Głowacki – Riakporhe: typy i kursy | Gdzie obstawiać walkę?

Krzysztof Głowacki podczas walki z Briedisem

Typy na Krzysztof Głowacki – Richard Riakporhe. To już ponad 7 lat temu Krzysztof “Główka” Głowacki sięgnął po Mistrzostwo Świata organizacji WBO, kiedy to niespodziewanie pokonał Marco Hucka. Bardzo prawdopodobne, że w 2023 roku 36-letni pięściarz otrzyma kolejną, mistrzowską szansę, jednak by tak się stało, musi on rozprawić się z niepokonanym do tej pory Richardem Riakporhe. Jak może potoczyć się to starcie i które typy bukmacherskie zdaniem redakcji Zagranie są warte uwagi? Zapraszam do sprawdzenia.

Koszulka Fortuna zakładów bukmacherskich
Koszulka Fortuna zakładów bukmacherskich
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

Na start łącznie 300 zł bez ryzyka (zwrot na depozyt!) + 30 zł darmowe zakłady (20 zł za samą rejestrację, 10 zł za depozyt, 5 zł za udostępnienie kuponu)

 

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 100 zł + 100 zł + 100 zł
FREEBETY: 20 zł + 10 zł + 5 zł

GRA BEZ PODATKU: +14% do wygranych

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Głowacki – Riakporhe, typy i przewidywania

Zdaniem legalnych bukmacherów zdecydowanym faworytem opisywanej walki jest niepokonany do tej pory Brytyjczyk. Z jednej strony nic w tym dziwnego – Riakpohre to jedna z największych nadziei tamtejszego boksu, a w swoich dotychczasowych pojedynkach pokazywał się ze znakomitej strony i udowadniał, że dysponuje do prawdy potężnym uderzeniem. Z drugiej zaś strony 33-latek na zawodowych ringach stoczył zaledwie 15 walk i nie mierzył się z absolutną czołówką wagi cruiser. Swój ostatni pojedynek Riakpohre odbył w czerwcu 2022 roku i pokonał wówczas niżej notowanego Fabio Turchiego mocnym ciosem na korpus. Haki na wątrobę to zdecydowanie mocna broń Brytyjczyka, jednak wydaje się, że kondycja może być mankamentem niepokonanego do tej pory pięściarza, który tylko raz w karierze przewalczył pełne 12 rund.

Krzysztof Głowacki to pięściarz zdecydowanie bardziej doświadczony, ale również nieco rozbity. Popularny “Główka” po bardzo kontrowersyjnej porażce z Mairisem Briedisem miał dłuższą przerwę, po której wrócił na ring i przegrał z rewelacyjnym Lawrence Okolie, a następnie odbudował się zwycięstwem nad szerzej nieznanym Francisco Rivasem Ruizem. Były mistrz świata organizacji WBO od dawna czekał na walkę, która w przypadku zwycięstwa da mu kolejną, mistrzowską szansę, a co za tym idzie, od dłuższego czasu bardzo solidnie trenuje do najbliższego starcia z Riakpohre. Pomimo trzech porażek w rekordzie, nie można powiedzieć, by “Główka” był zawodnikiem wypalonym lub kończącym karierę. Owe klęski zostały poniesione przeciwko absolutnej czołówce wagi cruiser, a Polak przecież uwielbia boksować z pozycji underdoga. Po stronie naszego reprezentanta będzie stać także doświadczenie, oraz przygotowanie motoryczne.

W mojej opinii kursy bukmacherskie na ewentualny tryumf Głowackiego są zdecydowanie zbyt wysokie, a typy na wygraną Krzysztofa warto zagrać za nieco mniejszą stawkę. Z pewnością “Główka” nie pozostaje bez szans na zwycięstwo podczas najbliższej gali w Manchesterze!

K. Głowacki wygra
Kurs: 8.00
Zagraj!

Krzysztof Głowacki – Richard Riakporhe zapowiedź walki

Na naszej stronie znajdziecie najciekawsze zapowiedzi i typy na boks i MMA! Starcie Głowackiego z Riakpohre z pewnością będzie jednym z najważniejszych dla polskiego boksu w 2023 roku! Jak już wspomniałem, zwycięzca owego pojedynku dostanie mistrzowską szansę jeszcze w najbliższych miesiącach, a co za tym idzie, popularny “Główka” już wkrótce może ponownie sięgnąć po mistrzowski pas! Zważywszy na agresywny i nieprzewidywalny styl Richarda Riakpohre, najbliższa walka nie powinna być pięściarskimi szachami, ale prawdziwą ringową wojną, która zainteresuje także tych niedzielnych kibiców boksu!

Kiedy i gdzie odbędzie się walka Głowacki – Riakporhe?

Walka Krzysztofa Głowackiego z Richardem Riakpohre odbędzie się już lada moment! Termin owego pojedynku długo był przekładany i do końca nie było wiadomo, kiedy dokładnie obaj pięściarze staną ze sobą w szranki! Ostateczną datą okazała się najbliższa sobota, a więc 21. stycznia 2023 roku. Starcie to odbędzie się na ojczystej ziemi niepokonanego Brytyjczyka, a więc w Manchesterze. Publika z pewnością będzie więc za 33-latkiem, jednak kto jak kto, ale Głowacki jest doskonale przyzwyczajony do pojedynków “na wyjeździe”!

baner grupa Zagranie 46k

Gdzie oglądać Głowacki – Riakporhe?

Dla fanów pięściarstwa w Polsce mamy bardzo dobrą informację! Starcie Głowacki – Riakporhe zostanie pokazane w telewizji polskiej, a cała gala z Manchesteru będzie dostępna na kanale TVP Sport. Jeżeli podczas jej trwania nie będziecie mieli dostępu do TV, to możecie również skorzystać z platformy internetowej tego operatora i obejrzeć stream online. Opcji jest więc kilka, bo przecież TVP ma również aplikacje mobilną na smartfony, na których także będzie można zobaczyć walkę Głowacki – Riakporhe na żywo w dobrej jakości!

Głowacki – Riakporhe, kursy bukmacherskie

Jak już wspomniałem wcześniej, nieco zdziwiły mnie kursy bukmacherskie na Głowacki – Riakporhe. Brytyjczyk jest co prawda pięściarzem mniej rozbitym, dysponującym mocniejszym uderzeniem, jednak nie sądzę, by był on murowanym faworytem do zwycięstwa. Krzysztof dysponuje przecież większym doświadczeniem, potrafi boksować w piekielnie mądry sposób, a długie przygotowania i charakter Polaka powinny zrobić swoje. Niemniej jednak tak prezentują się kursy bukmacherskie na opisywaną walkę w Manchesterze:

kursy na zwycięstwo

Fortuna
1.12
R. Riakporhe
5.72
K. Głowacki
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!
Betfan
1.07
R. Riakporhe
8.00
K. Głowacki
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!
STS
1.12
R. Riakporhe
6.25
K. Głowacki
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!
Superbet
1.08
R. Riakporhe
6.50
K. Głowacki
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!

Głowacki – Riakporhe, kursy na liczbę rund

Jednymi z najciekawszych kursów bukmacherskich na starcia bokserskie są te dotyczące liczby rund w danym pojedynku. Jeśli chodzi o walkę Głowacki – Riakporhe, bukmacherzy są zdania, że pojedynek ten zakończy się przed czasem, co w związku z agresywnym stylem Brytyjczyka nie jest żadnym zaskoczeniem. Poniżej przedstawiam kursy bukmachera Fortuny na liczbę rund w omawianej walce:

Krzysztof Głowacki – Richard Riakporhe, kursy na sposób zakończenia walki

Jeżeli chodzi o typy bukmacherskie na sposób zakończenia walki Głowackiego z Riakporhe, to oferta bukmacherów jest całkiem bogata. Jak już pisałem wyżej, wskazują oni na zakończenie pojedynku przed czasem. Riakporhe jest pięściarzem bardzo agresywnym, dysponującym mocnym ciosem i lubiącym bić się w pół-dystansie. Z kolei Głowacki będzie polował na kontry, ale z pewnością nie będzie unikał bijatyki, w jaką Brytyjczyk lubi wciągać swoich rywali. Niezależnie od tego, który z zawodników będzie tego dnia silniejszy, wydaje się, że zakończenie starcia przez KO jest bardzo prawdopodobne!

