Ence powalczy o wyjście z grupy? Gramy kupon z kursem 2.25!

Arena podczas turnieju

Turniej YaLLa Comapss 2024 potrafił zaskoczyć rezultatmi ze względu na format bo1 i sporo problemów technicznych. Ence zakończyło pierwszy dzień z dwiema porażkami i wygraną. Czy będą w stanie pokonać Astralis, który jest faworytem do wygrania całego turnieju?

STS kod promocyjny.

Astralis – Ence

 

Pierwszy dzień turnieju pokazał jak bardzo przypadkowe i chaotyczne potrafią być spotkania w formacie bo1. Eternal Fire przegrało oba spotkania podczas pierwszego dnia, Sashi pokonało Astralis czy NIP wygrało z ekipą Heroic. Astralis mimo wszystko można w jakimś stopniu wytłumaczyć, bo rywal zagrał prawdopodobnie swój najlepszy mecz na tym turnieju, a do tego miał sprzyjające warunki. Astralis zaczęło po stronie atakującej i zdobyli tylko 3 rundy, a Lucky, czyli były zawodnik Astralis zdobył aż 22 zabójstwa oraz 100 obrażeń na rundę. W przypadku spotkania z Heroic Astralis poradziło sobie bardzo gładko i wygrało 13:6, będąc zdecydowanie lepszą ekipą, przez całe spotkanie. Mimo wszystko jest to faworyt całego turnieju i jedno potknięcie nie definuje ich przyszłości. Potrafią grać w rundach pistoletowych, a do tego są bardzo zorganizowaną ekipą, co może naprawdę utrudnić grę swoim rywalom. Ence ma sporo problemów i Astralis może to bardzo łatwo wykorzystać. W dwóch pierwszych spotkaniach Ence zagrało tragicznie po stronie broniącej. Ence gra bardzo pasywnie w defensywnie, co jest sporą zaletą dla Astralis, które potrafi atakować na kilka sposób jednocześnie z kilku stron. Mimo że Ence wygrało dwukrotnie na Astralis w tym składzie, to była to drużyna prowadzona bardzo słabo przez Blamefa. Ence również nie prezentuje się najlepiej w rundach pistoletowych i zasadniczo nie ma zbyt wielu argumentów przed tym spotkaniem. Device jako dowodzący może być dodatkowo idealną kontrą na Glave, którego zna jeszcze z czasów legendarnej ekipy Astralis.
Przewidywane mapy:
Ence ban Inferno
Astralis ban Anubis
Astralis ban Dust 2
Ence ban Ancient
Ence ban Nuke
Astralis ban Vertigo
Mirage was left over

 

Typ: Astralis handicap rund (-2.5). Ence zmierzy się z drużyną z zupełnie innej półki niż poprzedni rywale. Mecz z Sashi to bardziej niekompetencja rywali i wybitny występ Sdy niżeli permanentna zmiana w grze Ence. Astralis nie załamie się tak jak Sashi, jeżeli nie będzie dominacji ze strony rywala, a Ence ma z tym spory problem.

Kupon gramy z bukmacherem STS, który ma w ofercie bardzo duży wybór zakładów na Euro 2024. Sprawdź kod promocyjny sts i przekonaj się sam. Analizy z esportu znajdziesz w zakładce typy na esport.

Astralis handicap rund (-2.5)
Kurs: 1.45
Zagraj!
baner grupa zagranie

Complexity – Fnatic

 

Complexity to jedyna drużyna grupy B, która wygrała wszystkie spotkania podczas pierwszego dnia rozgrywek. Zdecydowanie na to zasłużyli, bo prezentowali się naprawdę dobrze zarówno w spotkaniu z Eternal Fire jak i przeciwko BIG. W spotkaniu z Eternal Fire potencjalnie mogli zakończyć mapę wcześniej, ale przegrali obie rundy pistoletowe, co zdecydowanie utrudniło im granie. Jednakże w obu spotkaniach zdobyli więcej otwierających zabójstw od swoich rywali, co pokazuje, w jak dobrej dyspozycji obecnie są. Z racji na to, że jest to format bo1, trzeba zwracać uwagę na zespoły, które czują się pewnie i mają pomysł na grę. Do takich ekip zdecydowanie należy Complexity, które powalczy o wygranie całej grupy. Najlepiej prezentuje się Grim oraz Elige, którzy zdobyli ratingi 1.33 i 1.31. Fnatic zaliczyło raczej poprawny pierwszy dzień, bo udało im się pokonać Eternal Fire i przegrali na BetBoom. W spotkaniu przeciwko BetBoom, mimo tego, że wynik był w miarę bliski do pewnego momentu, to widać było kto, jest lepszą ekipą, w tym spotkaniu. Fnatic nie miało większych szans na wygranie tego spotkania i widać to chociażby po różnicy średniego ratingu, która wynosi aż 0.43. Spotkanie z Eternal Fire to odwrotna sytuacja do meczu z BetBoom i to rywale nie mieli żadnych szans na wygranie spotkania. Eternal Fire zagrało bardzo źle i wszystko im nie wychodziło, od decyzji po wykończenie. Inferno cechuje się tym, że bardzo ciężko odbić bombsite, dlatego przy słabszej dyspozycji dnia Eternal Fire nie miał większych szans z tak grającym Fnatic. Blamef to na ten moment jedyny gracz, na którym mogą polegać w każdym momencie, a największym problemem wydaje się Afro, który nie potrafi regularnie dawać dobrych spotkań z bronią snajperską. Complexity nie będzie rywalem, który da się tak łatwo zdominować, jak Eternal Fire. Mają przede wszystkim pomysł na siebie i pewność w grze, czego brakuje kilku zespołom podczas tego turnieju.
Przewidywane mapy:
Fnatic ban Nuke
Complexity ban Mirage
Complexity ban Dust 2
Fnatic ban Anubis
Fnatic ban Vertigo
Complexity ban Ancient
Inferno was left over

 

Typ: Complexity wygra mecz. Drużyna walczy o bezpośredni awans do półfinału i Fnatic wydaje się stosunkowo wygodnym rywalem. Complexity potrafi grać na zespoły teoretycznie słabsze i powinni wykorzystać braki w grze Fnatic. Elige jako potencjalny drugi snajper może skarcić potknięcia ze strony Afro.

Analizy z innych dyscyplin znajdziesz w zakładce typy dnia.

Complexity wygra mecz
Kurs: 1.55
Zagraj!
Zdjęcie na kupon esport 7.06.2024

Fot.Pressfocus

Zaloguj się aby dodawać komentarze