Edmonton Oilers – Florida Panthers: typy, kursy i zakłady bukmacherskie I 22.06.2024

Edmonton Oilers - Florida Panthers

Mogło się wydawać, że Puchar Stanleya szybko wpadnie w ręce hokeistów z Florydy. Inne plany mieli gracze z Edmonton, więc tegoroczny tytuł nie został jeszcze nikomu przyznany. Sobotniej nocy zapraszam wszystkich zainteresowanych na szóste starcie pomiędzy Edmonton Oilers a Florida Panthers! Oczywiście wcześniej trzymamy kciuki za reprezentację Polski na Mistrzostwach Europy w Niemczech!

Fortuna baner z ofertą na start

Edmonton Oilers – Florida Panthers (stan rywalizacji 2-3): typy i kursy bukmacherskie (22.06.2024)

Na początek przypominam, że typy na mecz Polska – Austria są już dostępne na Zagranie! Teraz możemy przejść do tego, co czeka nas nadchodzącej nocy! Florida Panthers mieli dwie piłki meczowe na wagę Pucharu Stanleya. Wszyscy zaakceptowali, to co zdarzyło się w czwartym spotkaniu w serii, które miało miejsce w Edmonton. Cała sprawa miała się zamknąć w piątej rywalizacji, w której wróciliśmy na Florydę. Ostatecznie, to Oilers zgarnęli drugie zwycięstwo w serii, co przeniosło nam ponownie rywalizację do Kanady. Dla jednych i drugich oznacza to, że znowu musieli wsiąść do samolotu i spędzić w nim ponad pięć godzin. Los jest często okrutny i na pewno hokeiści z Florydy mogą mieć w głowie, że sytuacja z poprzedniego sezonu może się zemścić, ale przegranie tej serii w taki sposób zdecydowanie bardziej wszystkich zaboli. Przypominam, że w zeszłej kampanii Panthers wrócili i wygrali z Bruins, którzy do pełni szczęścia potrzebowali jednego zwycięstwa. W trudnych momentach każda drużyna liczy na swoich liderów. W ostatnich dwóch meczach na pewno nie zawiódł McDavid, który wziął znowu na braki cała odpowiedzialność i łącznie w tych spotkaniach wykręcił trzy trafienia i pięć asyst! Po drugiej stronie zaczął zawodzić największy wygrany pierwszych trzech rywalizacji, czyli Bobrowski.

Baner hokej

Golkiper gości wyczyniał cuda w bramce w dużej mierze dzięki niemu Panthers odnosili zwycięstwa. Czwarte starcie, to “zjazd do bazy” w drugiej tercji, natomiast w piątym meczu dotrwał do końca, ale krążek wpadał do jego bramki w trzech, a nawet w czterech konfiguracjach. Bobrowski kapitulował, gdy jego ekipa grała w przewadze, osłabieniu i w pełnych zestawieniach, a wszystko dopełniło się trafieniem Oilers do pustej bramki, której brakowało w czwartym meczu, więc teraz doczekaliśmy się kompletu. Co otworzyło graczom z Edmonton szansę na dwa zwycięstwa? Oilers na starcie tercji dwa razy szybko lądowali na ławce kar, co otwierało możliwość Panthers na szybkie prowadzenie. Ostatecznie gracze z Florydy dwa razy nie zachowali koncentracji i szybko dostawali bramkę w osłabieniu i to było idealne otwarcie dla Oilers. Za nim pójdziemy dalej, zachęcam Cię do skorzystania z kodu promocyjnego w Fortunie!

Statystyki:

  • 2/5 razy w spotkaniach tych zespołów w finale padał gol przed piątą minutą

Co obstawić?

Typy NHL, które do tej pory graliśmy, są dostępne w specjalnej zakładce na naszej stronie. Nawet po dwóch wygranych z rzędu Edmonton Oilers, to Florida Panthers są nadal w lepszej sytuacji, bo do pełni szczęścia brakuje im jednego zwycięstwa. Gospodarze cały czas muszą być bezbłędni, jeśli chcą doprowadzić do siódmego starcia. Powrót do serii Oilers zanotowali przed własną publicznością i teraz mogą doprowadzić do remisu też u siebie. Liczę, że gospodarze będą chcieli powtórzyć wyczyn z dwóch poprzednich spotkań, w których bardzo szybko otwierali wynik. Dlatego moja propozycja dotyczy gola w pierwszych pięciu minutach, więc pod uwagę bierzemy trafienie gości i gospodarzy. Do zmagań tych zespołów jeszcze trochę zostało, więc przed tym może znajdziesz coś dla siebie w zakładce typy dnia.

Gol w czasie 00:01 - 04:59
Kupon Fortuna NHL 22.06.2024

Foto. PressFocus

Zaloguj się aby dodawać komentarze