GP Arabii Saudyjskiej gdzie oglądać? Transmisja TV na żywo i stream online!

Testy w Walencji

Chcesz wiedzieć, gdzie oglądać GP Arabii Saudyjskiej 2023? Jeżeli tak, to dobrze się składa, ponieważ właśnie o tym piszemy niżej. Wielkimi krokami zbliża się GP Arabii Saudyjskiej, a cała rywalizacja rozpocznie się już w piątek. Chcesz wiedzieć coś więcej o transmisji? To sprawdź nasz artykuł, który dokładnie opisujemy!

Grand Prix Arabii Saudyjskiej gdzie oglądać?

Chcesz wiedzieć, gdzie oglądać GP Arabii Saudyjskiej 2023? To dobrze się składa, ponieważ właśnie o tym piszemy w tym tekście. Formuła 1, szczególnie na początku sezonu, zbiera spore żniwo w gronie zainteresowanych osób, dlatego też przygotowaliśmy k

  1. Zarejestruj się z tego miejsca –> https://zagranie.com/go/viaplay
  2. Zaloguj się na swoje konto
  3. Przejdź do sekcji sportowej tej TV
  4. Oglądaj Grand Prix Arabii Saudyjskiej

Jak więc samemu widzisz, jest to bardzo proste i nie powinno Ci sprawić wielu trudności. Dzięki temu zyskasz dostęp do wszystkich wydarzeń związanych z Grand Prix Arabii Saudyjskiej i będziesz mógł oglądać sporty walki. Platforma Viaplay dostępna jest za równo na dużym ekranie, jak i tym nieco mniejszym. Możesz ją odpalić na PC, telewizorze, a także smartonach oraz tabletach!

GP Arabii Saudyjskiej 2023, transmisja na żywo w TV

Warto zacząć od tego, że GP Arabii Saudyjskiej 2023 będzie transmitowane jedynie na platformie Viaplay. Inna alternatywa to F1 TV, ale zdecydowanie popularniejszym wyborem jest tutaj pierwsza z przytoczonych platform streamingowych, która pozyskuje coraz to nowsze prawa transmisyjne i w Polsce ma na wyłączność możliwość pokazywania wyścigów F1 w Polsce. Oprócz wyścigów znajdziesz tam też inne wydarzenia, które możesz obejrzeć!

GP Arabii Saudyjskiej 2023, stream online

Wcześniej Formuła 1 była pokazywana w TV oraz Eleven Sports, ale teraz się to zmieniło i jest jedynie w Viaplay. Jak więc samemu widzisz, zaprzyjaźnienie się z tą platformą, może być dla Ciebie świetnym wyborem. GP Arabii Saudyjskiej 2023 obejrzysz tylko jak będziesz miał dostęp lub wykupiony abonament na stronie Viaplay. Zanim jednak to zrobisz, to pamiętaj, żeby jeszcze sprawdzić nasze typy bukmacherskie i grając razem z nimi zwiększ swoje emocje z oglądania!

Kiedy Grand Prix Arabii Saudyjskiej 2023?

Podczas najbliższego weekendu kierowcy w F1 będą jeździć po torze Jeddach, który znajduje się w Arabii Saudyjskiej. Warto podkreślić, że zmagania w ten weekend będą w tradycyjnym formacie, czyli bez sprintu. W piątek będziemy świadkami dwóch treningów, w sobotę jednego oraz kwalifikacji, a w niedzielę czeka nas już sam wyścig. Zresztą wszystko opisaliśmy dokładnie w krótkim harmonogramie, który znajdziesz niżej:

Harmonogram:

Piątek 17.03
14:30 – 1. trening
18:00 – 2. trening

Sobota 18.03
14:30 – 3. trening
18:00 – kwalifikacje

Niedziela 19.03
18:00 – wyścig

Grand Prix Arabii Saudyjskiej to nowy wyścig Formuły 1, który został dodany do kalendarza sezonu 2021. Pierwszy wyścig miał miejsce 5 grudnia 2021 roku na nowoczesnym torze w Jeddah, położonym nad brzegiem Morza Czerwonego. Tor w Jeddah jest jednym z najszybszych torów ulicznych na świecie i składa się z 27 zakrętów na dystansie 6,175 km.

Organizacja Grand Prix Arabii Saudyjskiej spotkała się z krytyką ze strony niektórych grup praw człowieka i organizacji społecznych, w związku z naruszeniami praw człowieka w Arabii Saudyjskiej. Jednym z głównych powodów kontrowersji była decyzja o organizacji wyścigu w kraju, który był krytykowany za łamanie praw kobiet, dyskryminację mniejszości i represje wobec krytyków rządu.

Mimo kontrowersji Grand Prix Arabii Saudyjskiej przyciągnęło uwagę fanów Formuły 1 z całego świata, a tor został uznany za emocjonujący i pełen nieoczekiwanych zwrotów akcji, których byliśmy świadkami podczas poprzednich wyścigów na nim.

O której Grand Prix Arabii Saudyjskiej?

Wyścig na Grand Prix Arabii Saudyjskiej rozpocznie się w niedzielę, 19.03.2023, o godzinie 18:00, więc powinien się skończyć koło godziny 20:00. Nie wiemy jednak, jak to się finalnie potoczy i być może całość potrwa dłużej? Na pewno warto będzie to oglądać!

Zaloguj się aby dodawać komentarze