Hubert Hurkacz vs Lorenzo Musetti: typy, kursy i zakłady bukmacherskie – ATP Wimbledon | 07.07.2023

Hubert Hurkacz 07.07.2023

Podobnie jak najlepsze zawodniczki singlowe polski w rywalizacji WTA, a więc Iga Świątek oraz Magda Linette, tak i Hubert Hurkacz wywiązał się z obowiązku awansu do kolejnej rundy, gdzie spotka się z Lorenzo Musettim. Dla Polaka będzie to mecz, gdzie po raz kolejny będzie mógł sprawdzić swoją dyspozycję na kortach trawiastych, a kolejnym rywalem dla tych zawodników prawdopodobnie będzie Novak Djokovic. Dla którego z zawodników przypisany zostanie zaszczyt gry z najlepszym zawodnikiem w historii? Serdecznie zapraszam do sprawdzenia propozycji na spotkanie Polaka! 

tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

2242 zł NA START: od depozytu 2000 zł + darmowy zakład 222 zł + ekstra freebet 20 zł

Oferta dostępna z kodem bonusowym: ZAGRANIE
(Wpisz w formularzu rejestracyjnym na stronie bukmachera)

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:
pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Hubert Hurkacz vs Lorenzo Musetti: typy i kursy bukmacherskie (07.07.2023 r. – 13:30)

Bardzo ciekawy mecz szykuje się nam w III rundzie turnieju w Wimbledonie, gdzie dojdzie do starcia najlepszego polskiego zawodnika singlowego, a więc Huberta Hurkacza, który zmierzy się z włoskim zawodnikiem, Lorenzo Musettim. Będzie to czwarty pojedynek tych panów, a już drugi na kortach Wimbledonu, gdzie dwa lata temu lepszy okazał się Polak w trzech setach. Do tej pory można na kortach w Londynie można było zauważyć lepszą dyspozycję polskiego tenisisty, szczególnie w aspektach serwisowych, co może dzisiaj być aspektem dominującym w całym meczu. Wzrastająca forma Włocha moim zdaniem nie przekłada się na to, co prezentuje na trawie. Lorenzo jest zawodnikiem, który oczywiście najlepiej czuje się na kortach ziemnych, co pokazał w tym sezonie na kilku ważnych turniejach. Obaj panowie pokazali się nam w kilku imprezach przed tym turniejem, gdzie patrząc po wynikach można wnioskować, że obaj są dobrze przygotowani do rywalizacji na trawie. Nie uważam jednak, a żeby Włoch miał więcej aspektów przeważających za tym, aby awansować i jeżeli chodzi o gotowość czynników tenisowych, to przewaga stoi po stronie Polaka. Można jednak spodziewać się kilku momentów zawahania mentalnego po obu stronach. Kto jednak lepiej zniesie presję potencjalnej gry z Novakiem Djokoviciem w kolejnej rundzie? Wszystkie nasze propozycje na mecze Huberta, odnajdziesz na stronie Typy Tenis – Zagranie na korcie!

HUBERT HURKACZ VS LORENZO MUSETTI

Kto wygra mecz?
Hubert Hurkacz 82%
Lorenzo Musseti 18%
11+ Głosy
Oddaj swój głos:
  • Hubert Hurkacz
  • Lorenzo Musseti

HUBERT HURKACZ

Najlepszy polski tenisista w rankingu singlowym w tym roku gra bez większych sukcesów w sezonie, ale przyszła część rywalizacji, gdzie możliwe, że będzie on jednym z zawodników, którzy mogą zagrozić Novakowi Djokoviciowi w tej części drabinki. Sądzę, że obecna forma serwisowa, o której zresztą wspominał po przegranym spotkaniu Jan Choinski w wywiadzie dla Tomasza Lorka. Duża waga przykładana do własnego podania w ważnych momentach. Do tej pory Polak nie stracił jeszcze ani jednego własnego podania, co jest właśnie kluczem do gry na tego rodzaju kortach. Wysokie wartości serwisowe, które jeżeli zostaną utrzymane, to będą przewodnikami do awansów do kolejnych rund. Dalej jestem zdania, że Polak największe problemy ma ze swoją sfera mentalną, która często przeszkadzała, przeszkadza i będzie mu przeszkadzać, dopóki nie znajdzie w swoim boksie kogoś, kto zajmie się tym czynnikiem w jego występach. Czy będzie on w stanie spokojnie zameldować się w kolejnej rundzie?

LORENZO MUSETTI

Rywalem Polaka jest Włoch, Lorenzo Musetti, który nie do końca jest aż tak utożsamiany z kortami trawiastymi, jak jego dzisiejszy rywal. Hubert ma znacznie więcej aspektów, które można powiązać z kortami trawiastymi, a niżeli w porównaniu do Musettiego, który bardzo dobrze prezentował się na cegle w tym sezonie, a obserwując jego dotychczasowe pojedynki, w jego specyfice gry bardzo dużo jeszcze czynników tenisa pozostało właśnie z tej nawierzchni. Nie mogę zgodzić się z włoskimi wpisami na forach, że Lorenzo jest źle przedstawiony u bukmacherów w roli outsidera, który ma większe szanse na awans i ma doświadczenie w grze z Djokoviciem. Moim zdaniem Lorenzo jest zawodnikiem, którego trzeba trochę przycisnąć do ściany, a staje się on przedstawicielem tenisistów, którzy przegrywają mecze, gdyż nie wytrzymuje głowa. Często narzuca na siebie większą presję, a niżeli taka jest wymaga w stosunku do sytuacji na korcie. Polak nie powinien dawać mu wiele szans na bp, a jego serwis zdecydowanie jest słabszy od tego, co teraz prezentuje Polak. Czy ma on jakieś aspekty, które mogą przeważyć w starciu z Hubim? Wszystkie najważniejsze propozycje dnia, znajdziesz na stronie Zagranie w zakładce Typy Dnia!

Statystyki:

Mecze bezpośrednie:

Rzym 2021 – 1:0 Lorenzo Musetti (6:4, 2:0 krecz) ziemna

Wimbledon 2021 – 3:0 Hubert Hurkacz (6:4, 7:6, 6:1) trawiasta

Rotterdam 2022- 2:1 Lorenzo Musetti (6:3, 5:7, 6:3) twarda w hali

Bilans meczów w tym sezonie na trawiastej nawierzchni:

Hubert Hurkacz:

Stuttgart: wygrana z: Yosuke Watanuki – 2:1 (4:6, 7:6, 7:6); Christopher O’Connell – 2:0 (6:4, 6:4); przegrana z: Jan-Lennard Struff – 1:2 (6:3, 3:6, 3:6)

Halle: wygrana z: Christopher Eubanks – 2:1 (6:3, 6:7, 6:3); przegrana z: Tallon Griekspoor – 1:2 (3:6, 6:1,6:7)

Wimbledon: wygrana z: Albert Ramos-Vinolas – 3:0 (6:1, 6:4, 6:4); Jan Choinski – 3:0 (6:4, 6:4, 7:6)

Lorenzo Musetti:

Stuttgart: wygrana z: Borna Gojo – 2:0 (7:6, 6:3); Gregoire Barrere – 2:0 (6:3, 6:3); przegrana z: Frances Tiafoe – 1:2 (7:6, 6:7, 2:6)

Londyn: wygrana z: Jan Choinski – 2:0 (6:4, 6:2); Ben Shelton – 2:1 (6:4, 4:6, 6:4); przegrana z: Holger Rune – 0:2 (4:6, 5:7)

Wimbledon: wygrana z: Juan Pablo Varillas – 3:0 (6:3, 6:1, 7:5); Juame Munar – 3:0 (6:4, 6:3, 6:1)

Co obstawiać?

Mecz, który zdecydowanie zweryfikuje formę obu zawodników przed kolejnymi starciami. Nie sądzę, aby więcej aspektów do wygrania miał Lorenzo Musetti, który do tej pory miał okazję spotykać się z zawodnikami, którzy podobnie jak on, bardziej preferują grę na kortach ziemnych. Dużo momentów, gdzie Lorenzo daje szanse na przełamanie, a moim zdaniem, Polak jest w stanie jest je wykorzystywać. Liczę na powtórkę sprzed dwóch lat. Stawiam na wygraną Polaka! W przypadku meczu PGE Ekstraligi, skorzystam z oferty, która dostępna jest u naszego dzisiejszego bukmachera! Warto założyć tam konto z kodem promocyjnym Etoto od Zagranie!

Hubert Hurkacz wygra
Kurs: 1,62
Zagraj!

fot. Pressfocus

2000 zł bonus od depozytu + 222 zł darmowy zakład + 20 zł freebet!

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze