Kangur nie da rady powstrzymać ‘Cool Hand Luke’a”? Kupon z darta na podwojenie wkładu!

Zawodnik podczas meczeu - dart 21.07.2023

Dzisiaj zakończymy pojedynki ćwierćfinałowe w ramach rywalizacji w imprezie w Blackpool, która wyłoni nam pozostałą dwójkę darterów obecnych w sobotnich półfinałach World Matchplay. Tydzień rywalizacji za nami, a już wiemy, kto zawalczy w górnej części drabinki o finał. W dolnej części mamy do tego miejsca czterech kandydatów. Czy będą oni w stanie utrzymać poziom z wczorajszej sesji i dostarczyć kibicom niesamowitego widowiska? Serdecznie zapraszam do sprawdzenia, co przygotowałem na dzisiejszy wieczór z dartem! 

Nowy baner STS

Damon Heta vs Luke Humphries: typy i kursy bukmacherskie (21.07.2023 r. – 22:30)

W drugim spotkaniu dzisiejszego wieczora zobaczymy dwóch zawodników, którzy zanotowali bardzo dobre występy w poprzednich rundach. Z jednej strony będziemy mieli do czynienia z Damonem Hetą, który mocno podpadł angielskiej publiczności, gdyż od początku turnieju prezentuje się na walk-on w stroju od krykieta, a dodatkowo w jednym z wywiadów nie docenił angielskiej drużyny w tym sporcie. Ma spore problemy i brak wsparcia ze strony publiczności, co w meczu takiej rangi z pewnością będzie musiał odczuć. Damon jest zawodnikiem, który potrafi oczywiście grać na najwyższym poziomie, jednak często weryfikacja następuje podczas meczów o dużą stawkę oraz przy presji nakładanej przez przeciwnika. Takiej możemy spodziewać się dzisiaj, gdyż jego rywalem będzie Luke Humphries, który w swoich ostatnich występach pokazał, jak silnie mentalnie przygotowany jest do rywalizacji telewizyjnej, a jego umiejętności ciągle rosną. Mało brakowało, a nie oglądalibyśmy go w tej rundzie, jednak nie bez powodu ma on pseudonim “Cool Hand Luke”, co idealnie zostało odzwierciedlone w poprzedniej rundzie, gdzie był o krok od przegranej, ale w najważniejszych momentach końcówki meczu grał jak z nut. Cały mecz był dla niego bardzo dobry, może z wyjątkiem początku, gdzie Holender przejmował inicjatywę. Mecz stał na niezwykle wysokim poziomie z obu stron. Bardzo dużej jakości na rzucanych wartościach, wysokie kończenia oraz wiele ciekawych podejść oraz tempo spotkania i zwroty akcji. Pomimo że średnia Anglika nie była nad to wysoka, to jest ona do usprawiedliwienia i uważam, że dzisiaj będzie on swoją grą dominował Kangura. Damon nie lubi szybko rzucających przeciwników, gdyż gubi się w swoich podejściach. Jestem zdania, że wiele czynników może wpłynąć dzisiaj na jego grę. W tym roku grali ze sobą trzy razy. Każde podejście było meczem telewizyjnym i wszystkie wygrał Luke. Czy dzisiaj zobaczymy powtórkę? Wszystkie nasze propozycje na Darta, odnajdziesz na stronie Typy Dart – Zagranie!

DAMON HETA VS LUKE HUMPHRIES

Kto wygra mecz?
Damon Heta 0%
Luke Humphries 100%
2+ Głosy
Oddaj swój głos:
  • Damon Heta
  • Luke Humphries

 

Statystyki:

Mecze bezpośrednie od 2020 roku:

Home Tour 2020 – 5:2 Luke Humphries

Home Tour 2020 – 4:0 Damon Heta

UK Open 2023 – 10:9 Luke Humphries

ET6 2023 – 7:3 Luke Humphries

ET9 2023 – 7:5 Luke Humphries

Bilans meczów tv od maja 2023 roku (bez Premier League):

Luke Humphries:

ET7 – wygrana z: Bradley Brooks – 6:5; Andy Baetens – 6:5; Nathan Aspinall – 6:2; Dirk van Duijvenbode – 7:6; przegrana z: Michael van Gerwen – 6:8 – finał

ET8 – wygrana z: Ross Smith – 6:4; Dimitri van den Bergh – 6:4; przegrana z: Peter Wright – 3:6

ET9 – wygrana z: Chris Dobey – 6:5; Raymond van Berneveld – 6:2; Gian van Veen – 6:4; Damon Heta – 7:5; przegrana z: Rob Cross – 6:8 – finał

US Masters: wygrana z: Alex Spellmann – 6:2; Gerwyn Price – 6:5; przegrana z: Jeff Smith – 6:7

ET10 – wygrana z: Mark Kentele – 6:5; Stephen Bunting – 6:3; Nathan Aspinall – 6:2; James Wade – 7:5; Dirk van Duijvenbode – 8:7 – wygrana w turnieju

Poland Masters – wygrana z: Nandor Major – 6:0; przegrana z: Michael van Gerwen – 2:6

World Matchplay (obecny turniej) – wygrana z: Jose de Sousa – 10:2; Dirk van Duijvenbode – 14:12

Damon Heta:

ET7 – wygrana z: Damian Mol – 6:3; przegrana z: Jonny Clayton – 3:6

ET8 – wygrana z: Dylan Slevin – 6:2; Kim Huybrechts – 6:5; Jonny Clayton – 6:5; przegrana z: Peter Wright – 6:7

ET9 – wygrana z: Adam Smith-Naele – 6:3; Joe Cullen – 6:5; Martin Schindler – 6:5; przegrana z: Luke Humphries – 5:7

ET10 – przegrana z: Gian van Veen – 0:6

World Matchplay (obecny turniej) – wygrana z: Josh Rock – 10:5; Brendan Dolan – 11:1

Co obstawiać?

Będzie to z pewnością pojedynek, który zasłużył na miano meczu tej sesji i zawodników zobaczymy dopiero w okolicach 22:30. Faworytem spotkania jest Luke, z czym w pełni się zgadzam i sądzę, że każdy inny wynik, po tym co zaprezentował do tej pory, będzie sporym zaskoczeniem. Bardzo dobrze prezentuje się on w niemalże każdym aspekcie gry i dzisiaj uważam, że przy lepszym podejściu mentalnym oraz mniejszej presji nałożonej ze strony publiczności, będzie on w stanie poradzić sobie z rywalem z Australii i awansować do półfinału. W tym meczu gram na zwycięstwo Anglika! W przypadku tego meczu, skorzystam z oferty, która dostępna jest u naszego dzisiejszego bukmachera! Warto założyć tam konto z kodem promocyjnym STS od Zagranie!

Luke Humphries wygra
Kurs: 1,55
Zagraj!

baner zagranie

Jonny Clayton vs Ryan Searle: typy i kursy bukmacherskie (21.07.2023 r. – 21:00)

Pierwszy mecz dzisiejszych ćwierćfinałów należeć będzie do zawodników z Wysp, jednak większe wsparcie z publiki powinien otrzymać ich rodak, a więc “The Heavy Metal” – Ryan Searle. Przed nim bardzo trudne zadanie i wydaje mi się, że najwyżej podniesiona jak dotąd poprzeczka, gdyż będzie musiał poradzić sobie z “Fredką”, czyli z Jonnym Claytonem. Zawodnik z Walii pokazał w poprzednim meczu, że jego niska średnia wynikała z niższej potrzeby dobrej gry w pojedynku z Clemensem, a w starciu z Dimitrim van den Berghiem pokazał swoją moc. Głównie na pochwały zasługują jego podejścia do wykończeń wysokich średnich, gdzie Walijczyk kilkukrotnie notował zamknięcie powyżej 100. punktów, nie mówiąc już o wartościach, gdzie potrzebne były dwie potrójne oraz zamknięcie 170 na bullu. Będzie to bardzo trudny mecz dla obu panów, gdyż z jeden strony, lubiany przez kibiców Walijczyk z pewnością będzie rozpraszany, gdyż powalczy z reprezentantem gospodarzy. Jonny nie do końca znosi presji ze strony zewnętrznej, ale jeżeli uciszy publikę już w początkowych fazach meczu, to wątpię, a żeby coś go później zatrzymało. Z drugiej strony mam bardzo dobrze przygotowanego Searle, który do tej pory potrafił bardzo pewnie pokonać dwóch weteranów darterskich scen. Najpierw bez problemów uporał się z byłym Mistrzem Świata, Raymondem van Berneveldem, a żeby w kolejnej rundzie być lepszym od kolejnego Mistrza Świata, a więc Petera Wrighta. Teraz przyjdzie mu zmierzyć się chyba z najbardziej wymagającym przeciwnikiem, który podobnie, jak on, uwielbia grę na T20. W zdobywaniu wysokich wartości w tej imprezie panowie są na podobnym poziomie, ja jednak zwróciłbym uwagę na to, że lepiej na wykończeniach na ten momenty dysponowany jest Clayton, który może takimi podejściami mocno deprymować rywala. Spotkają się zawodnicy, którzy nie są mistrzami w zdobywaniu maksów, a to ze względu na swój styl rzucania. Sądzę jednak, że o poziom tego starcia możemy być spokojni. Wszystkie najważniejsze propozycje dnia, znajdziesz na stronie Zagranie w zakładce TypyDnia!

Statystyki:

Mecze bezpośrednie od 2020 roku:

PC17 2020 – 6:3 Ryan Searle

PC23 2021 – 6:1 Jonny Clayton

PC1 2023 – 7:4 Ryan Searle

Bilans meczów tv od maja 2023 roku (bez Premier League):

Jonny Clayton:

ET7 – wygrana z: Keane Barry – 6:3; Damon Heta – 6:3; przegrana z: Dirk van Duijvenbode – 4:6

ET8 – wygrana z: Martijn Kleermaker – 6:1; Dirk van Duijvenbode – 6:3; przegrana z: Damon Heta – 5:6

ET9 – przegrana z: Ross Montgomery – 4:6

ET10 – przegrana z: James Wade – 3:6

World Matchplay (obecny turniej) – wygrana z: Gabriel Clemens – 10:8; Dimitri van den Bergh – 11:6

Ryan Searle:

ET7 – przegrana z: Gary Anderson – 2:6

ET8 – wygrana z: Steve Beaton – 6:4; przegrana z: Nathan Aspinall – 1:6

ET9 – przegrana z: Madars Razma – 1:6

ET10 – wygrana z: Gabriel Clemens – 6:5; przegrana z: Raymond van Berneveld – 5:6

World Matchplay (obecny turniej) – wygrana z: Raymond van Berneveld – 10:4; Peter Wright – 11:8

Co obstawiać?

Mecz o sporej ilości niewiadomych, gdyż z jednej strony zgadzam się z bukmacherami, że faworytem jest Clayton, który ma większe obeznanie z rywalizacją na dłuższych dystansach, jednak Ryan dostający wsparcie własnej publiczności, może dzisiaj nieco mu pogrozić palcem. Wczoraj w meczach, gdzie miało być sporo maksów, nieco się zawiedliśmy, gdyż w długim meczu Anglików zobaczyliśmy 17 180-tek, a w starciu Cullena z Gurneyem jedynie 10. Nie uważam, a żeby dzisiaj miało się to zmienić po pierwszym meczu dnia, tym bardziej że obaj panowie nie są dominatorami maksów. Znacznie częściej spodziewam się wartości 100, 140 lub 120+, a niżeli 3xT20. Dodatkowo swój typ podpieram tym, że jak któryś z zawodników mocno odskoczy, to drugiego może to zjeść mentalnie. Moją propozycją jest zagranie na maksymalnie 14. 180-tek w meczu! 

Poniżej 14,5 180-tek
Kurs: 1,49
Zagraj!

Kupon-double-dart-21.07.2023-STS

fot. Pressfocus

100 zł - zakład bez ryzyka na start ze zwrotem na konto główne. Najwyższa oferta powitalna w Polsce 1660 zł - TYLKO U NAS!

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze