Florida Panthers – New York Rangers: typy, kursy i zakłady bukmacherskie I 29.05.2024

Zawodnik Panthers

W nocy na prowadzenie w serii wyszli Dallas Stars. Dużo wcześniej na prowadzenie wyszli New York Rangers, którzy środowej nocy powalczą o trzecie zwycięstwo w serii z Florida Panthers. Wczorajszy kupon zakończony profitem, więc dziś celuję w drugi zysk z rzędu. Serdecznie zapraszam wszystkich zainteresowanych do sprawdzenia treści analizy i do zapoznania się z końcowymi propozycjami z tego meczu.

Fortuna baner z ofertą na start

Florida Panthers – New York Rangers (stan rywalizacji 1-2): typy i kursy bukmacherskie (29.05.2024)

Za nim pójdziemy dalej, zachęcam Cię do skorzystania z kodu promocyjnego w Fortunie! Całą zabawę w finale konferencji Florida Panthers rozpoczęli od pewnej wygranej w Nowym Jorku. Po zmianie gospodarza, to Rangers zwyciężyli w pierwszym starciu na Florydzie i teraz to Panthers są postawieni w roli ekipy goniącej rezultat serii. Do tej pory otrzymaliśmy dwa spotkania, w których bramek zdecydowanie brakowało, ale ostatnie starcie mogło nam po części zrekompensować dwa poprzednie, bo byliśmy świadkami ośmiu goli w regulaminowym czasie gry i dziewiątego trafienia w dogrywce. Florida Panthers, Edmonton Oilers oraz Dallas Stars są nagradzani za swoją ofensywną postawę, bo dotarli aż do finału swoich konferencji, oddając największą liczbę strzałów w tegorocznej fazie play-off.

Baner hokej

Te trzy zespoły zdecydowanie przewodzą pod tym względem. Stars i Oilers mają tyle samo oddanych prób, a Panthers do tej dwójki brakuje zaledwie jednego strzału. Jedynie New York Rangers wyłamują się z tego schematu i ich liczba strzałów mocno odbiega i nie są nawet blisko wcześniej wymienionych drużyn. Gospodarze nie mają sobie równych, jeśli chodzi o strzały z nadgarstka i pod tym względem deklasują resztę stawki. Dallas Stars w swoich szeregach mają, aż czterech graczy, którzy w play-off zablokowali najwięcej krążków. Wśród nich znajduje się Jacob Trouba, czyli zawodnik New York Rangers, który gra najbardziej ofiarnie bez krążka, a przeciwko graczom z Florydy ten aspekt jest bardzo ważny, bo pozwala na chwilę oddechu swojemu bramkarzowi, a Panthers lubią i potrafią oddawać strzał za strzałem. Gospodarze pierwszy raz w tegorocznej fazie play-off muszą gonić swojego rywala w czwartym spotkaniu. Wcześniej zarówno przeciwko Lightning, jak i Bruins, to gracze z Florydy mieli ten komfort w czwartej konfrontacji. Goście trzeci raz zwyciężyli trzecie starcie, co pozwala im trzeci raz podchodzić do czwartego meczu z przewagą. Do zmagań tych zespołów jeszcze trochę zostało, więc przed tym może znajdziesz coś dla siebie w zakładce typy dnia.

Statystyki:

  • Gospodarze w tegorocznej fazie play-off oddali 454 strzały
  • 8/14 razy w play-off Florida Panthers oddali powyżej 30,5 celnych strzałów w meczu
  • 5/12 razy w play-off New York Rangers pozwolili na oddanie powyżej 30,5 celnych uderzeń w kierunku swojej bramki w meczu

Co obstawić?

Typy NHL, które do tej pory graliśmy, są dostępne w specjalnej zakładce na naszej stronie. Pierwsza runda dla nowojorczyków, to była sielanka zakończona w czterech spotkaniach. Washington Capitals przez cały sezon mieli problem ze stwarzaniem sobie sytuacji i przeciwko Rangers oddawali mało strzałów. W drugiej rundzie Hurricanes potrafili dociskać do ściany nowojorczyków, oddając bardzo dużą liczbę celnych prób. Na trzy potyczki raz Panthers zdołali przekroczyć barierę celnych strzałów, która dziś proponuję na kuponie. Ta sztuka udała się graczom z Florydy w ostatnim meczu, który ostatecznie przegrali. Teraz pierwszy raz w tegorocznej fazie play-off muszą gonić wynik w czwartym spotkaniu, więc myślę, że przed własną publicznością będą chcieli pójść mocno i bramkarz gości będzie miał co robić. Trouba wybija się mocno w aspekcie blokowanych strzałów, ale tylko on i nie mam tutaj do czynienia z Dallas Stars, którzy mają pod tym względem aż czterech graczy bardzo wysoko. Liczę, że środowej nocy gospodarze oddadzą przynajmniej 31 celnych uderzeń w stronę bramki gości.

Florida Panthers powyżej 30,5 celnych strzałów w meczu

Foto. PressFocus

Zaloguj się aby dodawać komentarze