Idealny dzień na ucieczkę? Gramy kupon na Vuelta a Espana i walczymy o 262PLN!

Wczorajszy etap Vuelty zakończył się po naszej myśli i mogliśmy cieszyć się z wygranego kuponu. Miejmy nadzieję, że dzisiaj będzie podobnie. Patrząc na profil dwunastego odcinka ciężko nie odnieść wrażenia, że będziemy mieli do czynienia z etapem dla uciekinierów. W dzisiejszym typowaniu skupimy się więc w dużej mierze właśnie na nich. Zapraszam do przeczytania artykułu oraz wspólnego typowania. Zaczynamy!

Załóż konto w STS i graj bez ryzyka do 234PLN!

Zwrot na konto depozytowe z kodem: ZAGRANIE

STS Zakłady Bukmacherskie
STS Zakłady Bukmacherskie
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

600 zł od trzech depozytów
+ 0 100 zł bez ryzyka + 60 zł bonus za zadania

standardowa oferta to 660 zł, a z naszym kodem zgarniasz 760 zł

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 600 zł
ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 100 zł
BONUS ZA ZADANIA: 60 zł
Kod promocyjny: ZAGRANIE

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Etap 12: Jaen – Cordoba (175 km)

Kolarze rozpoczną ściganie w miejscowości Jaen. Następnie lekko pagórkowaty teren będzie opadał w dół i doprowadzi peleton na bardziej płaski fragment trasy. Mniej więcej 70 kilometrów przed metą zawodnicy rozpoczną wspinaczkę pod nieoznakowany podjazd o długości 5,1 kilometra oraz średnim nachyleniu 6,9%. Kilka kilometrów za szczytem czeka na nich premia górska trzeciej kategorii – Alto de San Jeronimo. Po zjeździe przyjdzie czas na główną wspinaczkę dzisiejszego dnia – kolarze z mierzą się z premią górską drugiej kategorii ulokowaną na podjeździe o długości 7,3 kilometra i średnim nachyleniu 5,6%. Z jej szczytu do mety pozostanie już tylko 19 kilometrów, na które złoży się zjazd i płaski teren. Tak jak wspominałem – najbardziej prawdopodobnym scenariuszem wydaje mi się dojazd ucieczki. O ile wczorajszy odcinek kończył się podjazdem i faworyci mogli się włączyć do gry to dzisiaj raczej nie widzę takiej szansy. Dobrze, przejdźmy do rzeczy.

Guillaume Martin vs Giulio Ciccone

Guillaume Martin to 28-letni kolarz ekipy Cofidis. Francuz ma na swoim koncie kilka ciekawych wyników. Do największych jego sukcesów należy zaliczyć: zwycięstwo w klasyfikacji górskiej Vuelta a Espana w zeszłym sezonie, trzecie miejsce w Criterium du Dauphine oraz ósme miejsce w tegorocznym Tour de France. Na ten moment zajmuje we Vuelcie pozycję wicelidera, tracąc do Odd Christiana Eikinga pięćdziesiąt osiem sekund. Jak się tam znalazł? Dzięki wtorkowej ucieczce, kiedy to przyjechał na metę z przewagą prawie 11 minut nad czołówką. Jako że Francuz jest dosyć dobrym góralem możemy spodziewać się obrony miejsca. Na pewno w ucieczce go dzisiaj nie zobaczymy, do mety dojedzie z czołówką.

Jego dzisiejszym rywalem będzie Giulio Ciccone. 26-letni Włoch reprezentuje na co dzień barwy ekipy Trek-Segafredo. Wśród jego największych sukcesów wymienić należy: dwa wygrane etapy wyścigu Giro d’Italia oraz tryumf w klasyfikacji górskiej swojego narodowego touru. W zeszłym sezonie został także zwycięzcą klasyku Trofeo Laigueglia. W tegorocznej Vuelcie plasuje się na 12. pozycji w klasyfikacji generalnej, posiadając sześć minut i dwadzieścia dwie sekundy straty do lidera. Ta strata wydaje mi się zbyt mała, by obejrzeć dzisiaj Giulio w ucieczce, bowiem dzisiaj odjazd może być odpuszczony na naprawdę wiele minut. Zakładam więc, że znajdzie się on w peletonie. Zanim przejdziemy dalej, zachęcam do skorzystania z kodu promocyjnego od STS!

Co obstawiać?

Moim zdaniem wyżej na dzisiejszym etapie uplasuje się Guillaume Martin. Obaj zawodnicy mają na tyle małą stratę w klasyfikacji generalnej, że wręcz na pewno nie zobaczymy ich w ucieczce, która dzisiaj zostanie prawdopodobnie odpuszczona na wiele minut. Zakładając, że obydwaj znajdą się w grupie lidera, która dotrze do mety to według mnie jako pierwszy na metę wjedzie Francuz. Dlaczego? Ponieważ jest wyżej w generalce i ma większą determinację, by bronić swojego miejsca, a także jest zawodnikiem szybszym na finiszowej rozgrywce od Ciccone. Tak więc postawimy. Przypominam o możliwości zgarnięcia bonusu powitalnego od STS. A tymczasem jedziemy dalej!

Martin będzie lepszy niż Ciccone
Kurs: 1.70
Zagraj!
banner grupa zagranie 40k

Michael Storer vs Romain Bardet

Michael Storer to 24-letni kolarz reprezentujący na co dzień barwy Team DSM. Największe swoje sukcesy Australijczyk odnosił właśnie podczas tegorocznej Vuelty, wygrywając już dwa etapy. Pierwszy z nich to etap siódmy prowadzący na Balcon de Alicante. Zawodnik DSM dojechał do mety samotnie, wyprzedzając o 21 sekund Carlosa Veronę. Na swoje drugie zwycięstwo nie musiał długo czekać. Swój sukces ponowił na etapie dziesiątym, gdzie na metę w Rincon de la Victoria wjechał na solo, wyprzedzając o dwadzieścia dwie sekundy Mauriego Vansevenanta. Jakie są moje przewidywania wobec Storera na dzisiejszy etap? Ucieczka. Australijczyk rozochocił nam się na tej Vuelcie i jestem wręcz pewien, że dzisiaj również znajdzie się w odjeździe.

Jego dzisiejszym rywalem będzie Romain Bardet, który jest kolegą z zespołu Storera. Francuz jest zdecydowanie bardziej utytułowany niż jego towarzysz. Do jego największych sukcesów należą dwa zwycięstwa etapowe w wyścigu Tour de France, drugie miejsce w klasyfikacji generalnej Wielkiej Pętli oraz zwycięstwo w klasyfikacji górskiej. Na tym wyścigu Bardet miał pełnić rolę lidera swojego zespołu, ale zajmuje dopiero 45. miejsce w generalce. Dwukrotnie na etapach zajmował szóste miejsce. Na odcinku siódmym z metą na Balcon de Alicante oraz wczoraj. Czy ujrzymy go dzisiaj w ucieczce? Moim zdaniem nie. Ekipa DSM w ucieczkę raczej puści Storera, któremu bardziej pasuje profil dzisiejszego etapu. Bardet miał swoją okazję wczoraj i nie sądzę, by dzisiaj został oddelegowany do odjazdu. Zanim przejdę do podsumowania chciałbym zachęci do sprawdzenia opinii na temat bukmachera STS.

Co obstawiać?

Powyższa para jest zestawieniem dwóch zawodników Team DSM. Jako że dzisiejszy etap przeznaczony jest dla ucieczki należałoby zadać sobie pytanie: który z zawodników się w niej znajdzie? Myślę, że domyślam się odpowiedzi – będzie to Michael Storer. Dlaczego? Australijczyk wygrał już dwa etapy i jest rozochocony, by wygrać kolejne. Ekipa również dostrzega w nim ten potencjał. Profil dzisiejszego etapu bardziej pasuje Storerowi niż Bardet. Australijczyk potrafi przejechać góry, a następnie zafiniszować. Romain Bardet jest raczej typem górala, który walczy na metach na podjeździe. Taka meta była wczoraj, Francuz walczył, więc dzisiaj szansę powinien dostać jego kolega. Stawiam na Michaela Storera. Na koniec zachęcam do zapoznania się z recenzją zakładów bukmacherskich STS, którą można znaleźć na naszej stronie. Powodzenia w typowaniu!

Storer będzie lepszy niż Bardet
Kurs: 1.75
Zagraj!

Zasady promocji:

  • Kwota: możesz zawrzeć zakład za dowolną stawkę, ale otrzymasz maksymalnie 234 PLN zwrotu (minus podatek).
  • Promocja dostępna dla nowych klientów, którzy założą konto z kodem: ZAGRANIE
  • Akcja łączy się z bonusem powitalnym.
  • Jeśli Twój zakład zostanie rozliczony jako przegrany, otrzymasz zwrot.
  • Zwrot nastąpi na konto depozytowe, a nie w formie bonusu.
  • Maksymalna wysokość bonusu będzie pomniejszona o podatek od gry.

Fot. Cordon Press / PRESSFOCUS

Zaloguj się aby dodawać komentarze