Finał BetBoom Dacha 2023! Czy Spirit zrewanżuje się Virtus Pro!

Baner Virtus Pro

Spirit jak i Virtus Pro pewnie pokonali swoich rywali i zameldowali się w finale. W ostatnim meczu pomiędzy tymi drużynami VP wygrało wynikiem 2:0. Tym razem spotkanie odbędzie się w formacie bo5, kto zwycięży tym razem?

STS Zakłady Bukmacherskie
STS Zakłady Bukmacherskie
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

1500 zł od trzech depozytów
+ 0 100 zł bez ryzyka + 60 zł bonus za zadania
_____________________

✅ SPECJALNY BONUS: + 250 za gola Interu lub Atalanty!

standardowa oferta to 1560 zł, a z naszym kodem zgarniasz 1660 zł

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 1500 zł
ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 100 zł
BONUS ZA ZADANIA: 60 zł
Kod promocyjny: ZAGRANIE

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Spirit – Virtus Pro


Spirit
jest drugą najlepszą drużyną, pod względem średniego ratingu z wynikiem 1.12. Wszystkie swoje mecze wygrali wynikiem 2:0, oprócz meczu z Virtus Pro, którym przegrali wynikiem 2:0. Najlepszym zawodnikiem całego turnieju, jest właśnie Donk, czyli gwiazda Spirit i najlepszy młody zawodnik świata. W meczach z najlepszymi rywalami jest on jedyną stałą, która w Spirit zawsze może zrobić coś więcej i wygrywać rundy samodzielnie. Nie wystarczy to jednak na taką ekipę jak Virtus Pro i cała reszta zespołu musi dojechać, by wygrać takie spotkanie. Bardzo dobrze prezentuje się, chociażby Zont1x, ale snajper ArtFr0st gra poniżej swoich możliwości. Zespoły, z jakimi mierzyło się Spirit nie były aż tak, mocne jak Virtus Pro, więc może być im ciężko dostosować się do takiej zwyżki poziomu, zwłaszcza że w Virtus Pro każdy trzyma wysoki poziom. Obie drużyny grają dość podobnie rundy pistoletowe, więc nie powinna być to zbyt duża przewaga dla żadnej z drużyn.

Virtus Pro wygrało wszystkie dotychczasowe spotkanie podczas BetBoom Dacha, przegrywając jedynie jedną mapę z Astralis. Pokonali Astralis, Spirit oraz BetBoom. Cała drużyna prezentuje się bardzo dobrze i ciężko znaleźć słaby punkt tej ekipy. Każdy z zawodników, prezentuje bardzo wysoki poziom i nie mają wyraźnych słabych punktów drużyny. Pod wątpliwość można postawić ich możliwości na niektórych mapach jak, chociażby Anubis czy Mirage. W starciach bezpośrednich między tymi ekipami Virtus Pro wygrało 3 razy, natomiast Spirit 2. W ostatnim czasie jednak już podczas CS 2 oba mecze wygrało VIrtus Pro, co jest dla nich dość dobrym prognostykiem na to spotkanie. Przede wszystkim bardzo duże doświadczenie jest po ich stronie, są to zwycięzcy Majora i drużyna, która do najmłodszych nie należy. Rozegrali też mecze z różnymi drużynami na tym turnieju, a Spirit oprócz meczu na VP grało na drużyny brazylijskie. Z racji, że jest to mecz bo5, zdecydowanie bardziej faworyzowane jest Virtus Pro, bo nie popełniają zbyt wielu błędów i na mapach, na których teoretycznie powinni przegrywać ze Spirit w przeszłości, potrafili wygrywać.

Przewidywane mapy

Spirit ban Inferno
Virtus Pro ban Nuke
Spirit pick Mirage
Virtus Pro pick Overpass
Spirit pick Ancient
Virtus Pro pick Vertigo
Anubis was left over

Typ: Virtus Pro wygra mecz. Doświadczenie ma kluczową rolę w meczach takiej wagi, zwłaszcza że, dla Spirit będzie to debiutancki mecz o trofeum na turnieju offline. W meczach online też nie mieli jeszcze okazji wygrać turnieju tier 1.

Dzisiejszy kupon gram z bukmacherem STS, który oferuje bardzo szeroką ofertę zakładów, zwłaszcza tych dotyczących esportu. Sprawdź kod promocyjny sts i przekonaj się sam. Analizy na esport znajdziesz w zakładce typy na esport, a na pozsotałe spotkania w zakładce typy dnia.

Kupon na esport 10.12.2023
baner grupa zagranie

Fot. Pressfocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze