Finał IEM Dallas ! Gramy kupon SOLO z kursem 2.25!

Zawodnicy Spirt po wygraniu IEM Katowice

Przed nami finał IEM Dallas, w którym zmierzą się ekipy Vitality oraz G2. Zwycięzca tego spotkania oprócz nagrody pieniężnej otrzyma przepustkę do IEM Collgone. Czy M0nesy poprowadzi zespół do wygranej z tak wymagającym rywalem?

STS kod promocyjny.

G2 – Vitality

 

W tym spotkaniu chciałbym skupić się na dwóch snajperach obu drużyn, czyli Zywoo i M0nesy. M0nesy miał sporo problemów w fazie grupowej, żeby złapać regularną formę, ale już w fazie pucharowej gra zdecydowanie lepiej. Podczas fazy pucharowej zdobywa 0.93 zabójstw na rudnę. Co prawda większość zawdzięcza wybitnemu meczu na Faze, ale nie zmienia to faktu, że gra bardzo solidnie. W fazie pucharowej G2 nie spotkało się jeszcze z oporem ze strony rywali, więc spotkanie z Vitality może obniżyć nieco możliwości, chociażby Niko, który będzie musiał naprawdę się skupić na zarządzaniu drużyną. Zywoo w tym czasie rozprawił się z ekipą Heroic i Spirit, wygrywając oba te spotkania wynikiem 2:0. Podobnie tak jak Monesy, Zywoo zdobył w tych spotkaniach 0.93 zabójstw na rundę. Różnica między Vitality i G2 jest taka, że w przypadku Vitality coraz więcej graczy zaczyna brać grę na siebie i zdobywać coraz więcej zabójstw. W G2 Stewie2k stwarza sytuację innym, dzięki czemu Niko oraz M0nesy mogą się prezentować coraz lepiej. M0nesy ma w tym meczu naprawdę kilka ciekawych argumentów, by zdobyć więcej zabójstw od Zywoo. Przede wszystkim, w drużynie G2 jedynie Niko, Hunter i M0nesy mogą rzeczywiście wziąć grę na siebie i zdobywać liczbę zabójstw, która może zdominować spotkanie lub przeważyć na losach. W przypadku Vitality widzieliśmy ostatnio jak Mezzi czy Apex potrafili pociągnąć drużynę do wygranej, co nie wymusza aż takiej reaktywności w przypadku Zywoo. Niko, będzie musiał skupić się bardzo mocno na zarządzaniu drużyną, więc potencjalnie też nie będzie tak bardzo skupiony na występie indywidualnym. Od 2023 G2 oraz Vitality rozegrało 3 spotkania w formacie bo3. W dwóch z nich więcej zabójstw miał Zywoo, w dwóch M0nesy i raz padł remis. Mieli tyle samo zabójstw w spotkaniu między tymi ekipami podczas IEM Dallas, gdzie Vitality przejechało się po G2. W tych spotkaniach Vitality wygrało aż 9 z 13 map, a mimo to M0nesy potrafił być lepszy od Zywoo. W tym spotkaniu G2 prawdopodobnie wybierze swoją najlepszą mapę, czyli Inferno, by zwiększyć swoje szansę i mają naprawdę realne szanse, by wygrać to spotkanie. Co też jest bardzo istotne, cała arena będzie kibicować G2 ze względu na Stewie2k w ich składzie. Prawdopodobnie mapy, które zostaną wybrane to Infenro oraz Dust 2, czyl mapy gdzie snajperzy mogą się popisać. M0nesy mimo tego, że nie ma aż tak wysokiego ratingu jak Zywoo, jest uznawany za najlepszego snajpera świata i dzisiaj ma okazję udowodnić to w samym finale. Jako ciekawostkę dodam, że odkąd Hooxi dołączył do G2, to nie przegrali oni żadnego finału, w którym grali.
Przewidywane mapy:
G2 ban Mirage
Vitality ban Ancient
G2 pick Inferno
Vitality pick Dust 2
G2 ban Vertigo
Vitality ban Nuke
Anubis was left over

 

Typ: M0nesy więcej zabójstw od Zywoo. W tym meczu może się wydarzyć wszystko, ale snajper G2 ma argumenty, by zdobyć więcej zabójstw od Zywoo. Jeżeli G2 się postawi, to zdecydowanie zwiększa to jego możliwości zwłaszcza przy wsparciu od kibiców.

Kupon gramy z bukmacherem STS, który ma bardzo ciekawe ofery promocyjne dla nowych oraz stałych graczy. Sprawdź kod promocyjny sts i przekonaj się sam. Analizy z esportu znajdziesz w zakładce typy na esport. Analizy z innych dysycpiln znajdziesz w zakładce typy dnia.

baner grupa zagranie
Zdjęcie na kupon esport 2.06.2024

Fot.Pressfocus

Zaloguj się aby dodawać komentarze