Gospodynie „Matildas” z sensacyjnym brakiem awansu do play-off? MŚ Kobiet z AKO 2.44!

Zawodniczka Australia

W poniedziałek meldujemy się przy okazji Mistrzostw Świata Kobiet, które rozgrywane są w Australii oraz Nowej Zelandii. Szczególnie ciekawie jest w grupie B, gdzie to Nigeryjki oraz Kanadyjki są o krok od awansu do fazy pucharowej tego turnieju. Szanse ma jeszcze Australia, która typowana była jako jedna z faworytek do medali. Czy popularne Matildas będą w stanie sięgnąć po ważny komplet punktów? Przygotowałem AKO na dzisiejsze zmagania, zapraszam do lektury!

Superbet - koszulka do baneru
Superbet - koszulka do baneru
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

100% do 200 zł od depozytu, 3500 zł bez ryzyka, 35 zł darmowy zakład + 20 zł aplikacja


🔥 PROMOCJA: + 300 PLN za gola Barcelony w meczu z Atletico Madryt!
(trwa: 30.11-03.12)

3755 PLN na start w Superbet!

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 200 zł, TYDZIEŃ BEZ RYZYKA: do 3500 zł, DARMOWY ZAKŁAD: 35 zł APLIKACJA MOBILNA: 20 zł

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Kanada K – Australia K: typy i kursy bukmacherskie (31.07.2023)

Kanadyjki bardzo dobrze spisują się na tegorocznych Mistrzostwach Świata. Przed rozpoczęciem turnieju wielu ekspertów było zdania, że to właśnie zawodniczki z Ameryki Północnej będą biły się o 2. miejsce w grupie wraz z Nigerią. Udało się jednak sięgnąć do tej pory po 4 punkty i szkoda tego pierwszego meczu, ponieważ legenda tamtejszej piłki, kapitanka Christine Sinclair nie wykorzystała rzutu karnego, który dałby najprawdopodobniej zwycięstwo i pewny awans do strefy pucharowej. Dzisiaj Kanada potrzebuje przynajmniej remisu, aby walczyć o medale.

Mistrzostwa Świata Kobiet: Kanada vs Australia

Kto wygra mecz?
Kanada 14%
Remis 14%
Australia 71%
7+ Głosy
Oddaj swój głos:
 • Kanada
 • Remis
 • Australia

 

Zadanie nie będzie łatwe, ponieważ gospodynie tegorocznych MŚ są na musiku. Popularne Matildas muszą wygrać, aby dalej występować na swoich boiskach. O ile w spotkaniu z Irlandią wszystko poszło po myśli Australijek, tak w starciu z Nigeryjkami zawiodła koncentracja. Gospodynie prowadziły 1:0 i wydawało się, że wszystko mają pod kontrolą, ale rywalki wykorzystywały swoje pojedyncze szanse i komplet punktów powędrowały do Afrykanek. Wielu kibiców ma żal do selekcjonera Tony Gustavssona, że ten nie stawia na Samanthę Kerr, która w barwach Chelsea spisywała się świetnie w tej kampanii. Czy ta napastniczka otrzyma okazję zaprezentowania swoich umiejętności? Sprawdź inne typy dnia!

Statystyki:

 • Ostatnie spotkanie reprezentacji Kanady na Mistrzostwach Świata Kobiet zakończyło się zwycięstwem 2:1 z reprezentacją Irlandii
 • Kanada znajduje się na 2. miejscu w grupie B z dorobkiem 4 punktów
 • Ich bilans meczów na Mistrzostwach Świata Kobiet to 1 zwycięstwo i 1 remis
 • Ostatnie spotkanie reprezentacji Australii na Mistrzostwach Świata Kobiet zakończyło się porażką 2:3 z reprezentacją Nigerii
 • Australia znajduje się na 3. miejscu w grupie B z dorobkiem 3 punktów
 • Ich bilans meczów na Mistrzostwach Świata Kobiet to 1 zwycięstwo i 1 porażka
 • Ostatnie spotkanie pomiędzy tymi reprezentacjami zakończyło się zwycięstwem Kanady 2:1
 • Cztery spotkania, które odbyły się pomiędzy tymi reprezentacjami, zakończyły się 3 zwycięstwami Kanady i 1 remisem

Co obstawiać?

Jakiego meczu należy się spodziewać? Przede wszystkim to popularne Matildas przejmą inicjatywę na swoim boisku w Melbourne, a Kanadyjki poczekają na kontrataki oraz stałe fragmenty gry. No właśnie liczę na wiele kornerów nie tylko ze strony Australijek, ale też i rywalek i pobieram linię 8.5 rzutów rożnych. Jeżeli spojrzymy na statystyki, to gospodynie turnieju wykonywało do tej pory 6 i 15 takich stałych fragmentów gry, a przeciwniczki z Ameryki Północnej 7 i 3. Uważam, że próg 8.5 zostanie przekroczony, bo Matildas muszą sięgnąć po komplet punktów, aby awansować do fazy pucharowej Mistrzostw Świata. Skorzystaj z kodu promocyjnego w Superbet!

Powyżej 8.5 rzutów rożnych
Grupa Zagranie

Irlandia K – Nigeria K: typy i kursy bukmacherskie (31.07.2023)

Równolegle zostanie rozegrane spotkanie Irlandii i z Nigerią. Wyspiarki niestety nie mają już szans na awans. Dzielnie spisały się w meczach przeciwko Kanadzie i Australii i szkoda, że nie udało się urwać, chociażby 1 punkt. Odważna postawa nie została wynagrodzona i przyjemnie oglądało się rywalizacje formalnych gospodyń. Jest jednak okazja, aby namieszać jeszcze w swojej grupie i ewentualny remis były pocieszeniem przywiezionym z Antypodów. Dzisiejszymi rywalkami Irlandii będzie Nigeria, która zaskakuje swoją postawą na tegorocznych Mistrzostwach Świata. O ile remis w starciu z Kanadyjkami był nieco szczęśliwy, tak pokonanie Australijek, przegrywając już 0:1 jest sporą niespodzianką. Ten sukces otworzył tak naprawdę możliwość walki o fazę play-off. Afrykanki potrzebują przynajmniej 1 oczka, aby nie zważać na rezultat w drugim meczu w grupie B. Czy faworytki staną na wysokości zadania? Zajrzyj do innych typów na Mistrzostwa Świata Kobiet!

Statystyki:

 • Ostatnie spotkanie reprezentacji Irlandii na Mistrzostwach Świata Kobiet zakończyło się porażką 1:2 z reprezentacją Kanady
 • Irlandia znajduje się na 4. miejscu w grupie B z dorobkiem 0 punktów
 • Ich bilans meczów na Mistrzostwach Świata Kobiet to 2 porażki
 • Ostatnie spotkanie reprezentacji Nigerii na Mistrzostwach Świata Kobiet zakończyło się zwycięstwem 3:2 z reprezentacją Australii
 • Nigeria znajduje się na 1. miejscu w grupie B z dorobkiem 4 punktów
 • Ich bilans meczów na Mistrzostwach Świata Kobiet to 1 zwycięstwo i 1 remis
 • Jest to pierwsze spotkanie obu reprezentacji w historii

Co obstawiać?

Czy będzie to łatwe spotkanie dla Nigeryjek? Jestem zdania, że nie. Irlandia ma swoje ambicje i zrobi wszystko, aby na turnieju sięgnąć po, chociażby 1 punkt. Nie pozostało mi nic innego, jak znów pokusić się o rzuty rożne. Pobieram próg 8.5. Jeżeli zerkniemy do statystyk, to Wyspiarki na tegorocznych Mistrzostwach Świata wykonywały 7 i 6 kornerów, a Afrykanki 6 i 2. Liczby wyglądają dobrze i spodziewam się wyrównanej rywalizacji. Gdy jedna z reprezentacji wyjdzie na prowadzenie, to druga zrobi wszystko, aby odrobić straty.

Powyżej 8.5 rzutów rożnych
31.07. MŚ Kobiet Superbet

fot. Pressfocus

3500 zł tydzień bez ryzyka + 200 zł od depozytu + 35 zł freebet + 20 zł aplikacja mobilna!

 • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze