Europejskie drużyny pokażą znowu klasę? Typujemy Worldsy z AKO 2.25!

trybuny iem

Typy na Rogue – GAM Esports i EDward Gaming – Fnatic. Dzisiaj znowu czekają nas spore emocje związane z mistrzostwami świata w League of Legends. Po sobotnich świetnych występach europejskich ekip, które zdominowały resztę świata, nadszedł czas na kolejne starcia. Tym razem europejskie ekipy zmierzą się z GAM i EDG.

Rogue – GAM Esports: typy i kursy bukmacherskie (09.10.2022)

Rogue zaczęło mistrzostwa świata w bardzo dobrym stylu, gdyż ograło DRX bez większego problemu, dominując rywali z Azji już od pierwszych minut. Mistrzowie Europy zdecydowanie nie byli tutaj faworytami, ale i tak udało się im sprawić niespodziankę. Teraz mogą umocnić się na pierwszym miejscu w tabeli, gdyż zagrają z GAM Esports, czyli dość średnią drużyną z Wietnamu. Ta w swoim pierwszym spotkaniu uległa Top Esports.

To akurat nas nie dziwi, w końcu trudno oczekiwać, żeby zespół z tego regionu był w stanie rywalizować z Chinami czy Koreą. To bardzo słaby region i jeżeli Rogue tutaj powinie się noga, to będzie to ogromny blamaż dla mistrzów Europy. Łotry oczywiście nie są w komfortowej sytuacji, gdyż TE depcze im po piętach i najlepiej by było, gdyby dzisiaj to DRX ograł chińską drużynę, a nie na odwrót.

Statystyki:

  • Rogue ma bilans 1:0
  • GAM ma bilans 0:1
  • Te drużyny nie grały  jeszcze ze sobą w tych składach

Co obstawiać?

Rogue na tle GEM Esports wygląda bardzo solidnie i jest to o wiele lepsza drużyna na papierze. Sporo osób uważa, że dzisiejszego wieczoru europejska drużyna zmiecie rywali z powierzchni Summoners Rift. Nie ma tutaj podstaw do innego typu niż gładkie zwycięstwo mistrzów Europy, dlatego stawiam na nich. Zamiast czystej wygranej proponuje jednak zakład na to, że drużyna Polaka zdobędzie więcej eliminacji z handicapem -5.5.

Pamiętaj, że w Betcris jest bonus, dzięki któremu możesz to zagrać z freebetem do 100 PLN!

Rogue więcej eliminacji z handicapem -5.5
Kurs: 1.45
Zagraj!

  baner grupa zagranie 43k

EDward Gaming – Fnatic: typy i kursy bukmacherskie (09.10.2022)

Gdy na początku tego sezonu Fnatic z nowym składem grało w LEC, to sporo się mówiło o tym, że jest to super team, który sporo tutaj namiesza. Odsunięcie Polaka od składu, a także zmiana taktyki przyniosły oczekiwane skutki. Pomarańczowi dostali się na mistrzostwa świata, dzięki czemu mogli polecieć do USA, gdzie teraz rywalizują z topowymi ekipami z innych regionów. FNC nie ma jednak prostej przeprawy, gdyż musi dzisiaj ograć EDG.

EDward Gaming zaczęło Worldsy nieco gorzej niż FNC, gdyż najpierw przegrało na T1, a później ograło Cloud9. FNC z kolei zaczęło Worldsy od zwycięstwa na Cloud9, co było obowiązkiem. W końcu Ameryka to bardzo słaby region, o wiele gorszy od Europy. Następnie jednak dość niespodziewanie byli mistrzowie Europy pokonali T1 – faworyta do wygrania grupy. Koreańska drużyna była o wiele gorsza od FNC.

Statystyki:

  • Fnatic ma bilans 2:0
  • EDward Gaming ma bilans 1:1
  • Te drużyny nie grały ze sobą w tych składach

Co obstawiać?

Patrząc na statystyki widzimy, że Fnatic wypada o wiele lepiej i zaczyna się rozkręcać coraz bardziej, ale może się okazać, że jest to dość złudne wrażenie. Obserwując grę tych drużyn w swoich ligach, można śmiało zauważyć, że to chińscy gracze ostatnio lepiej wyglądali, nawet jeżeli momentami brakowało im wykończenia. Nie zmienia to jednak faktu, że Fnatic może nawiązać walkę z EDG. W Betcris można znaleźć ciekawą propozycję na to, że FNC zdobędzie więcej eliminacji z handicapem +9.5 po kursie 1.55! Przy okazji sprawdź też nasze inne typy na esport!

Fnatic więcej eliminacji (handicap +9.5)
Kurs: 1.52
Zagraj!

typy worlds 2022 09.10.2022

fot. Pressfocus

Zaloguj się aby dodawać komentarze