Faze w starciu z Mouz w finale IEM Chengdu! Gramy kupon z kursem 2.11!

Frozen zawodnik Faze

Faze pokonało rozpędzone Astralis, po naprawdę ciekawym pojedynku. Ostatecznie znaleźli sposób na bardzo dobrze grających Duńczyków. Mouz zrewanżowało się G2 za ćwierćfinał Majora. Kto ostatecznie sięgnie po trofeum w Chinach?

Faze – Mouz

 

W tym spotkaniu chciałbym skupić się na dwóch graczach ekipy Faze. Broky jest obecnie w fantastycznej formie i to widać podczas oglądania spotkań. Rating 1.22 jest bardzo dobrym wynikiem, a jak dołożymy do tego co on potrafi zrobić, w sytuacjach kryzysowych dla Faze, to zawodnik staje się bardzo istotny. Broky pokazał, że potrafi zrobić coś z niczego. W meczu z Liquid z samym podstawowym pistoletem potrafił w mgnieniu oka zabić trzech graczy z pełnym wyposażeniem. W meczu z Astralis również udowadniał jak mocnym, graczem jest i pociągnął Faze, wtedy kiedy mieli największe kłopoty na początku spotkania. Broky na 14 dotychczas rozegranych map zagrał tylko 4 słabsze. Z czego warto zaznaczyć, że zdobywał średnio prawie 13 zabójstw podczas tych słabszych map. Jest on kluczowym zawodnikiem Faze i w mojej opinii na ten moment najlepszym graczem całej ekipy. Ropz również gra niezły turniej. Ma średni rating na poziomie 1.13 i regularnie gra na bardzo dobrym poziomie. Różnica między nim a Brokym polega na tym, że Broky ma zdecydowanie więcej spotkań, gdzie bierze drużynę na plecy pod względem zabójstw czy wpływu na drużynę. W ostatnich czterech spotkaniach to właśnie Broky zdobył więcej zabójstw od Ropz. Nawet podczas słabszych map, zdobywa całkiem sporo zabójstw i potrafi do tego zagrać tak, żeby wygrać wręcz samodzielnie mapę. Ropz jest bardzo stabilny i regularny, jeżeli chodzi o liczbę dostarczanych zabójstw, ale rzadziej bierze grę na siebie. Mouz poniekąd przełamało się z G2, więc być może będą w stanie w końcu przełamać Faze. Niezależnie od końcowego wyniku będzie to zacięte spotkanie, a właśnie w takich Broky potrafi mieć największy wpływ.
Przewidywane mapy:
Mouz ban Anubis
Faze ban Vertigo
Mouz pick Ancient
Faze pick Nuke
Mouz ban Inferno
Faze ban Overpass
Mirage was left over

 

Typ: Broky więcej zabójstw od Ropza. Uważam, że powinno być to bardziej zacięte spotkanie niż ostatnie starcia między tymi ekipami. Mouz udowodniło z G2, że radzą sobie coraz lepiej z grą na scenie. Broky potrafi unieść drużynę w najcięższych momentach i wtedy właśnie zdobywa kilka zabójstw na rundę.

Kupon gramy z bukmacherem STS, który ma w ofercie naprawdę ciekawe zakłady na esport, dotyczące zabójstw zawodników. Sprawdź kod promocyjny sts i przekonaj się sam. Analizy z esportu znajdziesz w zakładce typy na esport.

Broky więcej zabójstw od Ropza
Kurs: 1.62
Zagraj!

 

baner grupa zagranie

Aurora – OG

 

Aurora to ekipa, która już niedługo zamlduje się na scenie tier 1 i powinna się tam utrzymać. Grają po prostu tak dobrze, że momentami ciężko w to uwierzyć. Ostatnie wyniki mówią nam wszystko o tej drużynie. Kwalifikacja do ESL Challenger Jonkoping, kwalifikacja do BetBoom Dacha i teraz finał Skyesports Masters bez straty, chociażby mapy. Jest to drużyna tak dobra, że nie zdziwię się, jeżeli zaczną od razu regularnie wygrywać na scenie tier 1. Kensi, Deko i R3salt to wybitnie utalentowani zawodnicy. Sam zespół ma średnią wieku zaledwie 22.4, a zawodnicy już w tym momencie pokazują poziom, jakiego nikt w tier 2 nie był w stanie utrzymać od czasów Spirit. Co też bardzo istotne, Aurora ciągle gra mecze. Są jedną z najbardziej aktywnych drużyn na scenie i przy tym wygrywają astronomicznie dużo spotkań. Podczas tego turnieju, najgorszy zawodnik Aurory, ma tylko o 0.04 słabszy rating od najlepszego gracza w ekipie OG. Kensi prezentuje się najlepiej z ekipy Aurory, bo zdobył on rating na poziomie 1.47 podczas trzech spotkań Skyesports Masters. Gracz, na którym warto się skupić to Deko, bo jest on naprawdę bardzo utalentowanym snajperem. Popis jego umiejętności można zobaczyć na mapie Mirage przeciwko ekipie BetBoom. Zdobył on tam 28 zabójstw przy zaledwie 7 śmierciach i grał, jakby był najlepszym graczem świata. Aurora ma tak mocną drużynę, że nawet przy słabszym występie jednego z graczy, cała reszta potrafi wziąć grę na siebie.

OG zaskoczyło swoją naprawdę dobrą formą w ostatnich spotkaniach. W pierwszym meczu na tym turnieju zagrali właśnie na Aurorę, ale ulegli wynikiem 2:0 bez większej walki. Następnie wygrali spotkania z Ence, BIG, NIP oraz BetBoom. Pokonali naprawdę ciekawych rywali, ale to, co ich łączy to słabsza forma w ostatnim czasie lub po prostu pewne braki. NIP oraz Ence są w tragicznej formie. BIG dopiero powraca do regularnego grania, a BetBoom nie radzi sobie w spotkaniach pod dużą presją. Nie ma co oczywiście ujmować wyników drużynie OG, ale marki, które pokonali nie są po prostu tak mocne na ten moment, jak potencjalnie powinny być. Najbardziej wyróżnia się Nexius podczas tego turnieju, bo zdobył rating na poziomie 1.15, co jest sporym progresem w stosunku do ostatnich miesięcy. Jednakże w tym meczu OG nie ma za bardzo argumentów, żeby zagroźić swoim rywalom. Spotkanie jest rozgrywane w formacie bo5, co utrudnia im znacząco zadanie. Do tego wszystkiego Aurora zablokuje najlepszą mapę OG, a OG zablokuje najsłabszą mapę Aurory lub przynajmniej jedną z najsłabszych. OG nie jest jeszcze w odpowiednim momencie do rywalizacji z tak mocną drużyną. Mają szansę wygrać mapę Ancient, którą prawdopodobnie wybiorą na start, ale na pozostałych mapach nie prezentowali się specjalnie pewnie. Na mapie Mirage mieliby szansę, gdyby nie to, że to najlepsza mapa rywali. Aurora wygrała na mapie Mirage już 15 razy z rzędu i ciężko sobie wyobrazić, żeby akurat OG miało przerwać tę serię.
Przewidywane mapy:
OG ban Nuke
Aurora ban Vertigo
OG pick Ancient
Aurora pick Mirage
OG pick Anubis
Aurora pick Inferno
Overpass was left over

 

Typ: Aurora wygra mecz. Zdecydowanie lepsza drużyna w tym starciu, a do tego mają bardzo sprzyjające warunki. Mapy w tym spotkaniu są dla nich bardzo wygodne, a samych graczy OG zdążyli już pokonać w pierwszym spotkaniu tego turnieju.

Analizy z innych dyscyplin znajdziesz w zakładce typy dnia.

Aurora wygra mecz
Kurs: 1.30
Zagraj!
Zdjęcie na kupon esport 14.04.2024

Fot.Pressfocus

Zaloguj się aby dodawać komentarze