Filip Filipek Marcinek – Amadeusz Ferrari Roślik: typy, kursy, zakłady i zapowiedź walki ✅

filipek ferrari typy kursy

Filip Filipek Marcinek na FAME MMA 11 zmierzy się z Amadeuszem Ferrarim Roślikiem. To starcie dwóch osób, które dotychczas na FAME MMA miały różne występy. Obie są rozpoznawalne i na pewno warto sprawdzić ich walki. Filipek Ferrari typy/kursy – jeżeli szukasz tych informacji, to dobrze trafiłeś. Niżej przedstawiamy najpotrzebniejsze rzeczy!

ferrari

Filip Filipek Marcinek – Amadeusz Ferrari Roślik: kursy, TYPY i zakłady

Filip Filipek Marcinek podczas FAME MMA 11 zmierzy się z Amadeuszem Ferrarim Roślikiem. Na pewno nie będzie to proste starcie dla rapera QueQuality, który jest stawiany w roli underdoga. Wiemy jednak, że Filipek ma doświadczenie i może tutaj sprawić niespodziankę. Filipek Ferrari typy/kursy – jeżeli szukasz informacji o tych rzeczach, to niżej je znajdziesz. Nie zapomnij też, żeby sprawdzić proponowane przez nas typy bukmacherskie.

Filip Filipek Marcinek – Amadeusz Ferrari Roślik: zapowiedź walki FAME MMA 11

Filipek na FAME MMA 11 powinien być równorzędnym rywalem dla Ferrariego. Pomimo tego, że Roślik jest faworyzowany, to jednak nie aż tak mocno, jak mogłoby się wydawać. Na pewno dla kibiców będzie to dobre show, bowiem wiemy, jak bardzo energiczny jest Ferrari, który ma duże doświadczenie i umiejętności.

Filip Filipek Marcinek

Filip Filipek Marcinek jest głównie znany ze swojej muzycznej kariery. Obecnie znajduje się w wytwórni Quebonafide, gdzie wydaje swoje płyty i muzykę. Na FAME MMA 11 nie wystąpi po raz pierwszy w oktagonie – za sobą ma już trzy walki. Wiemy więc, że ma duże doświadczenie i teraz pozostaje mu to jedynie przekuć w dobry wynik.

grupa zagranie

Amadeusz Ferrari Roślik

Ferrari na FAME MMA 11 będzie faworytem. Co jednak jeszcze wiemy o nim? Zakłady na walkę Filipek Ferrari dość mocno wskazują na to, że Roślik wcale nie będzie miał tutaj prostej przeprawy. Może wręcz spodziewać się dużego wyzwania.

Filip Filipek Marcinek – Amadeusz Ferrari Roślik: typy na walkę

Filip Filipek Marcinek – Amadeusz Ferrari Roślik: jakie są typy na tę walkę? Wiele osób się nad tym zastanawia, więc śpieszymy z odpowiedzią. Uważamy, że Filipek powinien sięgnąć tutaj po zwycięstwo, bowiem rzetelniej przygotowuje się do walki.

Filipek wygra walkę
Kurs: 2.05
Zagraj!

Filip Filipek Marcinek – Amadeusz Ferrari Roślik: kursy

Jakie są ciekawe zakłady na tę walkę? Filipek Ferrari typy/kursy – co można zagrać u bukmacherów? Niżej śpieszymy z odpowiedzią, bowiem wiele osób się tym interesuje. Naszym zdaniem właśnie Filipek sięgnie po wygraną, ale na pewno nie będzie to proste. Dlatego warto zagrać bez ryzyka w Betclic, który daje właśnie taką możliwość.

Kursy na zwycięzcę walki

Według kursów na wygraną, to Ferrari ma większe szanse. Roślik jest nieobliczalny i niesamowicie energiczny, dlatego też wiele osób stawia właśnie na niego. Filipek jednak jest mocno niedoceniany i dlatego kurs na jego wygraną daje duże value.

1/2

Kursy na wygraną walki Filipek - Ferrari

Betclic
2.05
Filipek
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!
Betclic
1.62
Ferrari
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!

Rezultat końcowy: KO, TKO, poddanie, dyskwalifikacja

Bardziej prawdopodobne jest to, że walka Ferrariego z Filipkiem zakończy się poprzez KO, TKO, DQ lub poddanie niż na punkty. Głównie przez to, że dwaj zawodnicy to energiczne osoby, mające już jakieś umiejętności. Tutaj warto rozważyć więc dwie opcje:

Kursy na wygraną na punkty

Na pewno warto sprawdzić także, jakie są kursy na wygraną na punkty. Proponowane przez nas na walkę Filipek Ferrari typy/kursy są jednak w stronę tego, że walka zakończy się przed czasem, co już wiesz. Przypomnijmy jednak, że dobrze takie typy jest grać bez ryzyka. W Betclic to możesz zrobić z kodem VIPFAME. Zakłady na walkę Filipek Ferrari dają spore value nam:

Wygrana na punkty

Kursy na wygraną na punkty w walce Filipek - Ferrari

Betclic
2.00
Tak
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!
Betclic
1.65
Nie
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!

Filip Filipek Marcinek – Amadeusz Ferrari Roślik: kto wygra walkę?

Naszym zdaniem walkę Filipek – Ferrari wygra pierwszy z nich. Jednak warto pamiętać, że Ferrari jest trudnym rywalem, bardzo energicznym i w zasadzie to trudno określić, czego można się po nim spodziewać. Dlatego też tutaj będziemy celować właśnie w zakład na czystą wygraną, a nie kombinacje z punktami lub przed czasem.

Zakłady na walkę Filip Filipek Marcinek – Amadeusz Ferrari Roślik

W ofercie Betclic znajdziesz zakłady na walkę Filipek Ferrari. Zapowiedź tej rywalizacji również jest dostępna na Zagranie. Pamiętaj jednak, że takie gale to duża niewiadoma i trudno jest tutaj mieć 100 procent celności. Dlatego w takich momentach zakłady bez ryzyka to świetna opcja.

Zdjęcie: Rafal Rusek / PressFocus

FAQ

Zaloguj się aby dodawać komentarze