Kolejny dzień ESL Pro Leauge z Heroic oraz MIBR w rolach głównych! Gramy kupon z kursem 2.52!

Zawodnicy G2 po zwycięskim fianle na IEM Katowice

Poprzedni dzień dostarczył bardzo wielu emocji, ale także niespodzianek. Porażka Heroic czy bardzo zacięty mecz między Ence oraz MIBR pokazały, że nie ma już słabych drużyn. Czy faworyci uniosą presję i zagwarantują sobie awans do playoffów?

tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

797 zł NA START: od depozytu 700 zł + darmowe zakłady 77 + ekstra freebet 20 zł

Oferta dostępna z kodem bonusowym: ZAGRANIE
(Wpisz w formularzu rejestracyjnym na stronie bukmachera)

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:
pokaż szczegóły ukryj szczegóły

 

Heroic – Mouz

 

Heroic po pierwszym bardzo dobrym spotkaniu na Roster odniosło porażkę na BIG wynikiem 2:0. Mecz był bardzo zacięty i mogło się to skończyć bardzo różnie. Bardzo dobrą formą popisał się “tabsen” i “krimbo”, ale mimo tej porażki duńska organizacja dalej jest mocnym zespołem. Nie wiem czym jest to spowodowane, ale na obecnej ESL Pro Leauge bardzo dużo teoretycznie słabszych zespołów pokazuje pazur, mimo że nic tego nie zapowiadało. Być może zespoły podchodzą bardziej bezkompromisowo i z większą pewnością siebie. Jedynymi słabymi punktami Heroic może być Vertigo oraz strona CT na Anciencie. Reszta map jest bardzo solidna i nawet mimo porażek przeciwnik musi zagrać na bardzo wysokim poziomie, by zwyciężyć.

Mouz odniosło porażkę na MIBR, co było dużym zaskoczeniem, to nie wydaję się już aż tak niewiarygodne. Mibr wygrał mapę na Ence i mógł wygrać mecz nawet 2:0. W drugim meczu Mouz mierzyło się z EG, z którymi wygrali 2:0, ale było to bardzo ciężki i zacięte spotkanie. Mimo dobrych wyników statystycznych to ilość rund, jaką wygrywają rywale, jednak teoretycznie dużo słabszej klasy jest zatrważająca. To o czym pisałem wcześniej, czyli problem z radzeniem sobie z presją może mieć tutaj miejsce. Następny rywal Heroic będzie jeszcze większym wyzwaniem i pytanie, czy tak młody zespół stać na zagranie najlepszego meczu w turnieju. Wydaje się, że może być o to ciężko, zwłaszcza że z dobrze poukładanymi zespołami Mouz sobie po prostu nie radziło. Porażki na Astralis i Vitality, o ile nie są wielkim zaskoczeniem, to styl tych porażek był dramatyczny.

Przewidywane mapy:
Mouz ban Mirage
Heroic ban Anubis
Mouz pick Ancient
Heroic pick Inferno
Mouz ban Vertigo
Heroic ban Nuke
Overpass was left over

Typ: Heroic wygra mecz. Uważam, że jest w tym meczu bardzo duża różnica przede wszystkim doświadczenia i obecnych umiejętności. Dowodzący Heroic “Cadian” ma ponad 10 lat doświadczenia i nie sądzę ,by pozwolił sobie, na porażkę w tym meczu. Duńska formacja gra ze sobą już dłuższy czas i wiedzą, na co ich stać. Poza tym, z Heroic nie ma prostych map i trzeba się na prawdę wysilić, by coś z nimi ugrać.

 

Heroic wygra
Kurs: 1.40
Zagraj!

 

Jeżeli interesują cię analizy innych spotkań na dziś to sprawdź zakładkę typy dnia

 

baner grupa zagranie

 

Monte – MIBR

 

Monte w tym turnieju nie pokazało, póki co zbyt wiele. Powalczyli w meczu z BIG, ale, bolesna porażka na trzeciej mapie trochę przyćmiła dwie pierwsze mapy, które były bardzo zacięte. Mecz na Roster to coś, co nie powinno mieć miejsca na tak wysokim poziomie. Drużyna z Australii nie dość, że wygrała mapę, to walczyła do końca i nie dała się zdominować. Warto dodać, że poprzedniego dnia wygrali 6 rund na Heroic na przestrzeni dwóch map. Monte ma załamanie formy i pewnego rodzaju problem. Mówi się, że sposób grania jest zbyt prosty i czytelny, ale oprócz tego same statystyki indywidualne są bardzo słabe. Bardzo ciekawe jest to, że BIG zdominował względem zabójstw Monte. Roster natomiast zrobił w meczu na Monte o 5 więcej zabójstw mimo porażki. Pokazuje to jak słabo wygląda międzynarodowa formacja i jak szybko mogą zaraz pożegnać się z turniejem.

MIBR, czyli absolutna niespodzianka grupy B, która gra wyśmienicie. Wygrana na Mouz i bardzo dobry mecz na Ence pokazuję, że formacja może rywalizować na naprawdę wysokim poziomie. Pytanie, czy jest to tylko jednorazowa zwyżka formy, czy może na stałe zameldują się na najwyższym poziomie. MIBR mógł nawet na Ence wygrać, ale zabrakło trochę szczęścia i doświadczenia. Brazylijska formacja przede wszystkim gra dobrze, a wyniki to nie efekt przypadku. Pytanie, czy będą w stanie wyjść z tak mocnej grupy. Na pewno mają na to szansę, zważywszy na problemy z utrzymaniem formy przez inne drużyny i bardzo słabą dyspozycję, chociażby Monte. Dziewiętnastoletni “insani” gra wybitne mecze na takie formacje jak Mouz i Ence. Oprócz tego “safee” pokazuje się z coraz to lepszej strony od opuszczenia Furii.

Przewidywane mapy:
MIBR ban overpass
Monte ban Inferno
MIBR pick Vertigo
Monte pick Anubis
MIBR ban Ancient
Monte ban Nuke
Mirage was left over

Typ: MIBR wygra mecz. Forma brazylijskiej formacji jest wręcz wybitna na tym turnieju. To, co pokazali na Mouz i Ence przechodzi wszelkie oczekiwania wobec tej drużyny. Główna gwiazda MIBR “Insani” pokazuję bardzo dobrą formę i może poprowadzić drużynę do zwycięstwa. Co bardzo ciekawe Monte ma o wiele słabsze statystyki indywidualne.niżeli MIBR, który grał na o wiele lepsze drużyny. Brazylijska formacja pokazała też, że ma większy repertuar względem map, niż mogłoby to się wydawać. Pokazali się bardzo dobrze na mapach, na których teoretycznie powinni być słabsi lub, których wcale nie grali.

 

Dzisiejszy kupon gramy z bukmacherem Etoto, który posiada bardzo ciekawą ofertę promocyjną dla nowych graczy. Sprawdź kod promocyjny Etoto i przekonaj się sam! Pozostałe analizy na esport, możesz znaleźć w zakładce typy na esport.

MIBR wygra
Kurs: 1.80
Zagraj!
  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze