Klasyk nad klasyki i walka o 246 PLN w PZBuk! Pora na drugą rundę snookerowych MŚ!

john higgins crucible theatre mistrzostwa świata snooker
fot. Xinhua
Rozgrywki w Crucible nabierają rozpędu. Znamy już wszystkich uczestników drugiej rundy mistrzostw świata, a mecze trwać będą dłużej, bo do trzynastu wygranych frejmów i w trzech, a nie dwóch sesjach. Zajrzymy dziś na dokończenie meczu Ronniego O’Sullivana z Anthonym McGillem, a także na pierwszą sesję absolutnego klasyku: Higgins-Williams. Gramy w PZBuk o 246 PLN!

Załóż konto z kodem bonusowym: 520PLN, aby otrzymać:

500 PLN bez ryzyka i 20 PLN freebet

tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie
Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

FREEBET: 250 zł

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Chcesz więcej snookerowych typów? Dołącz do grupy Zagranie – typy, dyskusje i bonusy bukmacherskie

John Higgins vs Mark Williams (15:30, dokończenie jutro o 11:00 i 20:00)

Nie wiem, czy jest druga taka para w drabince mistrzostw świata, która ma tak wielką historię meczów między sobą. Aż 61 starć między Johnem Higginsem a Markiem Williamsem, które zapisały się w historii snookera. Wśród nich osiem finałów (w tym MŚ czy UK Championship), i jedenaście półfinałów, w tym także nieistniejących już turniejów. Nasi dwaj zawodowcy mogli nie rozegrać tyle meczów w Main Tourze razem wzięci, a Szkot z Walijczykiem rozegrali tyle między sobą. Obaj rozpoczęli swoją zawodową przygodę ze snookerem w 1992 roku, zdobyli łącznie siedem mistrzostw świata i 84 tytuły. Obaj byli numerami jeden rankingu, obaj łącznie podnieśli ze stołów snookerowych ponad 15 milionów funtów. To spotkanie jest absolutnym numerem jeden w drugiej rundzie i wielu kibiców snookera ostrzy sobie zęby na te trzy pasjonujące sesje. Jak naszym zdaniem zakończy się ten pojedynek?

Co gramy?

Zobaczymy zawodników, którzy w swojej karierze zdobyli łącznie ponad 1300 brejków stupunktowych i linia 3,5 setki w meczu jest naprawdę ciekawa do ataku, ale Walijczyk nie popisał się żadnym takim podejściem, a Higgins dwoma w pierwszej rundzie. Dlatego jest to typ 50/50, a ja wolę obrać nieco pewniejszy kierunek. Panowie grali w mistrzostwach świata ze sobą cztery razy. Za każdym razem były to zacięte potyczki. W finale w 2018 roku Williams wygrał 18:16, trzy poprzednie starcia to półfinały. Williams wygrywał 17:15 i 17:10, a Higgins raz – 17:14. Ten mecz musi trochę potrwać i nie zakładam, że któraś ze stron będzie bardzo wyraźnie przeważać. Moim zdaniem każdy z panów wygra po dziewięć frejmów. Osobiście (na sucho) stawiam na wygraną Higginsa, który wygrał 35 bezpośrednich starć, w MŚ częściej wygrywał Williams, dlatego kieruję swój typ w stronę liczby frejmów.
Powyżej 21.5 frejma w meczu
Kurs: 1,66
Zagraj!
grupa 39

Chcesz więcej snookerowych typów? Dołącz do grupy Zagranie i złap bonus do PZBuk!

Ronnie O’Sullivan vs Anthony McGill (11:00, 20:00, wznowienie od stanu 4:4)

Dwie różne mini-sesje obejrzeliśmy wczoraj w tym spotkaniu. W jednej pewnie wbijał i dominował O’Sullivan, a w drugiej role się odwróciły. McGill nawet zaatakował brejka maksymalnego, ale dość niespodziewanie spudłował czarną na 104 punkty. Ronnie O’Sullivan broni tytułu mistrzowskiego, ale faworytem do jego zdobycia nie jest. Nie wyglądał najlepiej w pierwszej rundzie, ale zakończył ją trzema setkami z rzędu. Trudno jest przewidzieć jak będzie wyglądać występ Anglika w tych zawodach. Trudno utrzymać mu ciągłość dyspozycji w ramach jednej sesji, co przy dość regularnie grającym Szkocie może mieć znaczenie. Dziś dokończymy to starcie i myślę, że sesja poranna wiele nam powie o tym jak potoczy się ta rywalizacja.

Co gramy?

Anthony McGill chłopcem do bicia nie jest. Debiutował w Crucible ćwierćfinałem, w poprzednim sezonie dotarł do półfinału i przegrał go w dramatycznych okolicznościach. Prowadził 5:1, 7:4, by przegrywać 11:14, a w ostatniej partii panowie osiągnęli wynik 103:83 i walczyli jak lwy o możliwość gry w finale. Ostatnie trzy sezony dla Szkota nie wyglądają najlepiej, ale w Crucible to może się odmienić, tak jak przed rokiem. O’Sullivan jest dobrym przeciwnikiem, aby móc się przełamać. Wystarczy poczekać na jego słabszy okres i trzeba umieć to wykorzystać. W drugiej części pierwszej sesji pewnie wbijający McGill to zrobił i pokazał, że powalczy w tym pojedynku. Myślę, że Szkot będzie trzymał się blisko Rakiety aż do samego końca, a kto wie, może będzie stać go na niespodziankę i wyrzuci O’Sullivana z turnieju? Myślę, że Gladiator z Glasgow wygra co najmniej 10 frejmów. W drugiej sesji rozegranych będzie również osiem frejmów, co oznacza, że trzecia sesja odbędzie się na pewno. Być może już po porannej rywalizacji dowiemy się, czy ten typ okazał się trafny lub będziemy bardzo blisko jego rozliczenia na plus bądź minus. 
McGill+3,5 frejma
Kurs: 1,68
Zagraj!
dubel mś snooker crucible pzbuk 23.04

Chcesz więcej snookerowych typów? Dołącz do grupy Zagranie – typy, dyskusje i bonusy bukmacherskie

Oba zdarzenia dają nam AKO 2,79, ale rozliczenie kuponu będzie możliwe dopiero jutro, bo wtedy zakończy się mecz Johna Higginsa z Markiem Williamsem. Trochę to potrwa, ale jeśli oba typy będą skuteczne, to przy wkładzie 100 PLN w PZBuk możemy otrzymać 246 PLN!

Zaloguj się aby dodawać komentarze