Finał kwalifikacji Thunderpick! Gramy kupon z kursem 3.55!

Hampus zawodnik Bleed

Finał kwalfikacji Thunderpick zdecyduje kto awansuje do głównego turnieju, w którym są spore pieniąze do wygrania. Bleed zmierzy się z Gamin Gladiators o miejsce w finałowej czwórce. Komu uda się awansować do głównego turnieju?

STS kod promocyjny

Bleed – Gamin Gladiators

 

Bleed po bardzo ciężkiej przeprawie dotarło do finału kwalifikacji Thunderpick. Jakby nie patrzeć jest to w pewnym sensie niespodzianka, bo w ich części drabinki grało Gamer Legion, BIG, Saw czy KOI. Nie byli na pewno faworytem do wygrania swojej części drabinki. Nie chce ponownie przytaczać każdego ze spotkań po kolei, ale zasadniczo można powiedzieć, że Bleed grało coraz lepiej z meczu na mecz. Udało im się wyeliminować Passion UA, KOI, Sampi oraz BIG. Sotkanie z BIG było naprawdę bardzo interesujące, bo Bleed miało wyjątkowo utrudnioną sytuację. Chwilę przed pierwszą mapą musieli znaleźć zastępstwo za Cyphera. W zastępstwie zagrał Rusty, który był po prostu tragiczny. Zdobył on zaledwie 7 zabójstw przy 17 śmierciach. Mimo tego wygrali 10:2 pierwszą połowę po stronie atakującej i byli o krok od zamknięcia Inferno. Jednakże po stronie broniącej stracili aż 9 rund z rzędu i być może nawet powinni przegrać, ale udało im się obudzić na sam koniec i wygrać 13:10. Na Vertigo zaprezentowali się jeszcze lepiej już z Cypherem w składzie i wygrali wynikiem 13:10, ale byli po prostu lepsi od rywala. W ostatnim miesiącu Bleed prezentowało się bardzo dobrze w samych rundach pistoletowych, ale konwersja i rundy force mogłyby być nieco lepsze. Faven w meczu z BIG był po prostu doskonały i zdobył aż 45 zabójstw i tylko 19 śmierci. Był on zdecydowanie najlepszym graczem tego spotkania i jeżeli znowu zagra taki mecz, to Bleed będzie bardzo mocne.
Gamin Gladiators było jednym z faworytów do wygrania całych kwalifikacji, głównie przez pryzmat tego jak zaprezentowali się na ostatnim Majorze. Podczas swojej drogi do finału pokonali Jano, Sinners, Nemigę oraz Amkal. Rywale byli naprawdę ciekawi, ale szczerze mówiąc była to dość wygodna dla nich drabinka. Jano, czy Sinners to zespoły, które raczej mają momenty, ale nie wchodzą realnie do walki na turniejach tier 2 o główne nagrody. Nemiga to bardzo ciekawa ekipa i wcześniej już pisałem, że wyglądają naprawdę dobrze. Jednakże ciągle jest to zespół bardzo niedoświadczony, bo w tym składzie rozegrali zaledwie 48 map. Do tego IEM Chengdu był jedynym turniejem, gdzie mogli rywalizować z zespołami z wyższej półki. Brak takich detali zobaczyliśmy w spotkaniu Nemigi z Gamin Gladiators, gdzie Nemiga przegrała obie mapy wynikiem 13:11. Amkal to ekipa na pewno ciekawa, ale ciągle w budowie. Po zmianie dowodzącego, muszą stworzyć pewne aspekty na nowo. Mimo że wyglądali bardzo dobrze w ostatnich spotkaniach, to ciągle nie jest to drużyna gotowa do rywalizacji na poziomie tier 1. Starają się być nieprzewidywalni, ale lepsze ekipy potrafią ich skontrować. Mimo wszystko nie ma co odbierać dobrej gry Gamin Gladiators, bo prezentują się bardzo dobrze podczas tych kwalifikacji. W rundach pistoletowych prezentowali się raczej po prostu solidnie. Wygrali 10 z 18 rund pistoletowych, wliczając w to wygrane pistoletówki, konwersję i wygrane rundy force.
Przewidywane mapy:
Bleed ban Overpass
Gamin Gladiators ban Mirage
Bleed pick Inferno
Gamin Gladiators pick Anubis
Bleed ban Nuke
Gamin Gladiators ban Vertigo
Ancient was left over

 

Typ: Gamin Gladiators wygra mecz 2:1. Na ten moment jest to trochę lepsza drużyna, ale uważam że Bleed wygra chociaż mapę. Mecz powinien być bardzo zacięty bo stawka jest ogromna. Słabsza forma Cerq może zdeterminować wynik spotkań, bo bez dobrego snajpera Bleed sporo traci.

Kupon gramy z bukmacherem STS, który oferuje bardzo ciekawe zakłady na esport. Sprawdź kod promocyjny sts i przekonaj się sam. Typy z esportu znajdziesz w zakładce typy na esport. Analizy z innych dyscyplin znajdziesz w zakładce typy dnia.

baner grupa zagranie

Zdjęcie na kupon esport 22.04.2024

Fot.Pressfocus

Zaloguj się aby dodawać komentarze