Hit w Gorzowie na zakończenie kolejki! Gramy kupon z PGE Ekstraligi z kursem 2.40 bez podatku!

Gorzow Czestochowa zuzel 28.04.2024

Przed nami drugi dzień 3. kolejki w rywalizacji w najlepszej lidze świata na żużlu, a więc w PGE Ekstralidze. Bardzo ciekawe starcia czekają na nas zarówno w Lesznie, jak i w Gorzowie. Na Smoczyku zmierzy się Unia Leszno z Falubazem Zielona Góra, natomiast na Jancarzu dojdzie do starcia Stali Gorzów i Włókniarza Częstochowa. Będzie o co się bić, gdyż są to zespoły, które przed sezonem stawiane były w podobnych pozycjach do miejsc na zakończenie sezonu. Czy te spotkania będą znacznie bardziej wyrównane, a niżeli piątkowe mecze? Serdecznie zapraszam do sprawdzenia, co przygotowałem na niedzielny żużel! 

Koszulka bukmachera Betclic
Koszulka bukmachera Betclic
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

Zakład bez ryzyka 50 PLN na start + specjalne promocje: +120% do wygranych oraz 100 PLN miesięcznie we freebetach!


🔥 GRA BEZ PODATKU! Codziennie, na wszystkie sporty, bez ograniczeń kursowych

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
Bonusy:

ZAKŁAD BEZ RYZYKA: do 50 zł ZWIĘKSZENIE WYGRANYCH: +120%

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Stal Gorzów vs Włókniarz Częstochowa: typy i kursy bukmacherskie (28.04.2024 r. – 19:15)

Bardzo ważne spotkanie w kontekście walki o wysokie miejsce w play-offach, gdyż Stal Gorzów w roli gospodarza, podejmować będzie zawodników z Częstochowy, a więc tamtejszy Włókniarz. Będzie to bardzo ciekawe spotkanie, gdyż liderzy obu drużyn mogą być nieco zmęczeni po wczorajszym Speedway Grand Prix w Gorican i dzisiaj to druga linia może decydować o tym, jak potoczą się losy wyniku w tym meczu. Mecz w Gorzowie zagram w Betclic! Jeżeli nie masz tam konta, załóż je z kodem promocyjnym Betclic od Zagranie! Na papierze obie ekipy wyglądają bardzo równo, ale chyba największa różnica będzie polegać w składach juniorskich. W składzie Gorzowian startuje Oskar Paluch, który bardzo dobrze sobie radzi na domowym torze i będzie faworytem do wygrania biegu juniorskiego, a także do zapisywania sobie kolejnych punktów w kolejnych biegach, ponieważ prędkość, jaką potrafi generować, może dawać mu punkty także w biegach z seniorami. Oczywiście liderami składu Stali są; Martin Vaculik, Anders Thomsen oraz w Szymon Woźniak. Co do Słowaka, to zdecydowanie więcej spodziewałem się po nim  dotychczasowych meczach, nawet przy solidnej punktacji w dwóch dotychczasowych spotkaniach. Dużym plusem jest Anders Thomsen, który widać, że po kontuzji z poprzedniego roku nie czuje już żadnego bólu i dyskomfortu, a jazda sprawia mu bardzo dużą frajdę. Do tego Szymon Woźniak, który zna każdą szczelinę na Jancarzu. Skład uzupełniony w tym roku jest Oskarem Fajferem, który może być bardzo solidnym ogniwem w tym meczu, a także Jakubem Miśkowiakiem, na którego miejscowi bardzo liczą w starciu ze swoim poprzednim pracodawcą.

Włókniarz w tym roku pojechał tylko jeden mecz i na ten moment możemy odnieść się do ich formy nieco połowicznie, ale częstochowianie bardzo lubią tor w Gorzowie, a to może zwiastować nam bardzo dobre ściganie. W składzie doszło do zmiany zawodnika na pozycji U-24, a więc w miejsce wspomnianego Miśkowiaka, wskoczył Mads Hansen, który pokazał się z bardzo dobrej strony w poprzednim meczu. Z pewnością punktacje dorzuci Leon Madsen. Duńczyk pewnie kolejny rok z rzędu będzie zawodnikiem, który ciągnie ekipę Lwów. Pytanie jak przygotowani są Mikkel Michelsen oraz Maksym Drabik. Od Duńczyka spodziewa się znacznie lepszych wyników, a Maksym, jak to Maksym, dopóki się nie pogniewa, to jest nadzieja na jego punkty. Ciekaw jestem także postawy Kacpra Woryny, który nie jest w optymalnej dyspozycji, ale tor w Gorzowie jest dla niego bardzo przyjazny i zawsze potrafił tutaj dobrze jeździć. Czy Włókniarz będzie w stanie odpalić i postraszyć gospodarzy? Pamiętaj, że wszystkie nasze propozycje na mecze z tenisa, odnajdziesz na stronie Typy Żużel!

STAL GORZÓW – WŁÓKNIARZ CZĘSTOCHOWA

Kto wygra mecz?
Stal Gorzów 100%
Włókniarz Częstochowa 0%
4+ Głosy
Oddaj swój głos:
  • Stal Gorzów
  • Włókniarz Częstochowa

 

Bilans meczów bezpośrednich od 2021 roku:

2021 – Gorzów 44:46 Częstochowa

2021 – Częstochowa 39:51 Gorzów

2022 – Gorzów 50:40 Częstochowa

2022 – Częstochowa 50:40 Gorzów

2022 PO – Gorzów 45:45 Częstochowa

2022 PO – Częstochowa 42:48 Gorzów

2023 – Częstochowa 45:45 Gorzów

2023 – Gorzów 51:38 Częstochowa

2023 PO – Gorzów 41:49 Częstochowa

2023 PO – Częstochowa 50:40 Gorzów 

Bilans meczów w sezonie 2024:

Stal Gorzów:

wygrana z: Apator Toruń (D) – 51:39

przegrana z: Motor Lublin (W) – 55:35

Włókniarz Częstochowa:

przegrana z: Unia Leszno (W) – 47:43

Co obstawiać?

W meczu kolejki nie powinno brakować nam emocji i pomimo że Stalowcy są zdecydowanymi faworytami do wygranej w tym spotkaniu, to wydaje mi się, że będą musieli uważać na Madsena, który ma przyjemne biegi do pokonywania miejscowych. Oprócz Duńczyka warto zwrócić uwagę także na drugiego zawodnika tej reprezentacji, ale w barwach Gorzowa. Mówię o Andersie Thomsenie, który na domowym owalu czuje się bardzo dobrze i podobnie, jak w przypadku Madsena, ma dzisiaj dużo przestrzeni do zdobywaniu punktów na rywalach. Sądzę, że obaj zawodnicy będą dzisiaj liderami własnych zespołów i będą mieli szanse na minimum 10 punktów. Dlatego moją propozycją jest zagranie na zdobycze dwucyfrowe przy nazwisku Thomsena i Madsena o bardzo dobrym kursie. 

Madsen i Thomsen - obaj minimum 10 punktów
Kurs: 2,00
Zagraj!

Baner zagranie żużel

Unia Leszno vs Falubaz Zielona Góra: typy i kursy bukmacherskie (28.04.2024 r. – 16:30)

Mecz, który otworzy rywalizację w niedzielne popołudnie, to starcie w Lesznie, gdzie miejscowa Unia podejmować będzie Falubaz Zielona Góra, a więc mecz o bardzo dużej randze dla obu zespołów, które umówmy się, ale w tym roku raczej będą walczyć o utrzymanie, a niżeli o miejsca medalowe. Do drużyny gospodarzy wraca Janusz Kołodziej, który zrobił sobie ostatnio tydzień przerwy od rywalizacji. Bardzo duże wzmocnienie dla Unii, a więc powrót kapitana, który pewnie będzie ponownie latał po torze, jak miało to miejsce dwa tygodnie temu. Bardzo słabe spotkanie jego kolegów z drużyny pod koniec poprzedniego meczu, którzy przegrali z Apatorem na wyjazdowych torze. Oczywiście w domu znacznie lepiej spisują się; Grzegorz Zengota oraz Bartosz Smektała i juniorzy. To właśnie punkty tych zawodników będą mogli wspierać kapitana byków. Bardzo dobrym transferem na ten rok wydaje się pozyskanie Andrzeja Lebiediewa, który na ten moment w pełni wypełnia postawione mu zadania. Warto wspomnieć także, że w ekipie gości występują bracia Pawliccy, a więc zawodnicy, którzy bardzo dużą część swojego żużlowego życia spędzili właśnie na torze w Lesznie. Do tego znajomość toru i forma lidera u Jarosława Hampela. Ilość doświadczenia dzisiaj na torze będzie wręcz niebotyczna i przy tak wyrównanych składach o wyniku będą decydować detale. Z pewnością ważne będzie, jak będzie jechała druga linia obu ekip oraz zawodnicy juniorki. Do tego ciekawie zapowiadają się starcia liderów, którzy pewnie będą na przemiennie zdobywać trójeczki dla swoich ekip. Moim zdaniem będzie to bardzo pasjonujący i wyrównany pojedynek, a jakim wynikiem się zakończy? Wszystkie najważniejsze propozycje dnia, znajdziesz na stronie Zagranie Typy Dnia!

Bilans meczów bezpośrednich od 2021 roku:

2021 – Leszno 54:36 Zielona Góra

2021 – Zielona Góra 44:46 Leszno

Bilans meczów w sezonie 2024:

Unia Leszno: 

wygrana z: Włókniarz Częstochowa (D) – 47:43

przegrana z: Apator Toruń (W) – 59:31

Falubaz Zielona Góra:

wygrana z: GKM Grudziądz (D) – 48:42

przegrana z: Sparta Wrocław (W) – 47:41

Co obstawiać?

W tym spotkaniu pierwszą moją myślą był typ na Jarosława Hampela, jednak Polak w drugiej części meczu będzie miał na kim stracić punkty, dlatego skupiłem się na zawodnikach gospodarzy. Oczywiście liderem Unii będzie Janusz Kołodziej, który ma przyjemne biegi do punktacji i wydaje mi się, że będzie on dzisiaj musiał pomagać swoim kolegom z drużyny. Na ten mecz wybrałem typ na podwyższenie AKO, ale o małym kursie. Wydaje mi się, że Kołodziej zakręci się dzisiaj na spokojnie koło dwucyfrówki i zdobędzie minimum 10 punktów. 

Janusz Kołodziej minimum 10 punktów w meczu
Kurs: 1,20
Zagraj!

Kupon zuzel double Betclic 28.04.2024

fot. Pressfocus

Zaloguj się aby dodawać komentarze