Jedno oko na Maroko, drugie na radość Kyliana? Gramy singiel 2.25 na półfinał MŚ!

Francja Mbappe

Wczoraj oglądaliśmy jednostronne spotkanie, gdzie Argentyna pewnie pokonała Chorwację. Liczymy, że drugi półfinał przyniesie nam o wiele więcej emocji. Maroko postara się sprawić ogromną sensację i po wyeliminowaniu Belgii, Kanady, Hiszpanii i Portugalii pokonać Francję. Czy obrońcy tytułu staną na wysokości zadania? Przygotowałem singla z kursem 2.25, zapraszam do lektury!

Zakład bez ryzyka BETFAN

Zakład bez ryzyka do 40 PLN w BETFAN na półfinał Mistrzostw Świata!

Kolejna promocja czeka nas na półfinały Mistrzostw Świata i BETFAN przygotował akcję 40 PLN bez ryzyka ze zwrotem na depozyt! Jak skorzystać z tej akcji?

 1. Zarejestruj się w BETFAN z kodem: ZAGRANIE i z linku: https://zagranie.com/goto/zwrot-na-konto-glowne/
 2. Wpłać dokładnie 40 PLN na depozyt
 3. Zagraj kupon SOLO lub AKO, który zawiera zdarzenia wyłącznie z półfinału Mistrzostw Świata
 4. Stawka kuponu musi być równa 40 PLN
 5. Nie trafiłeś typów? Otrzymasz zwrot całej stawki, którą możesz od razu wypłacić!

Francja vs Maroko (14.12.2022)

Pomimo kilku problemów kadrowych, Francja ma na tyle mocny skład, że bez m.in. Karima Benzemy jest w stanie powtórzyć sukces z poprzedniego Mundialu. Wiele osób typowało, że w grupie z Dania to Skandynawowie mogą namieszać, ale nic bardziej mylnego. Trójkolorowi pewnie sięgnęli po pierwsze miejsce i aby znaleźć się w półfinale, pokonali Polskę oraz Anglię. Jedni i drudzy postawili spory opór i były momenty, gdzie przeciwnicy przejmowali inicjatywę, ale to na rękę Francji, która świetnie czuje się w kontratakach. Jeżeli po obu stronach barykady masz szybkich skrzydłowych, jak Kylina Mbappe, czy też Ousmane Dembele to z chęcią możesz oddać piłkę rywalom piłkę. Swoją drugą młodość przeżywa Olivier Giroud, który bije kolejne rekordy i w Katarze czuje się świetnie. Na swoim koncie ma 4 gole i w klasyfikacji strzelców jest za plecami swojego rodaka z PSG oraz Leo Messiego. Napastnik Milanu postara się powiększyć swój dorobek na tegorocznym Mundialu. Czy stać go na kolejny znakomity występ przeciwko świetnej zorganizowanej defensywie Maroka?

Baner grupa

Reprezentacja z północnej Afryki to jedna z największych sensacji ostatnich lat na Mistrzostwach Świata. Naturalnie wcześniej również mieliśmy niespodzianki, jak występ Korei Południowej, która na własnych obiektach zajęła 4. miejsce. Maroko może przebić ten wyczyn i ma na to dwa mecze, jak nie o finał, to o 3. miejsce. Formalni goście to przykład zespołu, który preferuje defensywą grę, ale stwarza zagrożenie po kontratakach. Do tej pory podopieczni selekcjonera Walida Regraguia stracili tylko jednego gola, a było to przecież trafienie samobójcze. To tylko pokazuje, ile pracy zostało włożonych w przygotowanie się piłkarzy, ale też drużyny, która ma określony styl gry i konsekwentnie realizuje swoją taktykę. Naturalnie potrzebny jest też fart i dobra dyspozycja bramkarza, ale mówi się przecież, że szczęście sprzyja lepszym. Taki turniej rodzi nowych bohaterów i jednym z nich jest znany szerszej publiczności Sofyan Amrabat. Czy dzisiaj również poprowadzi Maroko do zwycięstwa? Zerknij do typów na Mistrzostwa Świata 2022!

Statystyki:

 • Ostatnie spotkanie reprezentacji Francji na Mistrzostwach Świata zakończyło się zwycięstwem 2:1 z reprezentacją Anglii
 • Francja zajęła 1. miejsce w grupie D Mistrzostw Świata z dorobkiem 6 punktów
 • Ich bilans meczów na tych Mistrzostwach Świata to 4 zwycięstwa i 1 remis
 • Ostatnie spotkanie reprezentacji Maroko na Mistrzostwach Świata zakończyło się zwycięstwem 1:0 z reprezentacją Portugalii
 • Maroko zajęło 1. miejsce w grupie F Mistrzostw Świata z dorobkiem 7 punktów
 • Ich bilans meczów na tych Mistrzostwach Świata to 4 zwycięstwa i 1 remis
 • Ostatnie spotkanie, które odbyło się pomiędzy tymi reprezentacjami, zakończyło się remisem 2:2
 • Dwa spotkania, które rozgrywane były pomiędzy tymi reprezentacjami, zakończyły się 1 wygraną Francji i 1 remisem

Co obstawiać?

Skorzystaj z bonusów w BETFAN! Czy Francja będzie ostatnim przystankiem dla Maroka? Nie, bo nawet po dzisiejszej przegranej, czeka ich batalia z Chorwacją o brąz. Jest to bardzo niewygodna drużyna dla przeciwnika i ciekawy jestem, czy obrońcy tytułu przebiją się przez mur postawiony przez reprezentację z Afryki Północnej. Należy zwrócić uwagę na ewentualne zmęczenie, ponieważ Faworyci nie rozgrywali przed Mundialem meczów towarzyskich i w starciu z Tunezją mogli pozwolić sobie na rotacje. Tak nie było w przypadku rywali.

Zakład bez ryzyka BETFAN

W ostatnim spotkaniu Maroko grałem rzuty rożne rywali i Portugalia wykonywała aż 9 kornerów, dzisiaj stawiam na 7 takich stałych fragmentów gry po stronie Francji. Jak wyglądają statystyki pod tym względem obu nacji ma tegorocznych Mistrzostwach Świata?

 • Francja wykonywała 8, 6, 8, 7, 2 rzuty rożne
 • Maroko pozwalało rywalom na wykonywanie 5, 9, 6, 1. 9 rzutów rożnych

Wiele zależy od strzelonego gola Trójkolorowych, ale Lwy Atlasu umiejętnie bronią dostępu do swojej bramki i liczę, że szybko to się nie stanie. Nawet po zdobytej bramce nie można pozwolić sobie na rozluźnienie i spodziewam się dominacji Francji. Gram minimum 7 rzutów rożnych po stronie obrońców tytułu. Sprawdź kod promocyjny w BETFAN!

Francja powyżej 6.5 rzutów rożnych

MŚ BETFAN 14.12.

fot. Pressfocus

Bonus 200% do 600 zł od 1. depozytu = POTROJENIE wpłaty!

Zaloguj się aby dodawać komentarze