Jak majówka, to z żużlem! Zaczynamy weekend z PGE Ekstraligą i gramy kupon z kursem 2,45!

Apator vs Sparta 03.05.2024

Przed nami kolejna runda rywalizacji w PGE Ekstralidze i po nadrobieniu zaległości z 3. kolejki, przyszła pora na 4. objazd po najlepszej lidze świata na żużlu. Dzisiaj po raz drugi w tym tygodniu w roli gości zobaczymy zawodników z Wrocławia, którzy poszukają punktów z miejscowymi Aniołami z Torunia. Ten mecz poprzedzony będzie rywalizacją w Grudziądzu, gdzie miejscowy GKM będzie starał się zdobyć pierwsze punkty do tabeli, a ich rywalami będą zawodnicy z Leszna. Serdecznie zapraszam do sprawdzenia, co przygotowałem na dzisiejsze spotkania! 

Koszulka bukmachera Betclic
Koszulka bukmachera Betclic
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

Zakład bez ryzyka 50 PLN na start + specjalne promocje: +120% do wygranych oraz 100 PLN miesięcznie we freebetach!


🔥 GRA BEZ PODATKU! Codziennie, na wszystkie sporty, bez ograniczeń kursowych

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
Bonusy:

ZAKŁAD BEZ RYZYKA: do 50 zł ZWIĘKSZENIE WYGRANYCH: +120%

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Apator Toruń vs Sparta Wrocław: typy i kursy bukmacherskie (03.05.2024 r. – 20:30)

Bardzo ciekawe starcie szykuje się na MotoArenie, gdzie rywalizacja toczyć się będzie pomiędzy gospodarzami tego pojedynku, a więc Apatorem Toruń, a także przyjezdnymi z Wrocławia, czyli tamtejszą Spartą. Dużo pasjonujących biegów po poznaniu składów awizowanych i jeżeli tylko pozwoli na to tor, to powinniśmy ujrzeć bardzo dobre ściganie w niemalże każdym z biegów. Mecz w Toruniu, jak i cały kupon,  zagram w Betclic! Jeżeli nie masz tam konta, załóż je z kodem promocyjnym Betclic od Zagranie! W tym sezonie obie ekipy są nieco przyśpione i oczywiście nie mówię tutaj o poszczególnych zawodnikach, ale patrząc na całokształt postawy drużyn. Dla Sparty będzie to drugie starcie w tym tygodniu, a także trzecie na przestrzeni 7 dni. Do tego można doliczyć udział zawodników z Wielkiej Brytanii, którzy biorą także udział w Speedway Grand Prix. Efektem tak częstej jazdy może być nieco więcej przemęczenia przy zawodnikach gości, którzy dodatkowo musieli się dopasowywać do innego rodzaju nawierzchni przy każdym z przypadków. Patrząc na papierze to mają oni znacznie lepsza drużynę, ale pamiętajmy, że nazwiska nie jeżdżą, a dotychczasowa forma liderów może nieco niepokoić. Lekkie przebudzenie po stronie Woffindena oraz Janowskiego, których punkty są niezbędne do osiągania dobrych wyników. Najlepszy na ten moment jest Artiom Łaguta, który jest na szczycie listy średniej punktów na bieg wśród kolegów z drużyny. W linii seniorskiej jeździ także Daniel Bewley, który jednak jeździ z mniejszym pazurem, a niżeli w poprzednim roku. Czy coś się w tej drużynie wypaliło i nie ma tam optymalnego kolektywu?

Z pewnością z takiej zachwianej sytuacji będzie chciała skorzystać ekipa z Torunia, której liderami są; Emil Sajfutdinov oraz Robert Lambert. Bardzo dobre wyścigi tych zawodników, którzy są zdecydowanymi podporami ekipy Apatora. Bardzo przyda się także znajomość toru dla Patryka Dudka oraz Wiktora Lamparta, którzy muszą dowozić potrzebne dla całej ekipy punkty. Oczywiście największym znakiem zapytania jest Paweł Przedpełski, który do tej pory w sezonie nie pokazał nic nadzwyczajnego i mocno przyczyniał się do słabszych wyników swojej drużyny. Patrząc na zestawienie juniorskie to są to zespoły o podobnej sile rażenia, tak więc czy będzie to mecz na żyletki? Pamiętaj, że wszystkie nasze propozycje na mecze z tenisa, odnajdziesz na stronie Typy Żużel!

APATOR TORUŃ – SPARTA WROCŁAW

Kto wygra mecz?
Apator Toruń 47%
Sparta Wrocław 53%
19+ Głosy
Oddaj swój głos:
  • Apator Toruń
  • Sparta Wrocław

 

Bilans meczów bezpośrednich od 2021 roku:

2021 – Wrocław 51:39 Toruń

2021 – Toruń 36:54 Wrocław

2022 – Wrocław 59:31 Toruń

2022 – Toruń 45:45 Wrocław

2023 – Toruń 38:52 Wrocław

2023 – Wrocław 57:33 Toruń

2023 PO – Toruń 45:45 Wrocław

2023 PO – Wrocław 51:39 Toruń

Bilans meczów w sezonie 2024:

Apator Toruń:

wygrana z: Unia Leszno (D) – 59:31

przegrana z: Stal Gorzów (W) – 51:39; Motor Lublin (W) – 55:35

Sparta Wrocław:

wygrana z: Falubaz Zielona Góra (D) – 47:41; GKM Grudziądz (D) – 53:37

remis z: Włókniarz Częstochowa (W) – 45:45

Co obstawiać?

Bardzo ciekawy mecz szykuje się na stadionie w Toruniu, gdzie faworytami są gospodarze, a to może nieco dziwić. Wydaje się, że to przez fakt formy i dyspozycji, jaką prezentują liderzy każdej z ekipy. Sądzę, że to właśnie pierwsza linia będzie musiała dzisiaj najlepiej punktować, a jeżeli mowa o takich zawodnikach, to po stronie Apatora jest to Emil Sajfutdinov, a po stronie Sparty, Artiom Łaguta. Patrząc po biegach, jakie przed nimi, to Emil będzie miał nie lada wyzwanie w zdobywaniu punktów, a z kolei Łagucie ułożyło się nieco łatwiej. Na domowym obiekcie znacznie większe prawdopodobieństwo dopasowania ma Emil, więc pewnie poradzi sobie w tych trudnych biegach. Sądzę, że dzisiaj obaj wspomniani zawodnicy będą bardzo mocno punktować. Stawiam, że Emil i Artiom zdobędą minimum po 10 punktów w meczu! 

E. Sajfutdinov i A. Łaguta - obaj zdobędą minimum 10 punktów
Kurs: 1,75
Zagraj!

Baner zagranie żużel

GKM Grudziądz vs Unia Leszno: typy i kursy bukmacherskie (03.05.2024 r. – 18:00)

Mecz, który otworzy 4. kolejkę rywalizacji w PGE Ekstralidze, to starcie w Grudziądzu, gdzie miejscowy GKM podejmować będzie Unię Leszno. Byki bardzo lubią tor w Gorzowie i czasami jeżdżą na nim lepiej, a niżeli na swoim owalu, czego dowodem są ich wyniki na tym obiekcie. W poprzednim roku to właśnie leszczynianie wywieźli stąd dwa punkty i patrząc na ich znajomość tego obiektu, to bardzo możliwe, że GKM ponownie będzie mógł obejść się ze smakiem ze zdobyczy pierwszych punktów w tym roku. Bardzo słabe występy nie tak całej ekipy GKM-u, jak ich lidera, a więc nowego transferu z tego roku, czyli Jasona Doyle’a. Australijczyk miał być motorem napędowym dla całej ekipy i po raz pierwszy od dawna mieli się oni być o najwyższe cele, a minimum o jazdę w play-offach. Na ten moment nic nie zwiastuje tego, a żeby miało się tak stać, gdyż z najgorszym bilansem punktowym meldują się na dnie tabeli. Oczywiście za postawę nie można ganić Maxa Fricke, który przejął stery lidera drużyny. Dodatkowo o wielkich słowach uznania można mówić u Jaimona Lidsey’a, który ostatnie dwa mecze tak mocno odnalazł się w sprzęcie, że chyba tak szybkiego sezonu jeszcze nie miał. Co do tej dwójki można mieć pewność, że będą walczyli o każdy punkt. Jeżeli chodzi o Doyla, kto konieczne są jego punkty i przełożenie zaangażowania, takie jak pokazywał ostatnio w SGP. 

Unia w tym roku jeden mecz pojechała bez Janusza Kołodzieja, a efektem był nokaut na Motoarenie. Kapitan Byków już jest w składzie i widać, że będzie on w stanie swoją wiedzą nieść kolegów z drużyny. Janusz oprócz dwóch bardzo dobrych startów ma wsparcie w tym roku w osobie Andrzeja Lebiediewa, a więc nowego transferu Unii. Ta dwójka jest bardzo solidna i wydaje się, że na torze w Grudziądzu mogą mocno kąsać rywali. Dla juniorów ten obiekt może być nadwyraz trudny, gdyż problemy z nim mają seniorzy, a co dopiero młodzieżowcy. Ważne punkty musi dowozić także Bartosz Smektała oraz Grzegorz Zengota. Obaj znają ten tor bardzo dobrze, gdyż od lat przyjeżdżają tutaj rywalizować. Unia ogólnie lubi ten obiekt i sądzę, że będzie to zwiastowało bardzo ciekawe ściganie. Wszystkie najważniejsze propozycje dnia, znajdziesz na stronie Zagranie Typy Dnia!

Bilans meczów bezpośrednich od 2021 roku:

2021 – Grudziądz 39:51 Leszno

2021 – Leszno 56:34 Grudziądz

2022 –  Grudziądz 50:40 Leszno

2022 – Leszno 47:43 Grudziądz

2023 – Grudziądz 40 – 50 Leszno

2023 – Leszno 55:35 Grudziądz

Bilans meczów w sezonie 2024:

GKM Grudziądz:

przegrana z: Motor Lublin (D) – 38:52; Falubaz Zielona Góra (W) – 48:32; Sparta Wrocław (W) – 53:37

Unia Leszno:

wygrana z: Włókniarz Częstochowa (D) – 47:43

przegrana z: Apator Toruń (W) – 59:31

remis z: Falubaz Zielona Góra (D) – 45:45

Co obstawiać?

Zawodnik, który od lat dopasowany jest na tym torze, to oczywiście lider Byków, a więc Janusz Kołodziej. To właśnie na jego barkach będzie brzemię punktowania i przekazywania informacji do parku maszyn, co do ustawień. W ostatnich trzech latach spokojnie notował on dwucyfrowe wyniki, na co liczę także i dzisiaj. W tym spotkaniu stawiam na minimum 10 punktów Janusza! 

Janusz Kołodziej minimum 10 punktów w meczu
Kurs: 1,40
Zagraj!

Kupon-zuzel-double-Betclic-03.05.2024

fot. Pressfocus

Zaloguj się aby dodawać komentarze