G2 Esports idzie po wyjście z grupy? Typujemy mecze Worldsów z AKO 2.18!

kibic g2 Typy na G2 Esports – Evil Geniuses i DAMWON Gaming Kia – G2 Esports. Wczoraj Fnatic wyglądało wręcz fatalnie i nawet nie powalczyło o wyjście z grupy. Liczymy na to, że dzisiaj będzie inaczej i europejska ekipa nie zawiedzie. Do gry w rewanżach wkraczają bowiem Samuraje, którzy powalczą o awans do play-offów. Czy to się im uda?

G2 Esports – Evil Geniuses: typy i kursy bukmacherskie (14.10.2022)

G2 Esports nie zaczęło mistrzostw świata w najlepszym stylu, gdyż przegrało z DWG, ale nie jest to aż taki blamaż, jak opisują to niektórzy. DAMWON Gaming KIA jest w końcu jednym z faworytów do wygrania całego turnieju, a Samuraje dalej mogą wyjść z grupy. O ile wygrają właśnie z Evil Geniuses, z którym się dzisiaj zmierzą, a także nawiążą walkę z JD Gaming, co nie udało się im ostatnim razem. Koreańska ekipa była po prostu lepsza od Jankosa i spółki, ale drużyna Polaka nie powinna mieć problemów z poradzeniem sobie z amerykańskim zespołem – jest od niego po prostu o wiele lepsza. To akurat nas nie dziwi, w końcu trudno oczekiwać, żeby zespół z USA był w stanie rywalizować z Europą czy Azją – ten kontynent jest bardzo słaby. To region z niskim poziomem gry i jeżeli G2 tutaj powinie się noga, to niemal na pewno będzie to koniec tego składu. Evil Geniuses nie ma już większych szans na wyjście z grupy, gdyż posiada bilans 0:3 i wygląda bardzo słabo na tle rywali.

Statystyki:

  • G2 ma bilans 1:2
  • Evil Geniuses ma bilans 0:3
  • G2 ograło EG
  • Evil Geniuses ograło MAD Lions 3:0 w play-inach (kwalifikacjach do main eventu)

Co obstawiać?

G2 na tle Evil Geniuses wygląda bardzo solidnie i jest to o wiele lepsza drużyna na papierze. Sporo osób uważa, że dzisiejszego wieczoru europejska drużyna zmiecie rywali z powierzchni Summoners Rift, tak jak już to zrobiło za pierwszym razem. Ja także liczę na taki scenariusz i na kupon dodaje kurs na wygraną G2 – 1.37. Pamiętaj, że w Betcris jest bonus, dzięki któremu możesz to zagrać z freebetem do 100 PLN!
G2 Esports wygra mecz
Kurs: 1.37
Zagraj!
  baner grupa zagranie 43k

DWG Kia – G2 Esports: typy i kursy bukmacherskie (14.10.2022)

G2 Esports rozegra dzisiaj aż trzy spotkania, a my na kupon chcemy dodać dwa z nich. Propozycję typów na pierwsze starcie masz wyżej, więc czas przejść do drugiego. Tym razem Samuraje zmierzą się z DAMWON Gaming Kia i prawdopodobnie będzie to dla nich najważniejsze starcie tego dnia, gdyż od wyniku tej rywalizacji zależy to, czy dostaną się do play-offów. Jeżeli tutaj przegrają, to raczej nie mają co liczyć na awans. Samuraje muszą się wspiąć na wyżyny swoich umiejętności i udowodnić, że mogą nawiązać walkę z koreańską drużyną, co wcale nie będzie takie proste. Jeżeli powinie im się tutaj noga, to prawdopodobnie odpadną z mistrzostw świata. Nie mają łatwej grupy, ale porażka już na etapie fazy grupowej to blamaż dla wicemistrzów Europy. DWG Kia oprócz wygranej z G2 i EG ma na koncie porażkę z JD Gaming, co akurat nas nie dziwi.

Statystyki:

  • DWG ma bilans 2:1
  • G2 ma bilans 1:2
  • DWG pokonało już raz G2

Co obstawiać?

Patrząc na statystyki widzimy, że DWG faktycznie wypada o wiele lepiej i zaczyna się rozkręcać coraz bardziej, a G2 w boju wygląda dość biednie. Obserwując grę tych drużyn w swoich ligach, można śmiało zauważyć, że to koreańscy gracze ostatnio lepiej wyglądali, nawet jeżeli momentami brakowało im wykończenia. Stawiam tutaj na to, że G2 zdobędzie więcej eliminacji z handicapem +8.5, a kurs w Betcris to 1.59!
G2 więcej eliminacji (handicap +8.5)
Kurs: 1.59
Zagraj!
typy lol worlds 2022 fot. Pressfocus

Zaloguj się aby dodawać komentarze