European Pro Leauge przed turniejem RMR! Gram kupon z kursem 3.01!

Zonic oraz Falcons podczas IEM Katowice 2024

Już za parę dni zaczną się spotkania turnieju RMR, który zadecyduje o tym kto awansuje do najważniejszego turnieju roku. Do tego czasu, można zwrócić uwagę na turnieje niższej rangi i bardzo ciekawych graczy. Kto wygra swoje spotkania?

BETFAN Zakłady Bukmacherskie na koszulce
BETFAN Zakłady Bukmacherskie na koszulce
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

Bonus 200% od 1. depozytu = potrojenie wpłaty do 450 PLN


🔥 PROMOCJA: + 200 PLN freebet na Puchar Polski lub Anglii!
(trwa: do 28.02.)

oferta z naszym kodem promocyjnym: ZAGRANIE

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
Bonusy:

OD 1. DEPOZYTU: 200% do 450 zł

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Espionage – Astralis Talent

 

W tym starciu ciekawe nas bardzo ciekawe starcie dwóch drużyn. Przede wszystkim zacznę od ekipy Espionage. Drużyna złożona z Duńczyków, którzy pokazują się z coraz to lepszej strony w ostatnim czasie. Zajęli drugie miejsce w zamkniętych kwalifikacjach IEM Chendu, gdzie ulegli w finale Nemidze. Głowna gwiazda Lucky, ma przeszłość, chociażby w Astralis, gdzie, mimo że nie grał długo, to zapracował sobie na szansę. Forma takich zespołów jest oczywiście mieszana, ale w ostatnim czasie prezentowali się po prostu bardzo dobrze. Z racji, że nie grają w najbliższym czasie zbyt wielu spotkań, będą mogli skupić się na testowaniu nowych taktyk czy możliwości na turniejach niższej rangi. Wygrali 41 z 37% rund pistoletowych i prezentują się po prostu w miarę solidnie w tym aspekcie. Grają wszystkie 7 map, więc dość gładko mogą dostosować się do najlepszych map rywala i je po prostu zablokować. Astralis Talent ma wyniki po prostu bardzo słabe. W ostatnim czasie zaczęli zdobywać zwycięstwa, ale aż 3 z nich to wygrane na Permitte. W spotkaniu z Moux NXT widać było drastyczną różnicę poziomów między tymi ekipami i Astralis Talent powalczyło jedynie na jednej z czterech map, ale mimo to ją przegrali. Uważam, że jest to w miare solidna ekipa, ale nie jest to akademia z talentami, które zawojują scenę w tym roku. Ciężko określić ich realny potencjał na poszczególnych mapach, bo wyniki są zbyt różne. W rundach pistoletowych prezentują się słabo, bo nie dość, że nie wygrywają ich stosunkowo często, to zdarzyło sie im kilka razy zostać przełamanym przez rywala.
Przewidywane mapy:
Astralis Talent ban Anubis
Espionage ban Inferno
Astralis Talent pick Overpass
Espionage pick Nuke
Astralis Talent ban Mirage
Espionage ban Ancient
Mirage was left over

 

Typ: Espionage wygra mecz. Na ten moment są po prostu lepszą drużyna i powinni to udowodnić. Mapy wydają się dla nich korzystne, co tylko pomoże im w osiągnięciu pozytywnego rezultatu.

Analizy na esport, możesz znaleźć w zakładce typy na esport. Kupon gram z bukmacherem Betfan, który oferuje bardzo dobrą ofertę promocyjną. Sprawdź kod promocyjny betfan i przekonaj się sam. 

Espionage wygra mecz
Kurs: 1.40
Zagraj!

baner grupa zagranie

Sangal – Permitta

 

Sangal mimo słabszych wyników w ostatnim czasie nie gra wcale tak źle. Oczywiście rywale potrafią ich zdominować, ale gracze potrafią kreować przestrzeń i korzystne pojedynki. Rywalizowali z bardzo solidnymi ekipami i dlatego też te wyniki nie są aż tak dobre. Mimo to gracze tacy jak Gnginho i Xfl0ud pokazują bardzo dobry poziom i trzymają dość wysoką formę. Cała reszta zespołu ma tę formę mniej stabilną, ale też potrafią się pokazać z tej bardzo dobrej strony. Sangal rundy pistoletowe gra raczej słabo. Wygrywa lekko poniżej 50% pistoletówek i dokłada do tego dość słaby procent konwersji drugiej rundy. Jeżeli poprawią ten element z Permittą to będą w stanie naprawdę pokazać się z dużo lepszej strony. Często przegrywali spotkania ze względu na rundy zdobywane seriami przez rywala, który zaczynały się właśnie od rund pistoletowych.
Permitta to drużyna złożona z Polaków, która jak to na nasze rodzime organizacje przystało, ma dość przypadkową formę. Jednego dnia zagrają bardzo równe spotkanie z BIG, akolejnego przegrają w beznadziejnym stylu z Astralis Talent. Ciężko stwierdzić, jaką wersje Permitty zobaczymy danego dnia. Mimo to wyniki w ostatnim czasie prezentują się dość dobrze. Potrafili pokonać, chociażby Jano, 3DMAX czy Espionage. Mimo to zespół nie specjalnie przekonuje w meczach o mniejszą stawkę. Zawodnicy nie są tak zmotywowani i grają po prostu słabiej. Jest to zrozumiałe, bo ranga turnieju jest nieodłącznym elementem zaangażowania w rozgrywkę. W ostatnim miesiącu dobrze prezentował się Morelz, ale jest to raczej wyjątkowa zwyżkowa forma. W miarę stałą formę trzyma Vegi i Mary, ale też nie prezentują nic specjalnego.
Przewidywane mapy
Sangal ban Mirage
Permitta ban Inferno
Sangal pick Anubis
Permitta pick Ancient
Sangal ban Vertigo
Permitta ban Overpass
Nuke was left over

 

Typ: Sangal wygra mecz. Wydaje mi się, że w rozgrywkach niższej rangi mogą zadecydować umiejętności indywidualne i kreatywność. Uważam, że bez większej presji najlepsi gracze Sangal, będą mogli wejść na jeszcze wyższy poziom.

Analizy na spotkania z innych dyscyplin, znajdziesz w zakładce typy dnia.

Sangal wygra mecz
Kurs: 2.15
Zagraj!
zdjecie na kupon esport 12.02.2024

Fot.Pressfocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze