Jacek Murański – Maciej Wiewiórka: typy, kursy i zakłady bukmacherskie | 21.10.2023

Typy na Muran - Stary Wiewiór

Jacek Murański – Maciej Wiewiórka: typy na walkę. Co-main event gali Prime MMA 6 zapowiada się interesująco, jednak nie pod względem typowo sportowym, a show. W końcu do klatki wyjdzie Muran, który nie ma na koncie jeszcze ani jednego zwycięstwa we freakfightach, a jego rywalem będzie debiutant – Maciej Wiewiórka. Nie powinno więc dziwić, że faworytem jest Murański, jednak czy uda mu się po raz pierwszy w karierze zwyciężyć? Analizę i typy na Jacek Murański – Maciej Wiewiórka znajdziesz w poniższym tekście. Serdecznie zapraszam!

Muran – Stary Wiewiór, typy i przewidywania

Taka obsada drugiej najważniejszej walki gali Prime MMA 6 może dziwić. W końcu nie należy spodziewać się po tym starciu najlepszego poziomu walki czy ostrych wymian. Do walki ruszą bowiem doświadczeni wiekowo zawodnicy. Muran do tej pory stoczył 4 walki freakfightowe i ani razu nie udało mu się wyjść zwycięsko. Stary Wiewiór to spore zaskoczenie, bowiem do tej pory był on jedynie blisko swojego syna – Maksymiliana, który świetnie radzi sobie we freakfightach. Tym razem to starszy z rodziny Wiewiórka ruszy do walki. Czy ma jednak jakiekolwiek szanse na zwycięstwo?

Wydaje się, że Jacek Murański w końcu ma szansę na wygraną. Ma spore doświadczenie w klatce – walczył w końcu z Robertem Pasutem, dwukrotnie z Arkadiuszem Tańculą czy ostatnio – z Prezesem FEN. W dwóch pojedynkach musiał uznać wyższość rywali przed zakończeniem czasu, a w pozostałych starciach decydowali sędziowie. Stary Wiewiór ma kompletnie czystą kartę i trudno oszacować jego umięjętności. Jeśli jednak umiejętności walki są u nich rodzinne, to patrząc na Wiewióra, można spodziewać się solidnej walki ze strony Macieja Wiewióra. Wydaje się jednak, że nawet jeżeli Muran w końcu odpali, to nie uda mu się skończyć pojedynku w 1. rundzie. Ciężko uwierzyć w to, żeby Jacek Murański wyprowadził szybki cios kończący na początku pojedynku. Stary Wiewiór na pewno rozpocznie asekuracyjnie, aby nie popełnić błędu na początku przygody z freakami. I dlatego też obstawię powyżej 1.5 rund w tym pojedynku. A po więcej typów na Prime MMA 6 znajdziesz oczywiście na naszej stronie internetowej.

Powyżej 1.5 rund
Kurs: 1.64
Zagraj!

Jacek Murański – Stary Wiewiór, kursy bukmacherskie

Tak naprawdę inny wynik niż wygrana Murańskiego będzie niespodzianką. W końcu musi on wygrać swój pierwszy pojedynek we freakfightach, a lepszej okazji mieć nie będzie. Absolutny debiutant, który nie miał zbyt wiele styczności ze sportami walki nie powinien zagrozić doświadczonemu w klatce Murańskiemu. I dlatego też kursy na jego wygraną są dużo niższe, a Fortuna widzi w nim murowanego faworyta.

Kursy na zwycięzcę walki Muran - Stary Wiewiór
Fortuna
1.25
Muran
3.21
Stary Wiewiór
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!

Kursy na liczbę rund

Nie powinno także dziwić, że według bukmacherów walka potrwa nieco dłużej. W końcu trudno sobie wyobrazić, aby któryś z zawodników wytoczył działo kończące pojedynek na samym początku starcia. Można być pewnym, że rozpocznie się ona od badania rywala i spokojnego wejścia w walkę – w końcu obaj muszą oszczędzać siły, aby wystarczyły im one na kilka rund. I dlatego też wydaje się, że over 1.5 rund jest bardzo prawdopodobny.

Kursy na liczbę rund w walce Muran - Stary Wiewiór
Fortuna
2.00
Powyżej 1.5 rund
1.64
Poniżej 1.5 rund
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!

Jacek “Muran” Murański – Maciej „Stary Wiewiór” Wiewiórka, kto wygra walkę?

Jak już wspomniałem – kursy na wygraną Murana są bardzo niskie i trudno wyobrazić sobie inny scenariusz niż jego zwycięstwo. Z drugiej jednak strony już z Prezesem FEN miał sobie poradzić, a każdy, kto widział tę walkę, jasno może stwierdzić, że Murański “walczył” bardzo kiepsko. Mimo to teraz czeka na niego teoretycznie dużo łatwiejszy przeciwnik. I tak naprawdę można rzec – teraz albo nigdy. Jeśli Murański przegrałby ze Starym Wiewiórem, to po prostu nie jest to dyscyplina dla niego. Dlatego też Muran po prostu musi wygrać i stąd typ na niego.

Murański wygra walkę
Kurs: 1.25
Zagraj!

Typy na Muran – Stary Wiewiór

Skoro już poznałeś typy na Muran – Stary Wiewiór, to warto przyjrzeć się jeszcze jednemu aspektowi, a mianowicie temu gdzie obstawiać Prime MMA 6. Jedynym miejscem, gdzie można typować tę galę jest Fortuna, która ściśle współpracuje z bukmacherem. I tak naprawdę wystarczy przejść przez rejestrację z kodem promocyjnym Fortuna, aby skorzystać także z bonusów powitalnych na start. Na każdego typera czekają między innymi 3 zakłady bez ryzyka o łącznej wartości nawet 600 PLN, więc warto rozważyć opcję przygotowaną przez tego bukmachera!

Zaloguj się aby dodawać komentarze