Fnatic zapewni sobie wyjście z grupy? Typujemy mistrzostwa świata z AKO 2.21!

kibice na iem

Typy na Fnatic – Cloud9 i T1 – Fnatic. Dzisiaj znowu czekają nas spore emocje związane z mistrzostwami świata w League of Legends. Po dwóch dniach przerwy do gry wracają europejskie drużyny. Na pierwszy ogień pójdzie Fnatic, które walczy o życie, a ich nocnymi rywalami będą Cloud9 oraz T1. Czy FNC zapewni sobie awans do play-offów?

Fnatic – Cloud9: typy i kursy bukmacherskie (13.10.2022)

Fnatic zaczęło mistrzostwa świata w bardzo dobrym stylu, gdyż ograło T1 bez większego problemu, dominując rywali z Azji już od pierwszych minut. Byli mistrzowie Europy zdecydowanie nie byli tutaj faworytami, ale i tak udało się im sprawić niespodziankę. Dołożyli do tego zwycięstwo z Clown9 Cloud9 i ulegli jedynie EDward Gaming. Taki obrót spraw chyba nikogo nie dziwi – w końcu FNC zdobyło dwa zwycięstwa w trzech trudnych starciach.

C9 nie ma praktycznie szans na wyjście z grupy. O ile jeszcze jest w stanie zagrozić FNC, tak trudno oczekiwać, żeby ten sukces powtórzyło jeszcze dwa razy z rzędu, pokonując T1 i EDG, a to właśnie tego potrzebuje, żeby mieć szanse na wyjście. Clown9 ma bilans 0-3 i podobnie jak reszta drużyn ze swojego regionu, prezentuje fatalną formę i zdecydowanie odstaje od europejskiego poziomu.

Statystyki:

  • Fnatic ma dwie wygrane i jedną porażkę
  • Cloud9 ma trzy porażki
  • Fnatic wygrało z Cloud9 w pierwszym spotkaniu

Co obstawiać?

Fnatic na tle Cloud9 wygląda na bardzo pewną i silną ekipę, która tutaj nie powinna mieć problemów z wygraniem spotkania. Czy tak będzie w rzeczywistości? Z jednej strony trudno stwierdzić, a z drugiej raczej nie wyobrażamy sobie scenariusza, w którym C9 wygrywa z Fnatic i to jest główny argument za tym, żeby zagrać wygraną byłych mistrzów Europy. Pomarańczowi wyglądają na bardzo pewnych siebie. Betcris proponuje kurs aż 1.47 na to, że FNC wygra – to świetna opcja, którą warto dodać na kupon. Pamiętaj, że w Betcris jest bonus, dzięki któremu możesz to zagrać z freebetem do 100 PLN!

Fnatic wygra mecz
Kurs: 1.47
Zagraj!

  baner grupa zagranie 43k

T1 – Fnatic: typy i kursy bukmacherskie (13.10.2022)

O Fnatic już dość sporo powiedzieliśmy i o ile w starciu z Cloud9 nie powinno mieć większych problemów, tak nieco inaczej sprawa wygląda w przypadku starcia z T1. Koreańska drużyna jest o wiele silniejsza na papierze. Papier jest tutaj słowem-kluczem, gdyż jak dobrze pokazuje to m.in. Rogue, Europa wcale nie jest o wiele słabszym regionem niż Chiny czy Korea – wbrew temu, co twierdzą rzekomi “eksperci” lub komentatorzy League of Legends w Polsce.

T1 jest silną ekipę, ale swoją formą wcale nie przewyższa FNC. Jeżeli Fnatic wyjdzie na to spotkanie tak samo, jak na pierwsze, to ma spore szanse wygrać. Problemem T1 jest m.in. to, że Faker już aż tak nie błyszczy jak wtedy, gdy ostatnim razem sięgał po tytuł mistrza świata. Oczywiście nie jest on najsłabszym punktem zespołu, zdecydowanie nie. Zresztą takich tutaj trudno szukać, gdyż jest to zespół gwiazd, ale widać, że Stary Kontynent mocno dojechał poziomem do Azji.

Statystyki:

  • Fnatic ma bilans 2:1
  • T1 ma bilans 2:1
  • Fnatic pokonało T1 w ostatnim spotkaniu

Co obstawiać?

Patrząc na statystyki widzimy, że Fnatic wypada podobnie do T1, ale to Faker i spółka zaczynają się rozkręcać coraz bardziej, ale może się okazać, że jest to dość złudne wrażenie. Obserwując grę tych drużyn w swoich ligach, można śmiało zauważyć, że to europejscy gracze ostatnio lepiej wyglądali, nawet jeżeli momentami brakowało im wykończenia. Zamiast ryzykować tutaj z typem na wygraną jednej czy drugiej ekipy, stawiam na to, że FNC zdobędzie więcej eliminacji z handicapem +10.5. Kurs wynoszący 1.50 to świetna okazja i warto to dodać na kupon. Przy okazji sprawdź też nasze inne typy na esport!

Fnatic więcej eliminacji (handicap +9.5)
Kurs: 1.52
Zagraj!

typy worlds 2022 09.10.2022 fot. Pressfocus

Zaloguj się aby dodawać komentarze