Faze w starciu z bardzo niewygodnym dla nich Vitality! Gramy kupon z kursem 3.18!

Zawodnicy Faze po przegranym IEM Katowice

Ćwierćfinały przyniosły naprawdę ciekawe rezulaty, bo Spirit czy Cloud9 już są poza turniejem. Przed turniejem to właśnie Vitality oraz Faze było typowe w gronie faworytów. Dziś jednak zagrają przeciwko sobie w półfinale. Kto wygra to starcie?

STS kod promocyjny.

Vitality – Faze

 

Vitality nie zachwyciło w fazie eliminacyjnej, ale ostatecznie udało im się awansować do fazy pucharowej. Pokonali Imperial, Mongolz, Complexity oraz Cloud9. Ulegli jedynie Eternal Fire w pierwszym meczu w formacie bo1. Ciężko ocenić dyspozycję tej ekipy, bo przed meczem z Cloud9 nie zachwycali. Jednakże w starciu z Cloud9 nie dali rywalom żadnych szans, a co ciekawe sam Zywoo nie grał jakoś wybitnie dobrze. Flamez był główną gwiazdą tego spotkania i pociągnął zespół do wygranej. Bardzo słabo spisało się całe Cloud9, nie byli w stanie rywalizować z Vitality na żadnym etapie spotkania. Jedyny moment gdzie naprawdę walczyli jak równy z równym to pierwsza połowa mapa Inferno, gdzie wywalczyli wynik 6:6. W tym wszystkim mieli też sporo pecha, bo przegrali wszystkie rundy pistoletowe. Co bardzo ciekawe mieli o 4 więcej zabójstw otwierających, a ostatecznie zdobyli tylko 10 rund podczas dwóch map. Wygląda na to, że nie był to po prostu ich dzień i rywal był po prostu lepszy. W rundach pistoletowych Vitality wygląda solidnie. Wygrali 10 z 16, dołożyli 80% konwersji i 16% wygranych rund force po przegranych pistoletówkach. Historycznie na Majorach Vitality radzi sobie raczej słabo, więc mecz z Faze może być dla nich jeszcze bardziej istotny. W CS 2 mierzyli się z Faze 3 razy i dwukrotnie pokonali ekipę Faze. Co najważniejsze ostatnie dwa spotkania zakończyły się zwycięstwami 2:0 na korzyść Vitality.

Faze po słabej fazie eliminacyjnej pokazało się z naprawdę bardzo dobrej strony. Sama rywalizacja ze Spirit wydawała się czymś imponującym, ale pokonanie ich w takim stylu to naprawdę wielki wyczyn. Było to najlepsze spotkanie do tej pory rozegrane od momentu wypuszczeniu CS 2. Karrigan zaryzykował i poprowadził swoją drużynę dow zwycięstwa na Vertigo, czyli mapie, której Faze normalnie nie gra. W Faze praktycznie każdy miał swoje moment, ale najbardziej zachwycił Karrigan i Broky. Karrigan nie dość, że bardzo dobrze zarządzał drużyną, to dołożył do tego aż 64 zabójstwa. Broky natomiast był najlepszym graczem tego spotkania. Zdobył on 71 zabójstw i rating na poziomie 1.32. W tym turnieju jest to zdecydowanie najlepszy zawodnik ekipy Faze, który prowadzi ich do zwycięstw w najtrudniejszych momentach. Faze radzi sobie bardzo podobnie w rundach pistoletowych do Vitality. Mają wyższą konwersję o 13% i 4 % mniej wygranych rund force po przegranych rundach pistoletowych. Jeżeli Karrigan był w stanie stworzyć plan na Spirit, to na pewno będzie w stanie przygotować coś ciekawego na Vitality. Jest to rywal dla Faze niewygodny, ale bez Zywoo w optymalnej formie mogą naprawdę namieszać. Ciekawe na pewno będzie to czy Vertigo zostanie zbanowane przez Faze, czy jednak zagrają znowu bardzo nieszablonowo. Na scenie ta drużyna wygląda po prostu bardzo dobrze i widać jak dobrze czują się pod presją. Frozen w składzie Faze może być jeszcze bardziej istotny w tym meczu, bo jest to zawodnik, który potrafi wspomóc dowodzącego w decyzjach i dać ciekawy pomysł na rundę.
Przewidywane mapy:
Vitality ban Ancient
Faze ban Vertigo
Vitality pick Anubis
Faze pick Nuke
Vitality ban Mirage
Faze ban Overpass
Inferno was left over

 

Typ: Faze wygra mecz. Zagrali bardzo dobre spotkanie przeciwko Spirit i udowodnili, że są w stanie pokonać każdego. Mimo dobrej formy Vitality, uważam, że nie są w aż tak dobrej dyspozycji, jak mogłoby się to wydawać.

Gramy kupon z bukmacherem STS, który oferuje bardzo ciekawe promocje. Sprawdź kod promocyjny sts i przekonaj się sam. Analizy z innych dyscyplin znajdziesz w zakładce typy dnia.

Faze wygra mecz
Kurs: 2.12
Zagraj!
baner grupa zagranie

Navi – G2

 

W tym spotkaniu chciałbym skupić się na zawodnikach Navi, którzy staną przed wyzwaniem, którego pewnie samego się nie spodziewali. Jeszcze kilka tygodni temu mało kto, typowałby Navi do półfinału. Bardzo dużo niespodzianek wydarzyło się podczas tego Majora i tak naprawdę każdy może go ostatecznie wygrać. Chciałbym jednak skupić się głównie na JL. Jest to zawodnik, który gra wybitnie dobrze podczas tego turnieju i udowadnia swoją wartość. Razem z Wonderfulem prowadzą Navi do kolejnych zwycięstw i być może do końcowego triumfu. JL wszystkie istotne statystyki ma na bardzo wysokim poziomie i naprawdę ciężko go wyłączyć z gry. Zagrał raz bardzo słaby mecz, przeciwko Cloud9. Oprócz tego regularnie dostarcza bardzo dobre statystyki i istotny wpływ na drużynę.B1t nie jest aż tak regularny, jak JL, ale rozgrywa całkiem solidny turniej. Nie jest to poziom gwiazdorski z jego strony, ale jest ważnym elementem całej układanki Navi. Aleksib zawsze ma pomysł na swoje byłe drużyny, ale nie wiem, czy Navi wytrzyma presję tego spotkania. Nie wydaje mi się, żeby Wonderful mógł mieć ponownie taki wpływ na wynik spotkania jak z Eternal Fire, więc będzie to okazja dla graczy takich jak B1t czy JL na zdobycie kilku ważnych eliminacji.
Przewidywane mapy:
Navi ban Vertigo
G2 ban Mirage
Navi pick Overpass
G2 pick Anubis
Navi ban Ancient
G2 ban Nuke
Inferno was left over

 

Typ: JL więcej zabójstw od B1t. Wydaje mi się, że JL poradzi sobie lepiej w tym spotkaniu, ze względu na swoją formę. Prezentuje się on bardzo dobrze w praktycznie każdej statystyce, więc nawet jak będzie, mu gorzej szło, to i tak w pewnym momencie zapewne powróci do optymalnej dyspozycji.

Analizy z esportu znajdziesz w zakładce typy na esport.

JL więcej zabójstw od B1t
Kurs: 1.5
Zagraj!
Zdjecie na kupon esport 30.03.2024

Fot.Pressfocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze