają dawać efekty i grają po prostu wybitnie. Na ten moment mają 6 zwycięstw z rzędu, z naprawdę ciekawymi rywalami. Pokonali, chociażby Havu, KOI, 9Pandas czy Forze. Bardzo dobrze prezentuje się praktycznie cały zespół i w końcu zaczynają wyglądać na drużynę, która będzie rywalizować na wyższym poziomie. W pierwszym spotkaniu tego turnieju pokonali Havu wynikiem 2:0, ale pozwolili rywalom zdobyć stosunkowo sporo rund. Na Overpassie musieli drżeć o zwycięstwo praktycznie do końca. Najbarziej jednak imponują same statystyki graczy Aurory. Dwóch graczy w okolicach 100 obrażeń na rundę. Jest to bardzo dobry wynik i pokazuje, jak dobrze prezentują się zawodnicy i jak ogromne mają umiejętności. Kensi w tym miesiącu osiągnął rating na poziomie 1.29 i dołożył do tego aż 0.81 zabójstw na rundę. Jeżeli chodzi o sam zespół, to są w ścisłej czołówce jeżeli chodzi o rund pistoletowe w tym miesiącu. Równe 64% wygranych rund pistoletowych, aż 90% konwersji po wygranej pistoletówce. Do tego w 33% wygrali rundy force po przegranych pistoletówkach. Są to bardzo dobre liczby i tym bardziej ciężko będzie zagrozić takiej formacji.

Rebels po bardzo udanym turnieju IEM Katowice, rozegrali tylko jedno spotkanie. Wygrali spotkanie z Sangal podczas turnieju RES Regional Series wynikiem 2:1. Mimo wszystko nie było to najlepsze spotkanie ze strony Polaków i powinni zaprezentować się dużo lepiej. Oprócz pewnie wygranego Ancient pozostałe mapy były zacięte i mogły pójść w obie strony. Cały zespół zagrał dość solidnie, co powinno napawać optymizmem. Rebels potrzebuje więcej ogrania, więc taki turniej jak ten jest idealny na zdobycie pewności siebie i doświadczenia. W rundach pistoletowych zaprezentowali się jednak po prostu słabo. Wygrali zaledwie jedną rundę pistoletową i jedną rundę force. Jest to bardzo istotny element w CS 2, który często decyduje o tym, kto ostatecznie wygrywa spotkania. Rebels przepracowuje ostatnie tygodnie w dobrej atmosferze i mają nadzieje na osiąganie coraz to lepszych rezultatów. IEM w Katowicach pokazał, że stać ich na wielkie rzeczy, ale dopomgła w tym wszystkim aura samego turnieju. Tak naprawdę jedyni graczy, którzy pokazali regularną formę w dłuższym okresie to Olimp oraz Flayy. Casey oraz Kisserek nie są jeszcze tak stabilini, by regularnie osiągać dobre rezultaty, a sNx skupia się przede wszystkim na zarządzaniu drużyną.
Przewidywane mapy:
Aurora ban Vertigo
Rebels ban Overpass
Aurora pick Nuke
Rebels pick Ancient
Aurora ban Anubis
Rebels ban Inferno
Mirage was left over

 

Typ: Aurora wygra mecz. Wydaje mi się, że w tym turnieju ciężko będzie ich zatrzymać. Rebels nie jest jeszcze w odpowiedniej, by formie, by przeciwstawić się takiej sile ognia. Dodatkowo motywacja nie będzie na takim poziomie jak była w Katowicach.

Analizy na spotkania z innych dyscyplin, możesz znaleźć w zakładce typy dnia.

Aurora wygra mecz
Kurs: 1.40
Zagraj!
Zdjecie na kupon esport 2.03.2024

Fot.Pressfocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze