Ence w fazie pucharowej turnieju CCT! Gramy kupon z kursem 2.59!

Device zawodnik Astralis

Kolejny dzień turnieju CCT, podczas którego będziemy mieli okazję zobaczyć starcie ekipy Ence z Liquid. Teoretycznie faworytem jest Liquid, ale Ence na pewno będzie chciało pokazać, że dalej potrafią grać w tym składzie. Kto wygra to spotkanie?

Betfan kod promocyjny.

Liquid – Ence

 

Liquid na ten moment jest zespołem lepszym od ekip tier 2 i słabszych z tier 1, ale drużyny z topu wydają się, być dla nich na ten moment jeszcze nieosiągalne. Oczywiście są w stanie zaskoczyć i wygrać pojedynczy mecz przeciwko topowemu zespołowi, ale byłby to raczej wyjątek, niżeli reguła. Liquid na pewno liczyło na jeszcze lepsze wyniki i mają ku temu podstawy. Naf i Twistzz grają bardzo dobrze, ale pozostali gracze mają jeszcze sporą rezerwę. Yekindar nie ma najlepszej formy, oczywiście nie gra tragicznie, ale jeszcze nie tak dawno był to zawodnik, który był w stanie być liderem drużyny. Jest on znany z niezwykłej agresji, ale obecnie nie daje ona aż takich efektów jak, chociażby podczas gry w Virtus Pro. Podczas tego turnieju Liquid wygrało oba spotkania przeciwko OG i Amkal. Warto wyróżnić zwłaszcza to drugie zwycięstwo, bo zagrali tam naprawdę bardzo dobre spotkanie. Amkal nie jest słabą drużyną, co zresztą pokazali w tym turnieju, awansując do dalszej fazy. Liquid przegrało tylko jedną mapę podczas tego turnieju i był to Ancient przeciwko OG. Co ciekawe był to ich wybór i rywal ich zdominował, bo OG wygrało 13:5 na tej mapie. Bardzo dobrze oprócz Twsitzz oraz Nafa prezentuje się Cadian, który jest statystycznie najlepszym graczem zespołu. Liquid wygrało 7 z 10 rund pistoletowych podczas tego turnieju, dwukrotnie dali się przełamać i raz przełamali rywali.
Ence podczas tego turnieju zagrało naprawdę dobrze, nie licząc pierwszego spotkania na Fnatic. Jak to z Ence bywa, sporo jest emocji podczas ich spotkań, w ostatnim czasie niestety bardziej negatywnych. Wielokrotnie podczas tego turnieju przegrywali rundy, w których teoretycznie rywal nie miał prawa niczego zrobić. Widać to było zwłaszcza w spotkaniach z Fnatic, a najpopularniejsza okazała się runda na Ancient, gdzie przegrali na pistolety zawodników Fnatic. Można zauważyć progres w ich grze, bo grają bardziej agresywną stronę broniącą, czyli stronę, po której mieli sporo problemów. Oczywiście daleko jeszcze do tego by mogli rywalizować z drużynami tier 1 na takim samym poziomie jak chociażby podczas IEM Katowice, ale na pewno są na dobrej drodze. Pytanie jednak, czy organizacja zamierza dać czas drużynie, bo na ten moment wyniki są po prostu bardzo słabe. Podczas tego turnieju bardzo może cieszyć dyspozycja Dychy, który osiągnął naprawdę dobry rating, bo aż 1.21. Ciężko w tym wszystkim jednak zweryfikować siłę ich rywali, bo mierzyli się dwukrotnie z Fnatic i raz z Gamin Gladiators, czyli drużynami, które dopiero zaczynają budować swoją formę. Podczas tego turnieju Ence wygrało zaledwie 3 z 14 rund pistoletowych i dołożyli do tego 3 wygrane rundy force. Co może martwić to to, że w starciach z Fnatic wygrali zaledwie 1 pistoletówkę i 1 rundę force. Gdyby nie mecz z Gamin Gladiators ,to te statystyki byłyby po prostu jeszcze gorsze.
Przewidywane mapy:
Ence ban Inferno
Liquid ban Vertigo
Ence pick Dust 2
Liquid pick Ancient
Ence ban Mirage
Liquid ban Anubis
Nuke was left over

 

Typ: Liquid wygra mecz. Ence na pewno stać na to, by zaskoczyć tym spotkaniu, ale nie jestem pewny czy je wytrzymają. Liquid to drużyna z doświadczonymi graczami, a Ence ma problem z rundami pistoletowymi. Tak ważny element może zdecydować o tym, kto ostatecznie wyjdzie zwycięsko z tego spotkania. Poza tym Naf oraz Twistzz są zdecydowanie bardziej regularni, jeżeli chodzi o formę. W Ence jedynie Hades regularnie dostarcza dobre statystyki i występy.

Kupon gramy z bukmacherem Betfan, który w ofercie ma bardzo ciekawe zakłady na turniej CCT Global Finals. Sprawdź kod promocyjny betfan i przekonaj się sam. Analizy z esportu znajdziesz w zakładce typy na esport.

Liquid wygra mecz
Kurs: 1.49
Zagraj!
baner grupa zagranie

Aurora – Astralis

 

Aurora zaliczyła lepsze rezulaty niż na ostatnim BetBoom Dacha, ale dalej nie przekonują swoją grą. Pokonali Paravision oraz Saw, ale były to dość bliskie mecze, a przynajmniej mecz z Saw. W meczu z Paravision jedynie Mirage był bliski, ale jest to teoretycznie najlepsza mapa Aurory i raczej nie zbudowali pewności siebie przed następnym etapem turnieju. Podczas BetBoom Dacha rozegrali dwa spotkania przeciwko MIBR i Spirit i w obu tych przypadkach byli po prostu słabsi od rywali. W obu przypadkach wygrali łącznie 15 rund na przestrzeni dwóch map, co daje 7.5 rundy wygranej na mapę. Oczekiwania były na pewno większe niż odpadnięcie w takim stylu i przy okazji mogliśmy zobaczyć frustrację, chociażby Deko. Podczas tego turnieju najlepiej prezentuje się R3salt, ale ogólnie zespołu nie wygląda najlepiej, jeżeli chodzi o statystyki indywidualne. Patrząc na klasę rywali i to, że oba mecze wygrali zawodnicy tacy jak Kensi, Norwi czy Lack1 powinni mieć dużo lepsze statystyki. Aurora wygrała 5 z 10 rund pistoletowych podczas tego turnieju i dołożyli do tego jedną wygraną rundę force. Podsumowując to wszystko, trzeba jednak powiedzieć, że Aurora zawodzi. Drużyna z takim potencjałem powinna grać zdecydowanie lepiej.
Astralis robi swoje i się nie zatrzymuje. Mieli sporo problemów w spotkaniu z BetBoom, ale ostatecznie wygrali obie mapy po dogrywkach. Najlepiej spisuje się Stavn i Device, zwłaszcza ten pierwszy imponuje, bo zdobył rating 1.45. Nawet przy bardziej zaciętych mapach, ciężko brać to jakoś bardziej do siebie. Odkąd Device został nowym dowodzącym Astralis, wygrywają mecze jedynie wynikiem 2:0. Przegrali dwa spotkania wynikiem 2:1, ale każde pozostałe spotkanie wygrali 2:0, lub 1:0, bo grali ze Steel Helmet w formacie bo1. Wszystko więc będzie opierało się o mapę, którą wybierze Aurora i to czy ją wygrają. Teoretycznie najlepszym dla Aurory wyborem jest Mirage, ale nawet tam mieli ostatnio trochę problemów. Ostatecznie jednak mają tam aż 88% i Astralis specjalnie tej mapie nie rozgrywa. Pytanie więc, czy Astralis będzie w stanie pokonać Aurorę na mapie ich wyboru, którą chyba musi być Mirage, bo inne wybory będą zdecydowanie bardziej komfortowe dla Astralis. Podczas tego turnieju wygrali 4 z 8 rund pistoletowych, dołożyli do tego 2 przełamania i raz dali się przełamać. Astralis jest bardzo dobrze zorganizowaną drużyną i mogą spokojnie przygotować coś ciekawego na Mirage. Rozegrali tę mapę zaledwie 2 razy w ostatnich trzech miesiącach, więc rywale nie mają zbyt dużo opcji do analizy.
Przewidywane mapy:
Aurora ban Vertigo
Asralis ban Anubis
Aurora pick Mirage
Astralis pick Ancient
Aurora ban Dust 2
Astralis ban Inferno
Nuke as left over

 

Typ: Stavn powyżej 31.5 zabójstw. Aurora może powalczyć ze względu na to, że są to rozgrywki online. Stavn w ostatnim miesiącu jest najlepszym graczem Astralis i ciągle gra coraz lepiej. Jeżeli Aurora postawi jakikolwiek opór, to Stavn powinien przekroczyć linię.

Analizy z innych dyscyplin znajdziesz w zakładce typy dnia.

Stavn powyżej 31.5 zabójstw
Kurs: 1.85
Zagraj!
Zdjęcie na kupon esport 21.05.2024

Fot.Pressfocus

Zaloguj się aby dodawać komentarze