Kamerzysta & Magical Jr. – Pazik & Wujek Samo Zło: typy, kursy i zakłady | Gdzie oglądać?

Wujek Samo Zło rzucający koszulkę

Typy na Kamerzysta & Magical Jr. vs Pazik & Wujek Samo Zło, Prime MMA 8. Na sobotniej gali Prime MMA 8 odbędą się długo wyczekiwane i głośno zapowiadane Igrzyska Gladiatorów. W pierwszej walce 2 na 2 Kamerzysta i Magical Jr. zmierzą się z Pazikiem i Wujkiem Samo Zło. Czego spodziewać się po tym pojedynku i jakie typy na to starcie opłaca się obstawić? Zapraszam do sprawdzenia w poniższym tekście!

Masz ochotę obstawić galę Prime MMA 8? Załóż konto w Totalbet, który jako jedyna na rynku ma zakłady bukmacherskie na wszystkie walki!

Już teraz możesz założyć konto i zagrać zwycięstwo Don Kasjo z Tańculą po promocyjnym kursie 200.00!

 

baner Totalbet na Prime MMA 8

Kamerzysta & Magical Jr. – Pazik & Wujek Samo Zło, typy i przewidywania

Analizę pojedynku rozpocznijmy od przedstawienia każdego z zawodników, przy czym znajdziecie tu jedynie najważniejsze i najbardziej podstawowe informacje o każdym z nich. Kamerzysta to szalenie kontrowersyjna postać, która nie walczyła już od blisko półtorej roku. Łukasz Wawrzyniak dotychczas stoczył 3 pojedynki na gali Prime i za każdym razem wychodził z nich zwycięsko. Co więcej, za każdym razem pokonywał swoich rywali już w 1. rundach, przy czym ich klasa i poziom nie były najwyższe. Kamerzysta nie może pochwalić się imponującymi warunkami fizycznymi, bo mierzy on 180 cm wzrostu i waży około 76 kg. Poziomem może on jednak wyraźnie przewyższać obu rywali w omawianej walce 2 na 2.

Magical Jr. to oczywiście młodszy brat Daniela, który również jest postacią bardzo kontrowersyjną. Młodszy z braci cieszy się jednak nieco lepszą opinią, a ostatnio zadebiutował on we freak-fightów. Na start dostał naprawdę solidnego rywala i mierzył się z Adrianem Ciosem. Mimo całkiem niezłej postawy nie zdołał odnieść zwycięstwa i przegrał w 3. rundzie przez TKO. Tym razem Magical Jr. wystąpi w Igrzyskach Gladiatorów i powinien mieć nieco łatwiej o potencjalne zwycięstwo w pierwszej walce. Warto dopowiedzieć, że nasz bohater przy okazji posiadania 180 cm wzrostu waży ponad 90 kg, a zatem jego cios może ważyć!

Przejdźmy do rywali Kamerzysty i Magicala Jr. i zacznijmy od Pazika, który zadebiutował już w organizacji Prime, o czym niekoniecznie wszyscy muszą wiedzieć. Rafał wystąpił już na 1. edycji gali, kiedy to wraz z Jakubem Lasikiem stanęli naprzeciwko Alana Kwiecińskiego. Ten niestandardowy pojedynek zakończył się dla Rafała Pazika porażką i od tej pory przez blisko 2 lata zawodnik ten nie pojawiał się w oktagonie, ale kontynuował swoją przygodę influencera. Teraz 22-latek wraca do walki w organizacji Prime i połączy siły z Wujkiem Samo Zło, do którego przechodzę.

Ostatni z zawodników, czyli Wujek Samo Zło to postać znana szczególnie w środowisku polskiego hip-hopu. Warto zaznaczyć, że ma on na karku 50 lat, a zatem nie jest to optymalny wiek do rozpoczynania przygody z MMA. WSZ zadebiutował w MMA podczas gali FEN 24, podczas której nie miał większych szans z Arabem i przegrał ten pojedynek. Nie do końca wiadomo, czy od tego momentu raper regularnie trenował sporty walki, jednak jego pierwszy występ w Prime MMA spotkał się ze sporą krytyką fanów. 

Jakie typy na Kamerzysta & Magical Jr. – Pazik & Wujek Samo Zło wybrać? Pojedynki 2 vs 2 zawsze są dość specyficzne i nie są to najłatwiejsze walki do typowania. Niemniej jednak, porównując obydwa duety, moim zdaniem większe szanse na zwycięstwo ma dwóch pierwszych. Kamerzysta i Magical Jr. to młodzi zawodnicy i szczególnie ten pierwszy zdążył pokazać się już z dobrej strony w organizacji Prime MMA, wygrywając 3 pojedynki. Uważam, że typy na Prime MMA 8 w kierunku zwycięstwa Kamerzysty i młodego Magicala są ciekawą opcją do kuponu AKO!

Kamerzysta & Magical Jr wygrają walkę
Kurs: 1.30
Zagraj!

Kamerzysta & Magical Jr – Pazik & Wujek Samo Zło, kursy bukmacherskie

Jak wyglądają kursy bukmacherskie na omawiany pojedynek Igrzysk Gladiatorów? Bukmacher Totalbet, u którego znajdziecie ofertę zakładów na wszystkie walki Prime MMA 8 wyraźnie faworyzuje pierwszą parę. O ile Rafał Pazik poziomem może nie odstawać od rywali, o tyle postawa i forma 50-letniego Wujka Samo Zło jest sporym znakiem zapytania. Obecnie wygraną Kamerzysty i Magicala Jr. obstawić można po kursie 1.30, a wygrana Pazika i Wujka Samo Zło to mnożnik w wysokości 2.90, co widać dobrze na poniższym widgecie:

Kursy na zwycięstwo

Totalbet
1.30
Kamerzysta & Magical Jr.
2.90
Pazik & Wujek Samo Zło
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!

Kursy na rezultat końcowy

Oferta bukmachera na ten konkretny pojedynek nie jest specjalnie szeroka, jednak w kursach na walkę 2 vs 2 znaleźć możemy chociażby zakłady na to, który z zawodników zostanie wyeliminowany jako pierwszy. I tutaj zdecydowanym faworytem do odpadnięcia ze starcia jest Wujek Samo Zło. Ten zawodnik jest wyraźnie starszy od przeciwników, a w swoim debiucie w MMA nie miał większych szans z Arabem, przegrywając walkę w 2. rundzie. Jeżeli zatem szukacie innych typów na Kamerzysta & Magical Jr. – Pazik & Wujek Samo Zło, to zagrać możecie chociażby eliminację WSZ jako pierwszego.

Pierwszy wyeliminowany zawodnik - WSZ
Kurs: 1.10
Zagraj!

Kamerzysta & Magical Jr – Pazik & Wujek Samo Zło, kto wygra walkę?

Na pytanie postawione w powyższym nagłówku zdążyłem już w zasadzie odpowiedzieć, proponując wcześniejsze typy na omawiany pojedynek. Moim skromnym zdaniem wyraźnymi faworytami tego zestawienia są Kamerzysta i Magical Jr. Uważam, że Łukasz Wawrzyniak z całej czwórki dysponuje największymi umiejętnościami i ma już pewne doświadczenie w oktagonie Prime MMA. Magical Jr. powinien natomiast próbować trafić mocnym ciosem, a rywale nie prezentują najwyższego poziomu. Moim zdaniem to Kamerzysta i Magical Jr. wygrają omawiany pojedynek!

Kamerzysta & Magical Jr wygrają walkę
Kurs: 1.30
Zagraj!

Kamerzysta & Magical Jr. – Pazik & Wujek Samo Zło, gdzie oglądać?

Zostawmy na momencik typy na omawiany pojedynek i powiedzmy sobie o możliwości oglądania samej walki. Zmagania w ramach Igrzysk Gladiatorów przyciągają wielu kibiców i zapowiadają się naprawdę ciekawie. Starć 2 vs 2 nie będzie można jednak obejrzeć na wyłączność, ale trzeba będzie wykupić dostęp do całej gali Prime MMA 8. W przypadku gal freak-fightowych niemal zawsze mamy do czynienia z koniecznością wcześniejszego zakupu PPV do całego wydarzenia i podobnie jest w tym przypadku.

Kamerzysta & Magical Jr. – Pazik & Wujek Samo Zło transmisja w TV za darmo

Kibice freak-fightów przyzwyczajeni są, że gal takich jak Prime MMA nie znajdziemy w TV. Żadna stacja telewizyjna nie posiada praw transmisyjnych do tego rodzaju wydarzeń i również walki Kamerzysta & Magical Jr. – Pazik & Wujek Samo Zło nie obejrzymy w TV. Niestety nie ma również mowy o legalnej transmisji za darmo, ponieważ jak już wspomniałem, trzeba będzie zapłacić za dostęp do PPV z całej sobotniej gali.

Kamerzysta & Magical Jr. – Pazik & Wujek Samo Zło, stream online

Przejdźmy zatem do szczegółów streamu online, z wykorzystaniem którego będzie można legalnie i bezpiecznie zobaczyć omawiany pojedynek. PPV do gali Prime MMA 8 wykupimy oczywiście na oficjalnej stronie organizatora, czyli na primemma.tv. Tam znajdziemy 2 pakiety w różnych cenach – ten bazowy kosztuje 39.99 PLN, natomiast dopłacając 5 PLN będziemy w stanie obejrzeć wszystkie walki w jakości HD, a także zyskamy tygodniowy dostęp do powtórek!

Typy na Kamerzysta & Magical Jr. – Pazik & Wujek Samo Zło

Na koniec jeszcze jedne typy na Kamerzysta & Magical Jr. – Pazik & Wujek Samo Zło. Jak już wspomniałem, oferta bukmachera Totalbet przy okazji tego pojedynku nie jest specjalnie rozbudowana. Można natomiast obstawić czas trwania walki i mamy tu do wyboru under lub over 3 minut. Moim zdaniem pojedynek zakończy się bardzo szybko, bo przecież zwycięzcy chwilę później zmierzą się w kolejnym starciu. Każdemu będzie zatem zależało na możliwie błyskawicznym finiszu i zaoszczędzeniu sił na kolejne starcie. Ponadto odpadnięcie jednego zawodnika de facto oznaczać będzie rychły koniec pojedynku. Moje typy na ten pojedynek odnoszą się więc do maksymalnie 3 minut trwania walki!

Walka potrwa poniżej 3 minut
Kurs: 1.80
Zagraj!

fot. Pressfocus

Zaloguj się aby dodawać komentarze