Florida Panthers – Edmonton Oilers: typy, kursy i zakłady bukmacherskie I 19.06.2024 

Florida Panthers

W nocy dowiedzieliśmy się, że trofeum Larry’ego O’Briena trafiło do Bostonu po pięciu meczach. Nadchodzącej nocy może się wyjaśnić również, to gdzie trafi Puchar Stanleya. Zapraszam wszystkich bardzo serdecznie do zapoznania się z treścią analizy i końcowymi przemyśleniami z meczu pomiędzy Florida Panthers a Edmonton Oilers.

baner Betclic pod grę bez podatku

Florida Panthers – Edmonton Oilers (stan rywalizacji 3-1): typy i kursy bukmacherskie (19.06.2024)

Kod promocyjny Betclic czeka na Ciebie! Trzeci raz w finale zawitamy Amerant Bank Arena na Florydzie, co oznacza, że pierwszą piłkę meczową zdołali obronić hokeiści Edmonton Oilers. W czwartym spotkaniu McDavidowi i spółce wychodziło dosłownie wszystko. Byliśmy świadkami bramki w osłabieniu, gola w przewadze oraz trafień w pełnym zestawieniu i to za sprawą jednego zespołu. Oilers w drugim domowym starciu zaaplikowali Panthers osiem goli, a sami pozwolili im tylko na jednego gola. Bobrowski po znakomitych spotkaniach został odesłany na ławkę rezerwowych już w drugiej tercji z bagażem pięciu przepuszczonych krążków. Jeżeli nie weźmiemy pod uwagę golkipera Oilers, to tylko trzech zawodników z Edmonton nie punktowało w czwartej rywalizacji i to wszystko udowadnia, że ekipie z Kanady wychodziło po prostu wszystko. Można uważać, że Panthers specjalnie odpuścili sobie tamto starcie, żeby móc świętować tytuł u siebie w hali.

grupa hokej zagranie

Prawdy się nie dowiemy, ale po tamtej porażce pewne było, że hokeistów obu ekip czeka trzeci bardzo długi pobyt w samolocie, bo musieli oni zamienić Edmonton na Florydę. Jeżeli Oilers nadchodzącej nocy wygrają drugi raz, to znowu przeniesiemy się do ich hali, co niesie za sobą czwarty bardzo długi lot. W czwartym starciu Oilers przełamali się i pierwszy raz w sezonie ograli Panthers. Jeśli chcą pozostać dalej w grze, to muszą przełamać się drugi raz, bo na Florydzie nie zdołali odnieść jeszcze zwycięstwa. Ostatnia porażka Panthers sprawiła, że ich seria sześciu wygranych z rzędu została przerwana. Przed własną publicznością jednak ich seria trwa i wszystko mogą zakończyć pięcioma wygranymi u siebie. Oilers przełamali się po trzech porażkach, ale teraz muszą zmierzyć się z dwoma delegacyjnymi wpadkami z rzędu. Jak im to wyjdzie? Czy już środowej nocy poznamy zdobywcę Pucharu Stanleya? Przekonajmy się razem! Do nocnych zmagań tych zespołów jeszcze trochę zostało, więc przed tym może znajdziesz coś dla siebie w zakładce typy dnia.

Statystyki:

  • Gospodarze przegrali pierwszy raz od sześciu spotkań
  • Goście wygrali pierwszy raz od trzech meczów
  • Panthers nie przegrali u siebie od czterech starć z rzędu
  • Oilers nie wygrali w delegacji od dwóch spotkań z rzędu

Co obstawić?

Edmonton Oilers wyszumieli się w poprzednim spotkaniu przed własną publicznością. Teraz Florida Panthers będą chcieli uniknąć ponownej podróży do Edmonton, więc na wygranej będzie im mocno zależeć. Myślę, że w tym roku NBA pójdzie równo z NHL i walka o Puchar Stanleya również zakończy nam się w pięciu starciach. Dlatego moja propozycja dotyczy wygranej Florida Panthers w regulaminowym czasie gry, co będzie oznaczało, że oficjalnie zamkniemy kolejny sezon z najlepszą hokejową ligą świata! Typy NHL, które do tej pory graliśmy, są dostępne w specjalnej zakładce na naszej stronie.

Florida Panthers wygra w regulaminowym czasie gry
Kurs: 2.16
Zagraj!
Kupon betclic NHL

Foto. PressFocus

Zaloguj się aby dodawać komentarze