Jak spiszą się nasi grupowi rywale w ostatnim sprawdzianie przed EURO? Walka o 212 PLN!

Zawodnicy Austrii

Wczoraj podwójna radość, ponieważ Biało-Czerwoni pokonali Ukrainę i przy okazji udało się trafić kupon na mecze towarzyskie. Mam nadzieję, że dzisiaj również będziemy cieszyć się z zielonych typów i omówiłem starcia Szwajcarii z Austrią oraz Danii z Norwegią. Czy nasi grupowi rywale zakończą przygotowania do mistrzostw ze zwycięstwem? Zapraszam do lektury!

 

Szwajcaria vs Austria (08.06.2024)

Skorzystaj z kodu promocyjnego w BETFAN! Szwajcaria to jedna z nacji, która często brana jest pod uwagę, jako czarny koń danego turnieju. Nie inaczej jest tym razem i Suisse zameldowało się w grupie A z Niemcami, Szkotami i Węgrami. Wydaje się, że wszystkie rywalizacje mogą być mocno wyrównane i tak naprawdę nie ma wyraźnego faworyta, do zajęcia pierwszego miejsca i awansu do play-off. Szwajcaria trzyma stały poziom i widzimy to po wynikach osiąganych zarówno w kwalifikacjach, jak i w starciach towarzyskich. 1 porażka na 13 rozegranych spotkań od 2023 roku robi wrażenie. Tym razem przyjdzie się zmierzyć z silnym przeciwnikiem i ciekawy jestem, jak Suisse spisze się podczas próby generalnej. Czy gospodarze zaliczą kolejną wygraną?

Mecze towarzyskie: Szwajcaria vs Austria

Kto wygra mecz?
Szwajcaria 100%
Remis 0%
Austria 0%
5+ Głosy
Oddaj swój głos:
  • Szwajcaria
  • Remis
  • Austria

 

Austria to naturalnie nasz grupowy rywal podczas EURO 2024. Większość obserwatorów jest zdania, że Polacy mogą tak naprawdę powalczyć jedynie z tym zespołem, ale czy na pewno? Przyjezdni z każdym rokiem się rozwijają i piłkarze występują w coraz silniejszych drużynach. Liderem Austriaków zapewne będzie Marcel Sabitzer, który ma za sobą świetny sezon w barwach Borussii Dortmund. Pomocnik ten reguluje tempo gry swojej drużyny i jako pierwszy daje znak do pressingu, co powoduje, że jest dyrygentem. Wiele od niego zależy nie tylko w grze ofensywnej, ale też w defensywnej. Warto na niego zwrócić uwagę podczas sobotniego meczu. Czy goście pokonają dzisiaj Szwajcarów? Inne typy dnia na Ciebie czekają!

Co obstawiać?

Jestem zdania, że będzie to wyrównana rywalizacja. Jedni i drudzy posiadają wiele argumentów z przodu i mam nadzieję, że doczekamy się goli. Moim typem będzie klasyczny wynik BTTS. Na 5 ostatnich bezpośrednich meczów aż 4 razy oglądaliśmy bramki z obu stron. Liczę na interesujące widowisko okraszone trafieniami.

BTTS

 

Dania vs Norwegia (08.06.2024)

Czas na spotkanie Danii z Norwegami. Gospodarze pokonali Szwedów 2:1 po pięknym golu strzelonym przez Christiana Eriksena. Pomocnik Manchesteru United udowadnia po raz kolejny, że w trudnych momentach jest w stanie wziąć ciężar gry na swoje barki i tym samym poprowadzić zespół do zwycięstwa. Piękna historia tego zawodnika, który miał swoje problemy zdrowotne, ale się nie poddaje i robi to, co kocha. Dania typowana jest jako jedna z niespodzianek EURO i nie ma co się dziwić, wszak w reprezentacji tej widzimy wielu ciekawych graczy. Szczególnie w ofensywie wygląda to obiecująco i jest kłopot bogactwa. Czy gospodarze na własnym boisku będą cieszyć się z triumfu?

Po drugiej stronie barykady znajduje się Norwegia, która może być smutna z powodu braku na EURO 2024. Przyjezdni posiadają jedną z najmocniejszych drużyn w swojej historii i warto to wykorzystać. Niestety, o ile w ofensywie wygląda to świetnie, tak w defensywie jest o wiele gorzej. Wiadomo, nad czym należy pracować, aby podnieść swój poziom. Erling Haaland w starciu z Estonią popisał się hat-trickiem i będzie głodny kolejnych trafień, szczególnie z takim rywalem, jakim jest Dania. Czy gwiazdor Manchesteru City pokusi się o kolejne gole? Zajrzyj do innych typów na piłkę nożną!

Co obstawiać?

Tutaj również myślałem nad klasycznym wynikiem BTTS, ale ostatecznie idę w stronę rzutów rożnych. Pobieram niski próg 6.5 kornerów. Tak naprawdę sama Dania jest w stanie pokryć tę linię, ale wierzę, że i Norwegia swoją cegiełkę dorzuci. Ostatnie liczby gospodarzy pod tym kątem to 12, 8, 2 a gości 4, 10, 4.

Powyżej 6.5 rzutów rożnych
Kupon BETFAN piłka 08.06.

fot. Pressfocus

Zaloguj się aby dodawać komentarze