Jakub Lasik – Kolar: typy, kursy i zakłady | Gdzie oglądać?

Kibice podczas gali MMA

Typy na Jakub Lasik – Kolar, Prime MMA 8. Wielu obserwatorów i kibiców freak-fightów określa Jakuba Lasika mianem najsłabszego zawodnika w tym środowisku. Sam zainteresowany postara się zadać kłam tej tezie i pokonać Kolara na gali Prime MMA 8! O tym, jak może potoczyć i zakończyć się ten pojedynek, oraz które Lasik – Kolar typy wydają się najciekawsze do obstawienia opowiem w poniższym tekście. Zapraszam więc serdecznie do lektury.

Masz ochotę obstawić galę Prime MMA 8? Załóż konto w Totalbet, który jako jedyna na rynku ma zakłady bukmacherskie na wszystkie walki!

Już teraz możesz założyć konto i zagrać zwycięstwo Don Kasjo z Tańculą po promocyjnym kursie 200.00!

 

baner Totalbet na Prime MMA 8

Jakub Lasik – Kolar, typy i przewidywania

Nim same typy na Lasik – Kolar, krótkie przedstawienie obu zawodników i analiza pojedynku. Pierwszy z zawodników jest przez wielu określany mianem jednego z najsłabszych w świecie freak-fightów. Jakub Lasik wystąpił już w trzech pojedynkach i faktycznie nie pokazał się w nich najlepiej. Wszystkie te walki zostały przegrane, a po raz ostatni nasz bohater wystąpił na Prime MMA 3, podczas której to gali przegrał z Kamerzystą. Samo starcie było jednak bardzo nietypowe, bo odbyło się w malutkiej budce telefonicznej. Lasik przegrał już po kilku sekundach i od tego momentu nie występował już w organizacjach freak-fightowych. 25-latek ma niezłe warunki fizyczne, bo ma 187 cm wzrostu i waży blisko 80 kg. Może się również pochwalić sporym zasięgiem ramion, jednak w dotychczasowych starciach kompletnie nie wykorzystywał tych aspektów. Tym razem Lasik postara się o swoje pierwsze zwycięstwo, a na jego drodze stanie Kolar, do którego przechodzę!

Kolar nie walczył dotychczas w organizacji Prime MMA, jednak absolutnie nie jest on debiutantem w świecie freak-fightów! Poprzednio występował on bowiem w organizacji High League, w której to stoczył dwa pojedynki. Na pierwszej edycji gali okazał się on słabszy od Jakuba Nowaczkiewicza przegrywając przez kontuzję już po 1. rundzie, zaś na 3. edycji High League przegrał z Alanem Godzińskim przez TKO w 1. odsłonie walki. Kolar, podobnie jak jego najbliższy przeciwnik, wciąż czeka zatem na pierwsze zwycięstwo we freak-fightach. Zawodnik ten ma nieco słabsze warunki fizyczne, gdyż mierzy 180 cm wzrostu i waży około 75 kg. Warto dopowiedzieć, że obaj panowie darzą się szczerą niechęcią, co widać było na konferencjach przed walką. Mało tego! Jakub Lasik podczas tego wydarzenia złamał nos Kolarowi, co z resztą wykluczyło go z rywalizacji w Igrzyskach Gladiatorów. 

Wybierając więc typy na Lasik – Kolar, wydaje się, że ten pojedynek może zakończyć się relatywnie szybko. Mówimy tu o walce bokserskiej w formule “no limit”, a zatem nie ma tu mowy o przerwach między rundami. Obaj zawodnicy poprzednie walki przegrywali przed czasem i nie pokazali wybitnych umiejętności. Ich bezpośredni pojedynek może być zatem chaotyczny i szarpany, jednak z uwagi na ich konflikt, powinien zakończyć się szybko! W ofercie bukmachera Totalbet znajdziemy typy na Lasik – Kolar w kierunku maksymalnie dwóch minut trwania starcia i moim zdaniem taki zakład wydaje się sensowny do obstawienia!

Walka potrwa mniej niż 2 minuty
Kurs: 1.80
Zagraj!

Jakub Lasik – Kolar, kursy bukmacherskie

Oczywiście w ofercie bukmachera Totalbet znajdziemy inne zakłady i typy na Lasik – Kolar, a wśród nich te najbardziej podstawowe, a więc na zwycięzcę pojedynku! Obecnie wspomniany bukmacher wyraźnie większe szanse na triumf daje Przemysławowi Kolarczykowi. Mimo braku zwycięstwa w dotychczasowej przygodzie, Kolar zaprezentował lepsze umiejętności od Jakuba Lasika i wydaje się być zawodnikiem bardziej odpornym na ciosy. Aktualne kursy bukmacherskie na omawiane starcie Prime MMA 8 znajdziecie pod spodem:

Kursy na zwycięstwo

Totalbet
5.00
J. Lasik
1.10
Kolar
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!

Kursy na rezultat końcowy

W związku z niestandardową formułą omawianego pojedynku, w ofercie bukmachera Totalbet nie znajdziemy aż tylu zakładów na omawiane starcie, co w przypadku innych walk. Możemy jednak obstawić inne zakłady na Lasik – Kolar, a przykładem jest zdarzenie dotyczące liczenia danych zawodników. Obecnie możemy zatem zagrać typy na liczenie Przemysława Kolarczyka. Na marginesie, polecam zerknąć na wszystkie redakcyjne typy na Prime MMA 8, a pod spodem znajdziecie aktualne kursy na wspomniane zakłady odnośnie liczenia Kolara:

Kursy na liczenie zawodnika

Totalbet
3.61
Kolar będzie liczony - tak
1.20
Kolar będzie liczony - nie
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!

Jakub Lasik – Kolar, kto wygra walkę?

Jeżeli chodzi o mojego faworyta omawianego pojedynku, to nie spodziewam się tu niespodzianki i mimo wszystko stawiam na zwycięstwo Kolara. Jakub Lasik w dotychczasowych pojedynkach nie pokazał w zasadzie nic i przegrał wszystkie 3 starcia w bardzo słabym stylu. Uważam, że Kolar dysponuje lepszymi umiejętnościami i dotychczas mierzył się z silniejszymi przeciwnikami. Sądzę, że mimo nieco słabszych warunków fizycznych, to Przemysław wyjdzie z najbliższego pojedynku górą!

Kolar wygra walkę
Kurs: 1.10
Zagraj!

Jakub Lasik – Kolar, gdzie oglądać?

Abstrahując na momencik od tematu typów na Lasik – Kolar, warto powiedzieć, gdzie i w jaki sposób omawiany pojedynek można obejrzeć na żywo. Starcie to będzie tylko jednym z jedenastu pojedynków na gali Prime MMA 8. I co dla wiernych kibiców freak-fightów oczywiste, walki Lasika z Kolarem nie będzie można kupić w PPV na wyłączność. Dostępny będzie wyłącznie pakiet ze wszystkimi starciami na Prime MMA 8, a nabędziemy go na oficjalnej stronie organizacji, czyli na primemma.tv.

Jakub Lasik – Kolar, transmisja w TV za darmo

Praktycznie od początku istnienia organizacji freak-fightowych, poszczególne gale dostępne są wyłącznie w Internecie i w 90% przypadków w formie PPV. Są to jednak dość kontrowersyjne treści, a co za tym idzie, nie odnajdziemy ich w formie transmisji w TV, a tym bardziej nie za darmo. Podobnie jest w przypadku gali Prime MMA 8 i walki Jakuba Lasika z Przemysławem Kolarczykiem. Co zatem trzeba wiedzieć o wspomnianym już streamie online z opisywanego starcia?

Jakub Lasik – Kolar, stream online

Powiedzmy zatem więcej o streamie online, który dostępny będzie na oficjalnej stronie organizacji, czyli na primemma.tv. Tam należy uprzednio założyć swoje konto i wykupić jeden z dwóch dostępnych pakietów. Za 39.99 PLN otrzymamy stream online w jakości 720p i z możliwością ponownego obejrzenia gali przez 48 godzin. Z kolei płacąc 44.99 PLN zyskamy transmisję w jakości HD i dostępność powtórki przez cały tydzień! 

Typy na Jakub Lasik – Kolar

Jak już pisałem wyżej, oferta bukmachera Totalbet na omawiany pojedynek nie jest przesadnie szeroka, a to z racji na formułę pojedynku. Obstawić możemy w zasadzie tylko kilka zdarzeń, a jeżeli szukacie tak zwanej “podbitki” na swój kupon, to warto zagrać Lasik – Kolar typy na liczenie pierwszego z zawodników. Nie dysponuje on zbyt mocną szczęką, a po sytuacji z konferencji przed galą Przemysła Kolarczyk na pewno będzie chciał znokautować swojego rywala i ruszy agresywnie do przodu. Uważam, że Jakub Lasik zaliczy w omawianej walce deski i będzie liczony – niestety taki zakład wiąże się z dość niskim kursem.

Jakub Lasik będzie liczony - tak
Kurs: 1.20
Zagraj!

fot. Pressfocus

Zaloguj się aby dodawać komentarze