Gdzie obstawiać Clout MMA? Obstawianie Clout MMA 1

Clout MMA gdzie obstawiać

Clout MMA 1: gdzie obstawiać galę? Bez wątpienia emocji w sobotni wieczór nie zabraknie. Mianowicie w oktagonie zobaczymy 12 par zawodników, którzy będą chcieli pokazać się z jak najlepszej strony podczas premierowego wydarzenia tej federacji. Do walki ruszy między innymi Andrzej Fonfara i Marcin Najman, którzy wystąpią w walce wieczoru. To także świetna okazja dla typerów, bowiem jest co typować. A jeśli chciałbyś wiedzieć gdzie obstawiać Clout MMA 1, to potrzebne informacje znajdziesz w poniższym tekście.  

Chcesz obstawiać galę Clout MMA? Oto instrukcja, jak to zrobić 👇

 1. Załóż konto wykorzystując specjalny kod promocyjny ZAGRANIE 
 2. Wpłać 100 zł
 3. Obstaw swój pierwszy kupon na CLOUT MMA. Liczba zdarzeń oraz wysokość kursów są dowolne
 4. Jeśli trafisz, to cała kasa Twoja.
 5. Jeśli nie, to dostaniesz zwrot w gotówce!

clout mma baner fortuna

Gdzie obstawiać Clout MMA?

Zatem gdzie obstawiać Clout MMA? Na starcie warto zaznaczyć, że typowanie sobotniej gali możliwe jest jedynie w Fortunie. Mianowicie bukmacher ten ściśle współpracuje z federacją Sławomira Peszko i Lexy Chaplin, dzięki czemu tylko on może organizować zakłady na to wydarzenie. Oznacza to, że jeśli jesteś zainteresowany obstawianiem Clout MMA 1, to musisz posiadać konto w Fortunie. Warto pamiętać, żeby podczas rejestracji konta wpisać kod promocyjny Fortuna, dzięki czemu otrzymasz dostęp do specjalnej oferty powitalnej.

Obstawianie Clout MMA #1 – co trzeba wiedzieć?

Zanim przejdę do konkretów związanych z rynkami zdarzeń i typowaniem Clout MMA 1, dobrze jest zwrócić uwagę na to, co warto wiedzieć o samych zakładach na MMA. Mianowicie walki freakfighterów rządzą się nieco swoimi prawami, bowiem często do oktagonu wchodzą osoby rozpoczynające dopiero przygodę z mieszanymi sztukami walki czy w ogóle debiutują w jakimkolwiek sporcie. Warto więc przyjrzeć się bliżej poszczególnym zawodnikom – zarówno ich przygotowaniu czy możliwościom. Niektórzy bowiem podchodzą do walk freakfightowych bardzo poważnie, a inni traktują to jako rozrywkę. Dlatego można przejrzeć chociażby social media biorących tam udział, aby otrzymać więcej informacji na temat ich przygotowań. Dobrze jest również zwrócić uwagę na jakich zasadach będzie prowadzona walka – czy będzie to K-1 czy MMA, co także może być kluczowym aspektem dla poszczególnych fighterów. Jest więc przynajmniej kilka aspektów, którym należy się przyjrzeć, aby mieć większe szanse na powodzenie podczas obstawiania Clout MMA 1.

Oferta Fortuny na Clout MMA 1

Jak już wspomniałem nieco wyżej – zakłady na Clout MMA 1 dostępne są jedynie w Fortunie. Dlatego też bukmacher ten musiał przygotować solidną ofertę – zarówno dla stałych, jak i nowych użytkowników. Jeśli nie posiadasz jeszcze tam konta, a chciałbyś obstawić Clout MMA 1, to warto podczas rejestracji wpisać wspomniany kod promocyjny. Dzięki niemu możesz liczyć na odblokowanie trzech zakładów bez ryzyka o łącznej kwocie 600 PLN. Oznacza to, że na galę Clout MMA będziesz mógł postawić premierowy kupon z ubezpieczeniem do 100 PLN. A co konkretnie trzeba zrobić, aby otrzymać do niego dostęp? Oto instrukcja krok po kroku:

 1. Załóż konto w Fortunie z kodem ZAGRANIE. Link do aktywacji promocji na Clout MMA 1
 2. Wpłać depozyt i obstaw zakład
 3. W przypadku przegranego kuponu otrzymasz zwrot na konto depozytowe do 100 PLN
 4. Drugi i trzeci kupon również będzie ubezpieczony, kolejno do 200 i 300 PLN
 5. W przypadku błędnego typu otrzymasz zwrot do 200 i 300 PLN
 6. Łącznie możesz liczyć na 600 PLN zwrotu na konto depozytowe
clout mma baner fortuna

Co można obstawiać na Clout MMA?

Skoro poznałeś już wszelkie potrzebne informacje na temat tego gdzie i jak obstawiać Clout MMA, to warto przybliżyć ofertę przygotowaną przez Fortunę na sobotnie wydarzenie. Mianowicie na każdą poszczególną walkę Fortuna przygotowała kilkanaście różnych rynków zdarzeń. Możesz obstawić standardowo zwycięzcę pojedynku, ale to tylko podstawa. Ponadto do dyspozycji typerów jest możliwość wytypowania liczby rund, sposobu zakończenia walki czy zwycięstwa danego zawodnika w określony sposób. Do tego na każdą walkę można obstawić zakład na to, że zakończy się ona w maksymalnie 60 sekund od rozpoczęcia. Jest więc z czego wybierać i tak naprawdę każdy z graczy powinien znaleźć coś dla siebie. A jeśli chciałbyś poznać typy na Clout MMA 1, to one również dostępne są na naszej stronie internetowej.

Gala Clout MMA 1 – najważniejsze informacje

Na koniec warto przypomnieć jeszcze kiedy i gdzie odbędzie się gala Clout MMA 1. Mianowicie pierwsza w historii impreza spod szyldu Clout została zaplanowana na sobotę, 5 sierpnia na godzinę 19:00. Odbędzie się ona na warszawskim Torwarze, a w karcie walk znalazło się aż 12 pojedynków. Wśród nich można wyróżnić starcia Fonfary z Najmanem, Sarary z Silvą, Bartmana z Hajto czy Scarface’a z Pudzianowskim. A jeśli chciałbyś zobaczyć tę galę, ale nie możesz pojawić się na Torwarze, to pozostaje jeszcze możliwość wykupienia PPV w cenie 34.99 lub 39.99 PLN!

Zaloguj się aby dodawać komentarze