Hubert Hurkacz – Daniel Altmaier: typy, kursy i zakłady bukmacherskie – Madryt ATP | 28.04.2024

Hubert Hurkacz na backhandzie 28.04.2024

Nasi najlepsi tenisiści w grze singlowej, a więc Hubert Hurkacz i Iga Świątek, świetnie spisują się w Madrycie i po wczorajszym awansie liderki światowego rankingu, liczymy na taki sam wynik ze strony Hubiego. Dzień przerwy od rozgrywek i powrót Polaka na korty w stolicy Hiszpanii. Czy Huberta stać na pokonanie kolejnego rywala na mączce? Serdecznie zapraszam do sprawdzenia, co przygotowałem na polsko-niemieckie starcie! 

LVBET kod promocyjny.

Hubert Hurkacz vs Daniel Altmaier: typy i kursy bukmacherskie (28.04.2024 r.)

Polak w drugim swoim meczu na kortach w Madrycie zmierzy się z Danielem Altmaierem, a więc zawodnikiem z Niemiec, z którym w swojej karierze zmierzył się tylko raz i co ciekawe, miało to miejsce w 2019 roku w challengerze w Poznaniu, także na nawierzchni ziemnej. Wtedy Ci zawodnicy byli na zupełnie innym poziomie i mieli znacznie inny poziom swojego tenisa, a niżeli to, co prezentują obecnie. Mecz Hubiego na kortach w Madrycie zagram w LVBet! Jeżeli nie masz tam konta, załóż je z kodem promocyjnym LVBet od Zagranie! W starciu w Madrycie zawodnicy powalczą o IV rundę, a więc o udział w drugim tygodniu rywalizacji ATP1000. Dla bukmacherów zdecydowanym faworytem jest Hubert Hurkacz, który dosyć pewnie wygrał swoje starcie z Jackiem Draperem i o dziwo, obyło się bez tie-breaka, ale było ku temu blisko. Z pewnością dzisiaj nie będzie miał takiego oporu ze strony serwisowej, jak w przypadku Brytyjczyka, ale będzie musiał uważać na dynamikę Niemca. Daniel bardzo dużo porusza się po korcie i lubi nawierzchnie ziemne, co jest zdecydowaną odwrotnością od tego, w czym gustuje Hubert. Wydaje się, że Hubert może mieć awans w zasięgu, a kolejnym rywalem będzie ktoś z pojedynku Taylor Fritz vs Sebastian Baez. Czy Polaka zobaczymy w kolejny tygodniu rywalizacji? Wszystkie nasze propozycje na mecze z tenisa, odnajdziesz na stronie Typy Tenis!

HUBERT HURKACZ – DANIEL ALTMAIER

Kto wygra mecz?
Hubert Hurkacz 94%
Daniel Altmaier 6%
16+ Głosy
Oddaj swój głos:
  • Hubert Hurkacz
  • Daniel Altmaier

 

HUBERT HURKACZ

Polak ma przed sobą bardzo dużą szansę na wysokie miejsce w drabince w tegorocznym turnieju w Hiszpanii, który jest jednym z bardziej prestiżowych imprez na mączce, tak więc z pewnością dla Huberta będzie to dobra okazja do rozegrania się na tego typu nawierzchni, gdyż już niedługo rozpocznie się Roland Garros, a więc najważniejsza impreza w tej części sezonu. Reprezentant Polski naprawdę dobrze spisuje się w tym sezonie na kortach ziemnych, czego dowodem jest jego pierwszy triumf na antuce. W Monte Carlo musiał uznać wyższość Caspera Ruuda, który nie pozostawił złudzeń, że technika na mączce jest bardzo ważnym elementem gry na tego typu obiektach. Hubert pomimo lekkiej utraty atutu własnego serwisu, gdyż ziemia mocno spowalnia prędkość jego serwisu, dalej potrafi zaserwować sporą liczbę asów, czego dowodem jest jego 9 bezpośrednich punktów przeciwko Draperowi. Sądzę, że dzisiaj dalej będzie chciał dominować na tym elemencie gry i raczej nie wdawać się w dłuższe wymiany. Jest zdecydowanym faworytem do awansu i jeżeli zagra na minimum takim poziomie, jak w starciu z Draperem, to powinien potwierdzić swoją przewagę. 

baner zagranie tenis

DANIEL ALTMAIER

Jeżeli chodzi o niemieckiego zawodnika, to jest to tenisista, który zdecydowanie najlepiej odnajduje się na kortach ziemnych. Obecnie nieco spadł w męskim zestawieniu ATP i plasuje się na 61. pozycji. Nie ma on udanego sezonu i nie było jeszcze turnieju, w którym był w stanie przejść dalej, niż 3. runda. Forma Daniela ma podnieść się na kortach ziemnych, jednak już miał kilka prób ratowania swojej sytuacji, jednak nie przyniosło to żadnych większych rezultatów. Zdecydowanie bardziej groźny był w poprzednim roku, kiedy to potrafił utrzeć nosa nie jednemu faworytowi w bezpośrednich meczach. Na turnieju w Madrycie spotkał się już z dwoma przeciwnikami. W I rundzie pokonał on reprezentanta gospodarzy, Martina Landaluce. Dosyć łatwy dla niego mecz, w którym przejął przewagę od samego początku meczu. Dużo trudniejszym przeciwnikiem miał być Arthur Fils, a więc francuska nadzieja i przyszłość tenisa. Jednak Arthur nie podołał rodzajowi gry, jaki narzucił Altmaier i przegrał w dwóch setach, ugrywając wyłącznie 5 gemów. Daniel z pewnością nie jest zawodnikiem, który będzie przeważał na serwisie, ale od wymian na miejscu Huberta, raczej bym uciekał. Nie jest dzisiaj faworytem, ale czy jest w stanie zaskoczyć Polaka? Wszystkie najważniejsze propozycje dnia, znajdziesz na stronie Zagranie Typy Dnia!

Statystyki:

  • Hubert Hurkacz jest obecnie 9. zawodnikiem rankingu ATP
  • Daniel Altmaier jest obecnie 61. zawodnikiem rankingu ATP
  • Bilans meczów bezpośrednich wynosi 1:0 dla Huberta Hurkacza
  • Zawodnicy nie spotkali się w tym sezonie w meczach bezpośrednich
  • Bilans meczów bezpośrednich na mączce to 1:0 dla Huberta Hurkacza

Mecze bezpośrednie (od 2020 roku):

Brak meczów bezpośrednich z ostatnich 4. lat

Bilans meczów w tym sezonie na kortach ziemnych:

Hubert Hurkacz: 

Estoril: wygrana z: Jan Choinski – 2:0 (7:6, 6:4); Pablo Llmas Ruiz – 2:0 (7:6, 6:4); Cristian Garin – 2:1 (6:3, 3:6, 6:3); Pedro Martinez – 2:0 (6:3, 6:4) – wygrana w turnieju

Monte Carlo: wygrana z: Jack Draper – 2:1 (6:4, 3:6, 7:6); Roberto Bautista-Agut – 2:0 (7:5, 7:6); porażka z: Casper Ruud – 0:2 (4:6, 2:6)

Madryt: wygrana z: Jack Draper – 2:0 (6:1, 7:5)

Daniel Altmaier:

Cordoba: przegrana z: Federico Coria – 1:2 (7:5, 3:6, 4:6)

Buenos Aires: przegrana z: Facundo Diaz Acosta – 0:2 (3:6, 6:7)

Estoril: przegrana z: Pedro Martinez – 0:2 (4:6, 2:6)

Monte Carlo kwalifikacje: wygrana z: Luca van Assche – 2:1 (2:6, 6:2, 6:3); przegrana z: Corentin Moutet – 0:2 (2:6, 4:6)

Monte Carlo: przegrana z: Francisco Cerundolo – 0:2 (2:6, 6:7)

Barcelona: wygrana z: Alexei Popyrin – 2:0 (6:3, 7:6); przegrana z: Arthur Fils – 1:2 (4:6, 6:1, 1:6)

Madryt: wygrana z: Martin Landaluce – 2:0 (6:1, 7:5); Arthur Fils – 2:0 (6:3, 6:2)

Co obstawiać?

W tym spotkaniu raczej spodziewam się utrzymania formy Huberta i Altmaiera, a niżeli jakiś drastycznych zmian w ich dyspozycji. Polak pokazał już, że dobrze czuje się na mączce w Madrycie i moim zdaniem, Draper był bardziej niewygodnym rywalem, a niżeli Daniel w obecnej formie. Z pewnością serwis będzie tutaj bardzo potrzebny i liczę na podobny % skuteczności po pierwszym podaniu, a nawet wyższy, a niżeli w poprzedniej rundzie Polaka. Moja propozycją do dorzucenia na kupony AKO jest zagranie na wygraną Hubiego i awans do 4. rundy! 

Hubert Hurkacz wygra
Kurs: 1,45
Zagraj!

Kupon-SEO-Hurkacz-vs-Altmaier-LVBet-28.04.2024

fot. Pressfocus

Zaloguj się aby dodawać komentarze