Walka odbędzie się na pełnym dystansie - NIE
Kurs: 1.18
Zagraj!

Gdzie obstawiać walkę Głowacki – Riakporhe? Bukmacherzy

Największe walki boksu można zwykle obstawić u wielu legalnych bukmacherów, ale także skorzystać z dostępnych na polskim rynku bonusów bukmacherskich. Powyżej przedstawiłem szereg kursów zasugerowanych wieloma bukmacherami. Typy na Głowacki – Riakporhe zagrać można na wielu stronach, między innymi w STS, Fortunie, Betfan, czy Superbet. Opcji jest więc na prawdę wiele, a wybór bardzo szeroki, a ja poniżej przedstawiam ofertę Powitalną Fortuny, od której zgarnąć możecie zakład bez ryzyka w wysokości 600 PLN i zagrać swoje typy bez obawy o ewentualną utratę środków:

  1. Zarejestruj się w Fortunie wpisując kod: ZAGRANIE.
  2. Zrób pierwszą wpłatę.
  3. Postaw pierwszy kupon w historii konta.
  4. Jeśli zakład nie wejdzie – otrzymasz od bukmachera zwrot stawki do 600 PLN.

Koszulka Fortuna zakładów bukmacherskich
Koszulka Fortuna zakładów bukmacherskich
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

Na start łącznie 300 zł bez ryzyka (zwrot na depozyt!) + 30 zł darmowe zakłady (20 zł za samą rejestrację, 10 zł za depozyt, 5 zł za udostępnienie kuponu)

 

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 100 zł + 100 zł + 100 zł
FREEBETY: 20 zł + 10 zł + 5 zł

GRA BEZ PODATKU: +14% do wygranych

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Krzysztof Głowacki – Richard Riakporhe, kto wygra walkę?

Jak już wspomniałem, dla Krzysztofa Głowackiego najbliższe starcie będzie jednym z najtrudniejszych w karierze. “Główka” po dwóch z rzędu porażkach stracił w oczach ekspertów i obserwatorów boksu, a w obozie Riakporhe panuje przekonanie, iż Polak jest zawodnikiem rozbitym. Należy jednak zauważyć, że 36-latek jest ledwie o 3 wiosny starszy od Brytyjczyka, a dysponuje znacznie większym doświadczeniem. Głowacki nie był faworytem podczas pamiętnej walki z Marco Huckiem, a mimo to po raz kolejny pokazał charakter i wygrał mistrzostwo świata organizacji WBO! W moim odczuciu nasz reprezentant nie jest tak dużym underdogiem, jak wskazują na to kursy bukmacherskie, a typy na jego zwycięstwo są warte gry za mniejszą stawkę!

K. Głowacki wygra
Kurs: 6.25
Zagraj!

Głowacki – Riakporhe typy bukmacherskie i propozycja kuponu

Reasumując i niejako podsumowując cały tekst, uważam, że chociaż Richard Riakporhe jest faworytem omawianego starcia, to Głowacki ma szanse na zwycięstwo! Brytyjczyk jest niepokonany na zawodostwie, jednak do tej pory nie walczył z czołówką wagi cruiser, a najbliższe starcie będzie dla niego tak na prawdę pierwszą, wielką walką! Riakporhe jest święcie przekonany o słabości naszego zawodnika, jednak ten w przeszłości niejednokrotnie sprawiał sensacje i pokonywał faworyzowanych rywali. Jeżeli “Główka” nie da się mocno trafić na korpus i mądrze rozplanuje najbliższe starcie, to uważam, że jest w stanie pokonać Riakporhe i w skutek ewentualnego zwycięstwa, otrzymać kolejną, mistrzowską szansę. Poniżej proponuję więc kupon na wygraną Polaka i trzymam kciuki za jego pozytywne rozstrzygnięcie!

 

kupon SEO Głowacki - Riakporhe 21.01.

fot. Pressfocus

FAQ

Zaloguj się aby dodawać komentarze