Hubert Hurkacz – Pedro Martinez: typy, kursy i zakłady bukmacherskie – AO 2023 ATP | 16.01.2023

Hubert Hurkacz pod siatką 15.01.2023

Również w pierwszym dniu szlemowej rywalizacji w Australii, pojawi się na kortach Hubert Hurkacz, a więc najlepszy nasz zawodnik w grze singlowej, który jako jedyny w stawce ATP będzie reprezentować polskie barwy w grze singlowej. Nie mamy niestety Kamila Majchrzaka ani żadnego z innych naszych reprezentantów, którzy nie zdołali zagwarantować sobie miejsca w kwalifikacjach, a Kamil ma problemy z wynikami antydopingowymi. Czy Hubert w końcu będzie dobrze prezentował się na kortach szlemowych w Australii? Sprawdźcie naszą zapowiedź! 

STS Zakłady Bukmacherskie
STS Zakłady Bukmacherskie
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

600 zł od trzech depozytów
+ 0 100 zł bez ryzyka + 60 zł bonus za zadania

standardowa oferta to 660 zł, a z naszym kodem zgarniasz 760 zł

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 600 zł
ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 100 zł
BONUS ZA ZADANIA: 60 zł
Kod promocyjny: ZAGRANIE

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Hubert Hurkacz vs Pedro Martinez: typy i kursy bukmacherskie (16.01.2023 r. – 02:30)

Bardzo dobre spotkanie moim zdaniem na pierwszą rundę dla Polaka, który jest rozstawiony w tym turnieju z numerem 10., gdyż z imprezy z powodu kontuzji wypadł lider rankingu ATP, Carlos Alcaraz. Hubert zmierzy się z innym Hiszpanem, który jest zdecydowanie niżej w klasyfikacji najlepszych zawodników tenisowego zestawienia, Pedro Martinezem. Będzie to trzeci pojedynek tych zawodników, przy czym za każdym razem wygrywał Hubert. Wygrał on pięć lat temu podczas kwalifikacji do US Open, jeżeli mówimy o nawierzchni twardej, a w poprzednim roku okazał się lepszy na ziemnej nawierzchni w Monte Carlo, co było niemałym zaskoczeniem w stosunku do rywalizacji na antuce. Jeżeli Polak jest w stanie wygrywać z Hiszpanem na ziemi, to co stoi na przeszkodzie, aby pokonać go na hardach? Spotkania Huberta z naszymi propozycjami możesz śledzić na stronie Zagranie w zakładce TypyTenis.

tenis

HUBERT HURKACZ

Jak wiemy, Polakowi nie zawsze jest po drodze w rywalizacji na turniejach szlemowych, gdyż dużo presji narzuca na siebie nasz najlepszy singlowy tenisista i często wychodzi to podczas rywalizacji nawet ze słabszymi rywalami, a z teoretycznie lepszymi, gra o wiele lepszy tenis. Mieliśmy okazję zobaczyć go na turnieju reprezentacyjnym, podczas United Cup. Tam rozegrał kilka dobrych meczów, ale ponownie zawiodła odporność mentalna Polaka, który w ważnych momentach nie potrafił utrzymać swojego podania. Liczę, że była to dobra rozgrzewka dla niego w stosunku do turnieju szlemowego, gdzie może wykorzystać swoje dobre losowanie w drabince. Pedro może być dobrym zawodnikiem do rozegrania, gdyż raczej nie spodziewałbym się tutaj niespodzianki, ale grę na wysokim poziomie ze strony Pedro, jak na rywala mączkowego. Grając mecz Huberta, zarejestruj się z Zagranie, korzystając z kodu promocyjnego STS!

PEDRO MARTINEZ

Jeżeli chodzi o Hiszpana, to nie miał on moim zdaniem udanego początku sezonu, a tym bardziej powinien zapomnieć o końcówce poprzedniego roku, gdzie bardzo słabo wyglądała jego gra na twardych nawierzchniach. Sądzę, że nie powinien zagrozić dzisiaj Polakowi, który dużo bardziej dopasowany jest do nawierzchni tego typu. Od ostatniego turnieju szlemowego na kortach twardych wygrał zaledwie cztery spotkania, z czego dwa w tym roku w Pune z zawodnikami o niższym rozstawieniu. Karatsev, który nie jest w wysokiej formie, wręcz zdominował go na korcie w Indiach, gdzie Hiszpan wygrał zaledwie trzy gemy. Czy dzisiaj Hubert także go zdominuje?

Statystyki:

Mecze bezpośrednie:

US Open kwalifikacje 2018 – 2:0 Hubert Hurkacz (6:3, 6:3) twarda

Monte Carlo 2022 – 2:1 Hubert Hurkacz (6:3, 4:6, 6:4) ziemna

Bilans meczów na nawierzchni twardej w tej części sezonu:

Hubert Hurkacz:

Turniej pokazowy Arabia Saudyjska: wygrana z: Dominik Sticker – 2:0 (10:7, 10:5); przegrana z: Taylor Fritz – 0:2 (6:7, 5:7)United Cup: wygrana z: Alexander Bublik – 2:1 (7:6, 4:6, 6:3); Stan Wawrinka – 2:0 (7:6, 6:4); przegrana z: Matteo Berrettini – 1:2 (4:6, 6:3, 3:6); Taylor Fritz – 0:2 (6:7, 6:7)

Pedro Martinez: 

Pune: wygrana z: Ramkuram Ramanathan – 2:1 (3:6, 7:5, 6:3); Sebastian Baez – 2:1 (3:6, 6:1, 6:3); przegrana z: Aslan Karatsev – 2:0 (1:6, 2:6)

Co obstawiać?

Jak nie widzieć faworyta w osobie naszego zawodnika w tym meczu? Bardzo ciężko o stwierdzenie, że Hiszpan może tutaj zaskoczyć. Drabinka dla Polaka wydaje się bardzo przyjemna, więc musi wykorzystać szanse na dalekie zajście w pierwszym turnieju szlemowym w roku. Hiszpan wydaje się idealnym kandydatem do rozgrzania się na tak ważny turniej, gdyż prezentuje odpowiedni poziom na twardych nawierzchniach, ale taki, który powinien nie wystarczyć na Polaka. Moją propozycją jest skorzystanie z linii gemów. Stawiam na under 35. gemów w meczu. Grając ten typ skorzystaj z bonusu STS dla nowych graczy!

poniżej 34,5 gemów
Kurs: 1,54
Zagraj!

ZBR do 100 PLN w STS

Kupon STS SEO Hurkacz vs Martinez 15.01.2023

fot. Pressfocus

Zakład bez ryzyka do 150 zł ze zwrotem na konto główne + 600 zł od trzech depozytów + 60 zł zadania

Zaloguj się aby dodawać komentarze