Florida Panthers – New York Rangers: typy, kursy i zakłady bukmacherskie I 26.05.2024

Panthers Rangers

Pierwsze dwa spotkania za nami zarówno na zachodzie, jak i na wschodzie. Dla trzeciego meczu pomiędzy Florida Panthers a New York Rangers nie będzie trzeba zarywać nocy, bo jeszcze niedzielnego wieczoru dojdzie do tej rywalizacji, którą wezmę pod lupę. Serdecznie zapraszam wszystkich zainteresowanych do zapoznania się z treścią analizy i końcowymi propozycjami.

baner Betclic pod grę bez podatku

Florida Panthers – New York Rangers (stan rywalizacji 1-1): typy i kursy bukmacherskie (26.05.2024)

Kod promocyjny Betclic czeka na Ciebie! Jesteśmy po dwóch spotkaniach w Nowym Jorku, które koniec końców nie dało nam żadnych konkretów. Na pewno bardziej zadowoleni mogą być hokeiści z Florydy, którzy wygrali inauguracyjne starcie finału Konferencji Wschodniej i spełnili plan minimum, czyli przynajmniej jedno zwycięstwo na terenie rywala. Na szczęście dla nowojorczyków ci potrafili wrócić w drugim meczu i wygrać w dodatkowym czasie gry, bo w regulaminowym czasie gry mieliśmy bramkowy remis. Dziś zmieniamy gospodarza i czekają nas dwie rywalizacje na Florydzie. W sezonie regularnym nie zbyt wiele działo się pomiędzy tymi zespołami na Florydzie, ponieważ pod koniec grudnia doszło tam do jednego jedynego spotkania, w którym górą byli gospodarze. Następne dwa mecze miały miejsce już w Nowym Jorku i dołączając do tego dwa starcia w play-off, to Panthers cztery razy z rzędu musieli się udawać na teren Rangers i dopiero teraz stają przed okazją zagrania u siebie drugi i trzeci raz w tej kampanii. Bardzo dobrze w play-off u siebie radzą sobie Panthers, którzy nie przegrali w pierwszej rundzie ani razu z Lightning i dopiero Bruins potrafili znaleźć na nich receptę w ich hali.

grupa hokej zagranie

Jeszcze bardziej możemy chwalić delegacyjną postawę nowojorczyków, którzy ogólnie dopiero po siedmiu wygranych z rzędu zaznali smaku porażki w Carolinie i to była do tej pory pierwsza i jedyna wyjazdowa porażka gości na obcym terenie. Ewidentnie najlepsi w ofensywie są Edmonton Oilers, którzy znakomicie wyglądają w pierwszej i drugiej tercji pod względem zdobytych goli. Jeśli chodzi o gospodarzy to ci najbardziej efektywni pod względem strzelonych goli, są w trzeci tercjach. Trochę mniej Panthers strzelają w drugich tercjach i znaczna przepaść jest w pierwszych dwudziestu minutach, bo wtedy gospodarze radzą sobie zdecydowanie najgorzej. W defensywie Panthers radzą sobie równo, ale najlepiej dostępu do własnej bramki bronią w ostatnich dwudziestu minutach regulaminowego czasu gry. Równi w aspekcie zdobytych trafień są Rangers, którzy mają tyle samo zdobytych goli w drugiej i trzeciej tercji, a tylko o jedno trafienie więcej w pierwszej tercji. Największe trudności w destrukcji nowojorczycy mają w pierwszych i trzecich tercjach, a najlepiej radzą sobie oni w drugich. Do wieczornych zmagań tych zespołów jeszcze trochę zostało, więc przed tym może znajdziesz coś dla siebie w zakładce typy dnia.

Statystyki:

  • Florida Panthers w drugich tercjach zdobyli 16 goli
  • Gospodarze w drugich tercjach stracili 10 bramek
  • New York Rangers w drugich tercjach zdobyli 11 trafień
  • Goście w drugich tercjach stracili 6 bramek

Co obstawić?

Pierwsze spotkanie przyniosło nam trzy trafienia, ale gole zdobywali tylko gracze z Florydy. Drugi mecz, to już zdobycz bramkowa po obu stronach, ale goli było, jak na lekarstwo. Liczę, że zmiana gospodarza przyniesie nam więcej goli i więcej emocji pod tym względem. Jestem zdania, że w drugiej i trzecie tercji tego starcia wydarzy się najwięcej, ale idę w stronę tylko drugich dwudziestu minut regulaminowego czasu gry i proponuję tutaj zakład na to, że oba zespoły będą cieszyć się z gola w drugiej tercji. Typy NHL, które do tej pory graliśmy, są dostępne w specjalnej zakładce na naszej stronie.

Oba zespoły powyżej 0,5 bramki w 2. tercji
Kurs: 2.27
Zagraj!
Kupon Betclic NHL

Foto. PressFocus

Zaloguj się aby dodawać komentarze