King zaskoczy dziś w Ostrowie? Singiel na PLK z kursem 3.52!

Filip Matczak - King Szczecin

Dziś w PLK 3 spotkania, a start pierwszego z nich zaplanowano na godzinę 15:30, nas jednak interesuje to rozegrane najpóźniej, a więc starcie Stali Ostrów Wielkopolski z Kingiem Szczecin. Obie drużyny są ostatnio w niezłej formie, plasują się kolejno na 3 i 4 pozycji, a w obliczu potknięć wyżej sklasyfikowanego Trefla i Śląska jest szansa, aby zbliżyć się do liderujących zespołów. Zapowiada się więc ciekawe widowisko, które miejmy nadzieję, zostanie zwieńczone wygranym kuponem. Powodzenia!

Aż 4 bonusy freebet do 1420 zł na start!

Stal Ostrów Wielkopolski vs King Szczecin: typy, kursy i zakłady bukmacherskie (15.01.2023 19:30)

Bilans Stal Ostrów Wielkopolski: 11-4

Ostrowianie po słabszym okresie w grudniu, kiedy to przegrali 3 kolejne spotkania, powrócili na zwycięski szlak i obecnie notują serię 5 kolejnych zwycięstwa. Trzy z tych wygranych odnieśli w rozgrywkach ENBL, natomiast 2 zanotowali już na krajowym podwórku. Jeżeli mówimy już o rozgrywkach krajowych, to mierzyli się w nich z Legią Warszawa, którą w noworocznym pojedynku pokonali bez większych problemów, zwyciężając 96:68. Nieco trudniej było w starciu z Anwilem Włocławek, ten pojedynek również wygrali, lecz już nieco niższą różnicą, bo mecz zakończył się wynikiem 71:68.

Niekwestionowaną przewagą Stali jest gra we własnej hali, w Ostrowie nie przegrali jeszcze spotkania i dziś w po brzegi wypełnionym obiekcie zapewne pokuszą się o przedłużenie zwycięskiej passy. Zadanie będzie jednak trudniejsze niż zwykle, bo rywale są chyba najsilniejsi, z jakimi do tej opory przyszło im rywalizować w domu.

Koszykarskie typy na Zagranie

Bilans King Szczecin:10-5

Szczecinianie to dla mnie rewelacja rozgrywek, wreszcie skompletowany skład zdaje się dobrze współpracować, co widać też po bilansie i pozycji w lidze. Podobnie jak ich dzisiejsi rywale, tak i oni są niepokonanie od 5 spotkań, King trzykrotnie wygrywał na boiskach PLK i dwa razy w ENBL. Warto zwrócić uwagę na ostatni pojedynek z ich udziałem, w którym to pokonali Trefl Sopot, bardzo wyraźnie, bo 103:79. Świetny mecz rozegrał w tym dniu Matczak, zdobywca 26 punktów i 6 asyst oraz Mazurczak, który do 15 oczek i 5 zbiórek dodał 10 asyst.

 

King stał się ostatnio mocnym kandydatem do walki o medale, co prawda do tego etapu jeszcze bardzo daleka droga, lecz sądzę, że już teraz mogą wspinać się w górę tabeli, aby zapewnić sobie dobrą pozycję, gwarantującą korzystne rozstawienie.

Statystyki

  • Stal do druga, natomiast King jes trzecią ofensywą ligi, notując kolejno 86,8 i 86,1 pkt.
  • Stal oddaje najwięcej w PLK rzutów za 3 punkty.
  • Obie drużyny ze średnią 19,2 asysty są pierwsze pod tym względem w Energa Basket Lidze!

Co typować?

Zanim przejdziemy do sedna sprawy zachęcam do skorzystania z kodu promocyjnego Betcris. Do rzeczy, obie drużyny kilkanaście dni temu rywalizowały między ze sobą na boiskach ENBL i górą w tym pojedynku był King, zwyciężając 72:56. Sądzę, że podobnie może być dzisiaj,  z taką różnicą, że spodziewam się znacznie bardziej ofensywnego pojedynku. Obie drużyny złapały ostatnio bardzo dobrą formę i zdobywają sporo punktów, a moim zdaniem zespołem, który będzie miał ich dziś na koncie więcej będzie King. Goście nie są faworytami tego pojedynku, lecz stać ich na sprawienie niespodzianki. Kluczem do wygranej, będzie zabranie rywalom ich największej broni, czyli rzutów za 3 punkty, w ostatnim pojedynku to się udało i Ostrowianie trafili ledwie 5 z 27 prób zza łuku. Moim typem na ten mecz jest więc wygrana Kinga po bardzo dobrym kursie! Przypominam o możliwości skorzystanie z bonusu od Betcris!

King Szczecin wygra mecz
Kurs: 3.52
Zagraj!

Gotowy kupon na PLK

Fot. Pressfocus

Aż 4 bonusy freebet do 1420 zł na start!

Zaloguj się aby dodawać komentarze