Grad bramek w Nowym Targu? PHL+NHL AKO 2.13!

W nocy działy się dość niespodziewane rzeczy i w większości wygrywały ekipy skazywane na porażkę. Moje dzisiejsze propozycje będą dotyczyły jednego spotkania w Polskiej Hokej Lidze oraz jednego meczu z National Hockey League. Na start weźmiemy sobie rywalizację w Nowym Targu, gdzie miejscowe Podhale podejmie u siebie JKH Jastrzębie. Natomiast w nocy wybierzemy się do Seattle, gdzie Kraken będą podejmować przed własną publicznością Calgary Flames, którzy dostali ostatniej nocy niezły łomot od dużo słabszych Blackhawks. Teraz serdecznie zapraszam do zapoznania się z treścią analizy i końcowymi predykcjami na starcia z PHL i NHL!

Superbet - koszulka do baneru
Superbet - koszulka do baneru
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

100% do 200 zł od depozytu, 3500 zł bez ryzyka, 35 zł darmowy zakład (z kodem) + 20 zł aplikacja

3755 PLN na start w Superbet!

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 200 zł, TYDZIEŃ BEZ RYZYKA: do 3500 zł, DARMOWY ZAKŁAD: 35 zł APLIKACJA MOBILNA: 20 zł

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Podhale Nowy Targ – JKH Jastrzębie: typy i kursy bukmacherskie (27.01.2023)

Powoli kończy się sezon dla “Szarotek”, które jako jedyne nie wezmą udziału w tegorocznych play-off. Powoli zaczynają dochodzić głosy, że nowotarżanie ponownie tak, jak przed rokiem będą wypożyczać swoich najlepszych zawodników do innych klubów, aby ci mogli kontynuować granie w dalszej fazie sezonu. Jastrzębianie w nowym rok nie weszli najlepiej, bo w styczniu udało im się wygrać zaledwie trzy spotkania. Jednak kilka oczek wpadło na konto JKH, bo ci wielokrotnie remisowali w regulaminowym czasie ze swoim przeciwnikiem, ale tylko raz wyszli z dodatkowego czasu gry zwycięsko. Jeśli chodzi o rywalizację tych ekip w tym sezonie, to na pewno wszyscy pamiętają pierwszą niespodziewaną porażkę jastrzębian z nowotarżanami. Dzisiejsi goście później się zreflektowali i wygrali trzy następne rywalizacje. W Jastrzębiu doszło już do pierwszego wzmocnienia i szeregi klubu zasilił Lauri Huhdanpaa, który zaczynał sezon w Podhalu Nowym Targ, a po pięciu meczach wyjechał na Słowację i teraz wraca do Polskiej Hokej Ligi i to od razu na rywalizację ze swoim byłym pracodawcą. Więcej typów na PHL znajdziesz w naszej specjalnej zakładce, do której bardzo serdecznie zapraszam.

Statystyki:

  • Gospodarze w tym sezonie nie wygrali żadnego domowego spotkania
  • Goście w ostatnich pięciu wyjazdowych rywalizacjach wygrali trzy razy
  • “Szarotki” w ostatnich pięciu domowych meczach trzy razy tracili gola w każdej tercji
  • W ostatnich pięciu domowych spotkaniach Podhala cztery razy padała przynajmniej jedna bramka w każdej tercji
  • W ostatnich pięciu wyjazdowych meczach JKH dwa razy padały przynajmniej jedno trafienie w każdej tercji

Co obstawić?

Gospodarze mają bardzo trudny terminarz w tym momencie, bo są po trzech spotkaniach z ekipami z czołówki. Każda z tych ekip zdobywała w każdej tercji trafienie przeciwko nowotarżanom i w cuglach wygrywało mecz. Po jastrzębianach spodziewam się dziś zwycięstwa, ale czy zdobędą gola w każdej tercji? Tutaj mam większe wątpliwości, bo goście lubią być nieskuteczni i w ich rywalizacjach dość często pada mała liczba goli. Jednak pójdę w stronę bramki w każdej tercji, ale nie ważne, czy będą to nowotarżanie, czy jastrzębianie po prostu ważne, żeby przynajmniej jedno trafienie w każdej z trzech tercji padło. Zapoznaj się z kodem promocyjnym w Superbet za nim przejdziesz do drugiego omawianego dziś spotkania.

Gol w każdej tercji - TAK
Kurs: 1.42
Zagraj!

Seattle Kraken – Calgary Flames: typy i kursy bukmacherskie (28.01.2023)

W nocy niezłe lanie dostali Flames, którzy mieli gonić Oilers, ponieważ ci też przegrali, ale hokeiści z Calgary przed własną publicznością nie potrafili sobie poradzić z Chicago Blackhawks. Po porażce musieli się spakować i z Calgary udać się do Seattle na mecz z rewelacją tej kampanii, czyli Kraken. Zdecydowanie w delegacjach Flames wyglądają dużo gorzej niż przed własną publicznością. Natomiast gospodarze dużo lepiej czują się właśnie w delegacjach, jednak sobotniej nocy muszą podjąć Flames u siebie, a domowe starcia nie zawsze są po ich myśli. Markstrom przyjął poprzedniej nocy pięć bramek, więc teraz swoją szansę na pewno dostanie Vladar, który kapituluje średnio prawie trzy razy na mecz i broni na poziomie 90%. Po drugiej stronie pewnie swoją szansę dostanie podstawowy golkiper Kraken, czyli Jones. Bramkarz gospodarzy ma gorsze statystyki, bo broni na poziomie 89%, ale w tym sezonie zapracował sobie na trzy czyste konta. Natomiast ta sztuka Vladarowi nie udała się ani razu. Obie ekipy mierzyły się ze sobą dwa razy w obecnej kampanii. W Calgary lepsi okazali się Kraken, a w Seattle górą byli Flames, choć oba starcia były bardzo wyrównane. Analiza przypadła do gustu? Jeśli tak to w naszej specjalnej zakładce znajdziesz więcej typów na NHL.

Statystyki:

  • W ostatnich pięciu domowych spotkaniach Kraken tylko raz przegrali w regulaminowym czasie gry
  • W ostatnich pięciu wyjazdowych meczach Flames tylko raz przegrali w regulaminowym czasie gry
  • Kraken są na ósmym miejscu pod względem zdobytych punktów u siebie
  • Flames są na dziesiątym miejscu pod względem zdobytych punktów na wyjeździe

Co obstawić?

Według mnie nie będą to najlepsze dwie noce Calgary Flames. Najpierw baty od Blackhawks, a teraz z marszu przychodzi im rywalizacja w Seattle z mocnymi w tym sezonie Kraken. Dwa ostatnie starcia tych ekip były bardzo wyrównane i mimo wszystko ponownie spodziewam się meczu, w którym o wygranej będzie mogła zadecydować jedno trafienie. Jednak po wydarzeniach z Blackhawks pójdę w kierunku gospodarzy, którzy są w formie i poprzedniej nocy odpoczywali, a Flames musieli grać i po tym od razu udali się w podróż do Seattle. Przed przejściem do kuponu sprawdź bonus w Superbet.

Kraken nie przegrają w regulaminowym czasie gry
Kurs: 1.50
Zagraj!

 

Foto. PressFocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze