Finał turnieju Blasta! Czy Vitality ponownie pokona Faze?

Grafika Faze podczas turnieju

Tak jak wielu oczekiwało w finale ponownie spotkały się ekipy Faze oraz Vitality. Ostatnim razem finał był bardzo jednostronny na korzyść Vitality, ale Faze nie wiedziało za bardzo czego oczekiwać. Która z drużyn będzie bardziej przygotowana i wygra finał?

STS Zakłady Bukmacherskie
STS Zakłady Bukmacherskie
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

1500 zł od trzech depozytów
+ 0 100 zł bez ryzyka + 60 zł bonus za zadania
_____________________

✅ SPECJALNY BONUS: + 250 za gola Interu lub Atalanty!

standardowa oferta to 1560 zł, a z naszym kodem zgarniasz 1660 zł

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 1500 zł
ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 100 zł
BONUS ZA ZADANIA: 60 zł
Kod promocyjny: ZAGRANIE

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Faze – Vitality


Faze 
wygrało wszystkie spotkania podczas tego turnieju, tracąc jedynie jedną mapę w meczu z G2. Prezentują się bardzo dobrze, ale widać, że nie jest to Faze, które jest tak pewne w grze, jak było podczas serii szesnastu zwycięstw. Zarówno Mouz, jak i G2 miało okazje do wygrania map, ale zabrakło im detali. Mouz zabrakło rund pistoletowych, ponieważ przegrali wszystkie, a mimo to obie mapy zakończyły się wynikami 13:11 dla Faze. W meczu z G2 byli bardzo blisko porażki, ostatecznie odrabiając 3 punkty meczowe i wygrywając po dogrywce. Względem plusów to Faze ma topową mentalność, bardzo dobre rundy pistoletowe i świetnego dowodzącego. Oczywiście jest tam też dużo indywidualnego talentu, ale mówię raczej o aspektach, które wychodzą przed szereg. Rozegrali o wiele większą liczbę map w CS 2 i ciekawe będzie, jak podejdą do tego spotkania. Mogą zablokować wybór każdej z map, ponieważ są ekipą, która gra wszystkie 7 map. Ostatnim razem w meczu z Vitality zostali gładko pokonani na Vertigo i po zaciętej walce na Nuke. Historycznie jest to dla nich bardzo niewygodny rywal. W tym roku rozegrali 5 spotkań przeciwko Vitality i wygrali zaledwie jedną mapę. Dużo jednak zależy od Faze w tym starciu po mapa Vertigo, na której zostali wtedy pokonani nie została rozegrana przez Vitality ani razu do tego momentu.

Vitality wygrało wszystkie spotkania, nie tracąc przy tym ani jednej mapy. Mają obecnie serię siedmiu zwycięstw z rzędu i nie wygląda, jakby mieli się zatrzymać. Bardzo dobrze podczas tego turnieju prezentuje się Mezzi, który osiąga rating na poziomie 1.30. Ciekawe według mnie może być tu podejście do rund pistoletowych. Vitality ma raczej przeciętne pistoletówki, ale za to grają bardzo dobrze w rundach po przegranej pistoletówce, stosunkowo często przełamując rywali. Co ciekawe statystycznie Faze jest drugą najlepszą ekipą w ciągu ostatniego miesiąca. Ciekawe więc, jak będą wyglądały te rundy, bo mogą zdecydować o dalszym przebiegu spotkania. Vitality nie została też sprawdzone podczas tego turnieju, bo dwa razy grali z Navi, które wybierało bardzo wygodnego dla Vitality Anubisa. Oprócz tego wygrali z Cloud9, ale właśnie na Anubisie byli całkiem blisko dogrywki po niezłym powrocie od rywali. Na ten moment wydają się lepszą drużyną od Faze, ale jest w tym meczu bardzo dużo niewiadomych. Mapy, które zostaną rozegrane są zagadką, to jak poradzi sobie Frozen oraz Mezzi, czy to na kogo konto będą wędrowały pierwsze rundy. Tak naprawdę Vitality nie miało okazji zagrać pod dużą presją podczas tego turnieju. Mapa Inferno z Navi mogłaby się skończyć inaczej, gdyby Mezzi nie wygrał sytuacji 3 na 1. Na samym Infenro wygrali tam aż 3 clutche. Co bardzo ciekawe w ostatnim miesiącu Vitality wygrało 70% clutchy. Faze natomiast aż 75%, więc jeżeli dojdzie do sytuacji pod dużą presją, Vitality niekoniecznie musi być górą.
Przewidywane mapy:
Vitality ban Ancient
Faze ban Vertigo
Vitality pick Inferno
Faze pick Nuke
Vitality ban Mirage
Faze ban Overpass
Anubis was left over

 

Typ: Vitality wygra mecz. Mimo wszystko są teraz zdecydowanie pewniejszą drużyną. Faze podczas tego turnieju miało spore problemów na większości map i nie wyglądają tak dobrze, jak wcześniej. Vitality wydaje się mieć patent na ekipę Faze, a jeżeli do tego Mezii utrzyma formę, to ciężko będzie ich zatrzymać. 

Kupon gram z bukmacherem STS, który oferuje bardzo dobre oferty promocyjne. Sprawdź kod promocyjny sts i przekonaj się sam. Analizy na spotkania esportowe znajdziesz w zakładce typy na esport, a analizy z pozostałych dyscyplin w zakładce typy dnia.

zdjecie na kupon esport 17.12.2023 Faze Vitality

Fot.Pressfocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze