FAME MMA 11: typy, kursy, zakłady i zapowiedź gali ✅ 02.10.2021

fame mma 11 typy i kursy mankowski

Norman Parke, Borys Mańkowski, Wardęga, Marcin Dubiel i Smolasty – to tylko część bohaterów FAME MMA 11. Przed nami gala, która będzie z udziałem publiczności, więc dodatkowych emocji nie powinno zabraknąć. FAME MMA 11 to męskie, ale też kobiece pojedynki. Zapewne internet znów zapłonie, ponieważ głośne nazwiska z instagrama, Tik Toka i Youtube’a wejdą do oktagonu. Kto będzie cieszył się z wygranych, a kto przełknie gorycz porażki? Sprawdź typy i kursy bukmacherskie na FAME MMA 11!

Obstawiaj walki na FAME MMA 11 z kodem promocyjnym Betclic: VIPFAME. Załóż konto z naszego linka promocyjnego i odbierz zakład bez ryzyka 550 PLN!

FAME MMA 11: typy i kursy

Co prawda ostatnio mieliśmy do czynienia z High League i Elite Fighters, ale to wciąż FAME MMA elektryzuje najszerszą publikę. Federacja Wojtka Goli i Boxdela utożsamiania jest z polskim freak fight, dlatego spija większość śmietanki. Na początku października odpowie na wyzwanie, które rzucili jej pozostali organizatorzy m.in. Malik Montana. Podczas FAME MMA 11 dojdzie do konfrontacji influencerów, ale też zawodowych sportowców. W końcu tak należy określić byłych mistrzów KSW: Normana Parke i Borysa Mańkowskiego.

Na typy dnia związane z FAME MMA 11 kibice czekają z niecierpliwieniem, ponieważ to gala, która nie zdarza się co tydzień. W tym przypadku fani tej na FAME MMA 11 czekają aż od maja. To wtedy odbyła się jubileuszowa edycja, w której to Norman Parke pokonał Don Kasjo. W okresie wakacyjnym FAME MME nie organizowało swoich eventów, ale teraz wraca z wielkim projektem. W sobotę zawalczy m.in. Norman Parke, Borys Mańkowski i Marcin Dubiel.

FAME MMA 11 najważniejsze informacje
Kiedy FAME MMA 11 02.10.2021
Miejsce gali Arena Gliwice
Transmisja gali PPV
Walka wieczoru Parke vs Mańkowski
Gwiazdy gali Marcin Dubiel i Sylwester Wardęga
Kod promocyjny na FAME MMA 11 VIPFAME

FAME MMA 11 – zapowiedź gali

W ostatnim roku trzeba było przywyknąć do tego, że FAME MMA było organizowane bez udziału publiczności. Fani byli zdani na transmisje PPV, która w przypadku FAME MMA rozchodziła się, jak ciepłe bułeczki. Podczas najbliższej gali jest inaczej – do kupienia wciąż są bilety na to, żeby emocjonować się FAME MMA “na żywo”. Walkę Mańkowski – Parke czy Smolasty – Miły Pan można oglądać z areny sportowej w Gliwicach. Bilety sięgają nawet kilkuset złotowych kwot. Oczywiście ci kibice, którzy nie wybierają się do Gliwic mogą FAME MMA 11 obejrzeć w PPV. Koszt transmisji to 24.99 PLN lub 27.99 PLN.

FAME MMA 11 będzie udziałem przedstawicieli social mediów, świata sportu i hip hopu. Głośny debiut w nowej federacji zaliczy Borys Mańkowski, ale fani rapu czekają też na występ Smolastego. Dla muzyka będzie to pierwsza konfrontacja w formule MMA. Tym samym dołącza on do Popka, Kizo, Soboty czy Filipka, którzy jako raperzy, walczą dla federacji FAME MMA.

Jako main event anonsowana jest walka Norman Parke vs Borys Mańkowski. Co-main event przypadł udziałem Wojtka Wip Brosa z Marcinem Dubielem. Na FAME MMA 11 będziemy oglądać walki typowo w stylu MMA, a także bokserskie konfrontacje.

FAME MMA 11 – kursy bukmacherskie w Betclic

Bukmacherzy nie dają dużego pola wyboru, co do kursów, ponieważ wszyscy chcący obstawiać FAME MMA są zdany na Betclic. Umowa na wyłączność z federacją sprawia, że Betclic posiada prawo do wystawiania kursów na walki celebrytów. To powoduje, że STS, Fortuna lub Betfan nie oferują kursów na FAME MMA 11. Wszystkie konfrontacje obstawisz tylko w ofercie bukmachera Betclic. Pamietaj, że z naszyk kodem VIPFAME otrzymasz zakład bez ryzyka do 550 złotych!

Jak zakłady bukmacherskie Betclic oceniają poszczególne pojedynki? W walce wieczoru faworytem w kursach jest Borys Mańkowski. Bukmacherzy spodziewają się, że udany debiut zanotuje Smolasty, a pewną wygraną zaliczy też Marcin Dubiel. W jedynym kobiecym pojedynku zdecydowaną faworytką w kursach bukmacherskie jest Karolina Way of Blonde Brzuszczyńska. Generalnie oferta zakładów Betclic pozwala obstawiać 11 walk na FAME MMA 11.

Kto wygra?
Betclic
2.35
Norman Parke
1.48
Borys Mańkowski
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!
Betclic
1.55
Sylwester Wardęga
2.20
Daniel DANNY Ferreri
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!
Betclic
1.15
Marcin Dubiel
4.25
Wojciech OJWOJTEK Przeździecki
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!
Betclic
3.30
Mikołaj MIXER Magdziarz
1.25
Piotr POPO Węgrzyn
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!
Betclic
4.55
Filip Zabielski
1.12
Maksym Maksymalnie Ziółkowski
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!
Betclic
1.55
Norbert SMOLASTY Smoliński
2.20
Piotr MIŁYPAN Kołaczyński
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!
Betclic
2.00
Filip FILIPEK Marcinek
1.65
Amadeusz FERRARI Roślik
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!
Betclic
1.48
Arkadiusz Tańcula
2.35
Marcin Malczyński
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!
Betclic
1.12
Karolina WAY OF BLONDE Brzuszczyńska
4.75
Patrycja Wieja
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!
Betclic
1.28
Krystian KRYCHA Wilczak
3.15
Aleksandr SASHA Muzheiko
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!
Betclic
1.82
Piotr SZELI Szeliga
1.82
Krzysztof FERICZE Ferenc
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!

FAME MMA 11 – zawodnicy i walki

Na karcie walk FAME MMA 11 znalazło się miejsce dla 10 męskich pojedynków i jednego kobiecego starcia. Co ciekawe, FAME MMA nie elektryzuje już tylko świata social media, ale też sportowe środowisko sportów walki. Wszystko za sprawą takich zawodników jak Norman Parke i Borys Mańkowski. To osoby, które toczyły wielkie walki w KSW. Co więcej, Irlandczyk był bohaterem UFC. Walka Parke vs Mańkowski mogłaby się równie dobrze odbyć w zawodowej federacji MMA.

Karta walk na FAME MMA 11 jest wyjątkowo zróżnicowana, bo każdy znajdzie w niej coś dla siebie. O fame i kontrowersje zadbają Marcin Dubiel, Wojtek Ojwojtek Przeździecki, Danny Ferreri, Marcin Malczyński i Arkadiusz Tańcula. Oczy sceny hip hop będą skierowane na Norberta Smolastego Smolińskiego i Filipa Filipka Marcinka. Świat kobiecego instagrama zapłonie ze względu na starcie Way of Blonde z Patrycją Wieją.

Pełna karta walk FAME MMA 11:

 • Borys Mańkowski – Norman Parke – walka wieczoru
 • Wojtek WiP Bros Przeździecki – Marcin Dubiel – co main event
 • Sylwester Wardęga – Danny Ferreri – walka bokserska w rękawicach MMA
 • Norbert Smolasty Smoliński – Piotr Miły Pan Kołaczyński
 • Karolina Way Of Blonde Brzuszczyńska – Patrycja Wieja
 • Marcin Malczyński – Arkadiusz Tańcula
 • Filip Zabielski – Maksym Ziółkowski (pierwszym rywalem Maksyma miał być Michał Boxdel Baron)
 • Filip Filipek Marcinek – Amadeusz Ferrari Roślik
 • Krystian Krycha Wilczak – Aleksandr Sasha Muzheiko
 • Piotr Szeli Szeliga – Krzysztof Fericze
 • Mikołaj Mixer Magdziarz – Piotr Popo Węgrzyn

FAME MMA 11: typy

Jakie typy proponujemy na FAME MMA 11? To gala, gdzie mamy wyrównane walki i część pojedynków, która jest łatwa do przewidzenia. Nie mam większych wątpliwości, że swoje pojedynki zwycięży SA Wardęga, Marcin Dubiel i Krystian Wilczak. Ich przeciwnicy pozostawiają wiele do życzenia, ale konfrontacje te wyglądają jako typowe walki faworytów z underdogami. Widać to po kursach bukmacherskich, które są wyjątkowo niskie na ich wygrane.

Od strony sportowej najwięcej do zaproponowania będzie miała konfrontacja Borysa Mańkowskiego z Normanem Parkiem. Wyjątkowe w niej jest to, że odbędzie się na zasadach “brudnego boksu” – bez podziału na rundy. Zawodnicy wchodzą i walczą w formule bokserskiej przez 15 minut. To czas, w którym powinien być wyłoniony zwycięzca. Jeśli tak się nie stanie, to o wszystkim zadecyduje werdykt sędziowski.

W typach na FAME MMA 11 największą uwagę poświęcamy właśnie starciu Mańkowski – Parke. Ten zdaniem Betclic ma mniejsze szansę na zwycięstwo, ale według nas jest odwrotnie. To Parke ostatnio pojedynkował się skutecznie na zasadach bokserskich z Don Kasjo i Maciejem Jewtuszko. Słysząc o problemach zdrowotnych Borysa Mańkowskiego (operacja kolana w lutym) – obstawiamy wygraną Normana Parke po dobrym kursie. Poniżej znajduje się pierwsza propozycja naszego kuponu na FAME MMA 11!

kupon fame mma

Norman Parke – Borys Mańkowski

Stormin od zawsze był kontrowersyjny w świeci zawodowego MMA, więc FAME MMA to niejako naturalny krok w jego karierze. Co ciekawe, Norman Parke już raz pokonał Borysa Mańkowskiego – podczas gali KSW w 2019 roku. Przewaga psychologiczna jest po stronie Irlandczyka, a dodatkowo ma on większe doświadczenie w walce bokserskiej. Dlatego typujemy jego zwycięstwo nad polskim zawodnikiem.

Trzeba wspomnieć, że walka ta odbędzie się w rzadko spotykanej formule tzw. brudny boks. Zawódnicy będą bili się maksymalnie jedną rundę, która potrwa maksymalnie 15 minut. Na poprzedniej gali Parke pokonał Don Kasjo, a sama walka była typowo bokserska. To kolejny argument, który przemawia za Irlandczykiem.

Norman Parke wygra walkę
Kurs: 2.35
Zagraj!

Sylwester Wardęga – Daniel DANNY Ferreri

Wardęga nie zaliczył udanej przygody w FAME MMA, ponieważ na początku nie sprostał Kacprowi Błońskiemu. “Blonsky” pokonał słynnego youtubera już w 1. rundzie przez techniczne poddanie. Sylwester Wardęga nie składa broni i tym razem staje do pojedynku bokserskiego. Jego przeciwnikiem będzie Daniel Ferrari, debiutant w FAME MMA. Spodziewamy się tego, że Wardęga przyłoży się do tego pojedynku, by zaznaczyć swoją obecność w FAME MMA.

Wygra Wardęga
Kurs: 1.55
Zagraj!

Marcin Dubiel – Wojciech OJWOJTEK Przeździecki

Dubiel w FAME MMA jest już od roku. Na początku uległ Kacprowi Błońskiemu i wówczas nie pokazał niczego, co zwiastowałoby jego sukces w MMA. W drugiej walce było znacznie lepiej, bo wykończył swoje rywala przez duszenie. Dubiel na FAME MMA 10 uporał się z Cezarym Nykielem. Teraz jeden z uczestników Projektu X zmierzy się z Wojciechem OJWOJTEK Przeździeckim. Dla tego drugiego będzie to debiut w formule MMA. Nie spodziewamy się po nim niczego wielkiego, bo wiemy, że pierwsze walki youtuberów bywają mało widowiskowe. Dubiel powinien doświadczeniem ograć swojego rywala. Kurs na jego zwycięstwo wynosi jednak tylko 1.15. Naszym zdaniem nie warto tego rzucać na swój kupon na FAME MMA 11!

Mikołaj MIXER Magdziarz – Piotr POPO Węgrzyn

Starcie Mixer vs Popo to pojedynek debiutantów. W kursach bukmacherskich dużym faworytem jest POPO Węgrzyn. Jak na razie trudno cokolwiek napisać o umiejętnościach obu zawodników, ponieważ nikt nigdy nie obserwował ich w akcji. Popo jest faworytem, ponieważ ma zdecydowanie bardziej umięśnioną sylwetkę. W walce amatorów może to odegrać kluczowe znaczenie. Mixer jest jednak zawodnikiem dużo lżejszym, a to może przełożyć się na lepszą kondcyję i wytrzymałość. Naszym zdaniem walka ta potrwa co najmniej dwa rundy. Kurs na takie zdarzenie wynosi 1.65.

Powyżej 1.5 rundy w walce Popo vs Mixer
Kurs: 1.65
Zagraj!

Filip Zabielski – Maksym Maksymalnie Ziółkowski

Pierwszym rywalem Maksymalnie miał być Michał Boxdel Baron, czyli jeden z właścicieli FAME MMA, który wchodził do oktagonu podczas pierwszej edycji. Wówczas pokonał Jakuba Szymańskiego, jego kolejny występ nie był już tak udany. Na FAME MMA 4 Michał Baron uległ Jakubowi Flasowi. Z powodu kontuzji ręki Michała Barona, nie dojdzie do omawianej walki. Boxdel poinformował o tym na jednym ze swoich kanałów YouTube – Aferki.

Długo nie wiedzieliśmy z kim zmierzy się Maksym Ziółkowski, ale teraz już wiemy, że jego rywalem będzie Filip Zabielski, który walczył już w federacji FAME MMA.  Maksym Ziółkowski to kolejny debiutant w FAME MMA. Maksymalnie to trener personalny, więc wie, co robić, żeby utrzymać wysoką formę. Czy wystarczy to na Zabielskiego, który o walce dowiedział się kilka dni temu? Filip walczył na dziewiątej gali FAME MMA i wtedy pokonał Hejtera. Bukmacher Betclic w roli zdecydowanego faworyta widzi Maksymalnie.

Norbert SMOLASTY Smoliński – Piotr MIŁYPAN Kołaczyński

Smolasty i Miły Pan to przedstawiciele sceny muzycznej. Obaj mają na swoim koncie kilka hitów – te największe to Uzależniony i Królowa. Smolasty to raper, a MiłyPan reprezentuje gatunek dance. Obaj nie mają wiele wspólnego ze sportem, więc na widowisko MMA raczej nie można się nastawiać. W kursach bukmacherskich faworytem jest Smolasty.

Filip FILIPEK Marcinek – Amadeusz FERRARI Roślik

Filipek od 2019 roku aktywnie uczestniczy w FAME MMA. Młody raper stoczył już trzy walki w tej formule. Jego bilans to 2 wygrane i jedna porażka. Filipek zwyciężał z Łukaszem Imiełowskim i Michałem Sobolewskim. Na początku swojej przygody z FAME MMA uległ Patrykowi Karasiowi. Amadeusz Roślik jest równie chętny do częstych walk. Ferrari nie jest mistrzem MMA, o czym świadczy jego bilans 2 wygrane i 3 porażki. Robi wokół siebie dużo szumu, co sprzyja federacji FAME MMA. Ostatnio zwyciężył Mateusza Gąsiewskiego, ale w starciu z Filipkiem typujemy wygraną rapera.

Arkadiusz Tańcula – Marcin Malczyński

Tańcula w FAME MMA ma dodatni bilans dwóch zwycięstw i jednej porażki. Marcin Malczyński raz zwyciężył, a raz przegrał. Zapowiada się wyrównana konfrontacja, w której obstawiamy zwycięstwo bohatera serialu “Lombard”. Tańcula ma lepsze warunki fizyczne, więc liczymy, że weźmie to górę w konfrontacji z Malczyńskim. Kurs na zwycięstwo Tańculi 1.48. W swoim poprzednim pojedynku Tańcula zmierzył się z Murańskim, ale w 3. rundzie już był całkowicie bez sił. Zawodnik ten zarzeka się, że poprawił kondycję i teraz odniesie pewniejsze zwycięstwo. Natomiast Marcin Malczyński w swojej ostatniej walce poległ z Kubańczykiem. Te aspekty utwierdzają nas w tym, że tym razem lepszy okazę się Tańcula!

Wygra Arkadiusz Tańcula
Kurs: 1.48
Zagraj!

Karolina WAY OF BLONDE Brzuszczyńska – Patrycja Wieja

Karolina Brzuszczyńska może popisać się czarnym pasem Taekwondo, więc na pewno wie, co to sporty walki. Way of Blonde zdążyła już zadebiutować w FAME MMA. Podczas 9. edycji pokonała Annę Andrzejewską. Teraz jest murowaną faworytką w starciu z modelką, Patrycją Wieją. Kursy w tej walce jasno wskazują na Way of Blonde, któr posiada już pewne doświadczenie. Dla Wieji będzie to debiut w tej formule. Nie możemy jednak wykluczyć tego, że zwyciężczyni programu “Projekt Lady” zaskoczy nas czymś ciekawym. Naszym zdaniem walka ta zakończy się przed czasem. Wiele wskazuje na to, że wygra Brzuszczyńska, ale my wolimy zagrać bezpieczniej po i tak dobrym kursie.

Walka nie zakończy się na punkty
Kurs: 1.60
Zagraj!

Krystian KRYCHA Wilczak – Aleksandr SASHA Muzheiko: typy i kursy

Wilczak ma dobry bilans w FAME MMA, bo na cztery walki aż trzykrotnie triumfował. W starciu z Sashą Muzheiko jest dużym faworytem. W końcu ten drugi to bohater programu Top Model. Na poprzedniej gali mogliśmy zobaczyć starcie dwóch modeli, a sama walka była bardzo interesująca. Tym razem swoich sił w oktagonie spróbuje SASHA. Jego rywal posiada dużo większe doświadczenie i wspiera go dużo więcej kibiców. Naszym zdaniem warto postawić na to, że Krycha wygra przed czasem. Kurs na takie rozstrzygnięcie wynosi aż 1.50, a biorąc pod uwagę doświadczenie i umiejętności zdarzenie to wydaje się bardzo prawdopodobne.

Krystian Krycha Wilczak wygra przed czasem
Kurs: 1.50
Zagraj!

Piotr SZELI Szeliga – Krzysztof FERICZE Ferenc: typy i kursy

Pojedynek kulturystów, w którym nie ma faworyta. To widać w kursach bukmacherskich, które rozkładają się po równo. Kursy na zwycięstwa obu zawodników wynoszą 1.82. Dla jednych może to być zaskoczenie, ale dla większości taka sytuacja jest jak najbardziej zrozumiała. Obaj Panowie mają małe doświadczenie w MMA i obaj wywodzą się z innego środowiska. Na konferenchach Szeliga i Fericze odgrażają się, że odniosą pewne zwycięstwo i obaj są nastawieni na nokaut. Może warto im zaufać? Kurs na to, że w walce Piotr SZELI Szeliga – Krzysztof FERICZE Ferenc nie dojdzie do liczenie na punkty wynosi 1.25. Naszym zdaniem to bezpieczny i dobry typ na omawianą walkę na FAME MMA 11.

Walka nie zakończy się na punkty
Kurs: 1.25
Zagraj!

Zakłady na FAME MMA 11

Wszystkie zakłady na FAME MMA 11 można znaleźć na stronie betclic.pl i mobilnej aplikacji tego bukmachera. W rozszerzeniach do pojedynków pojawiają się typy na rozstrzygnięcie walki, ale też sposób zakończenia pojedynku. Mówimy o konkretnych typach na KO lub TKO. Bukmacher pozwala też zagrać kupon na to, że o rezultacie zadecyduje werdykt sędziowski. Betclic do wszystkich walk na FAME MMA 11 udostępnia kilkanaście rozszerzeń w formule pre-match.

A oto nasz drugi gotowy kupon z typami kursami na FAME MMA 11:

kupon fame mma 11

FAME MMA 11 – bonusy i kod promocyjny

Specjalnie na wydarzenie FAME MMA 11, które odbędzie się 2 października oferujemy kod promocyjny do Betclic. Nasz link rejestracyjny i kod: VIPFAME zapewnia powiększony zakład bez ryzyka na start. Dzięki temu wytypujesz pierwszy kupon na walki bez ryzyka do kwoty 550 PLN. Jeśli nie trafisz swoich przewidywań na FAME MMA 11 – to otrzymasz zwrot stawki!

To jedyna okazja na to, żeby odebrać Betclic bonus na FAME MMA 11. Pozostali bukmacherzy oferują promocje, ale na pozostałe wydarzenia sportowe. Ze względu na fakt, że nie mają możliwości przyjmowania zakładów na FAME MMA 11 – nie możesz też odebrać bonusów na to wydarzenie.

Fot. z okładki: Krzysztof Porebski

FAQ

Zaloguj się aby dodawać komentarze