Edmonton Oilers – Dallas Stars: typy, kursy i zakłady bukmacherskie I 30.05.2024

Edmonton Oilers - Dallas Stars

W nocy do remisu na wschodzie doprowadzili Florida Panthers. Czwartkowej nocy tego samego będą chcieli dokonać Edmonton Oilers, którzy po trzech meczach są zmuszeni gonić Dallas Stars. Serdecznie zapraszam do zapoznania się z treścią analizy i końcowymi propozycjami. Przypominam, że dwa poprzednie kupony z rzędu przyniosły zysk!

baner Betclic pod grę bez podatku

Edmonton Oilers – Dallas Stars (stan rywalizacji 1-2): typy i kursy bukmacherskie (30.05.2024)

Kod promocyjny Betclic czeka na Ciebie! McDavid i spółka znakomicie rozpoczęli pierwsze domowe spotkanie, bo po zaledwie siedmiu minutach prowadzili dwoma trafieniami. Wszystko posypało się w drugiej tercji, w której Dallas Stars potrzebowali niecałych czterech minut, żeby wyjść na prowadzenie. Edmonton Oilers co prawda zdołali jeszcze poprowadzić do remisu, ale ich strzelanie zakończyło się na drugiej tercji i w trzeciej dwukrotnie goście trafiali do ich siatki i wyszli na prowadzenie w serii. Pierwsze starcie w Dallas przegrali Stars, więc powtarza nam się sytuacja, że gospodarz przegrywa w pierwszym domowym meczu. Gospodarze najlepiej prezentują się pod względem strzelanych goli w drugich tercjach. W pierwszych radzą sobie tylko trochę gorzej, a najwięcej do poprawy Oilers mają w ostatnich dwudziestu minutach, bo wtedy ich skuteczność najbardziej szwankuje. Do nocnych zmagań tych zespołów jeszcze trochę zostało, więc przed tym może znajdziesz coś dla siebie w zakładce typy dnia.

grupa hokej zagranie

Również pod względem straconych bramek gracze z Edmonton mają największe problemy w trzecich tercjach, a najlepiej wypadają w destrukcji w pierwszych dwudziestu minutach gry. Bardzo równo przyjezdni z Dallas radzą sobie w każdej z trzech tercji i u nich nie zaobserwujemy znacznego wzrostu lub spadu, w któreś z części gry, jeśli chodzi o poczynania ofensywne. Znaczącą zmianę widać jednak w bramkach traconych przez gości. Stars najlepiej radzą sobie w pierwszej i trzeciej tercji, a w połowie spotkania poczynają sobie najgorzej i wtedy najłatwiej ich zaskoczyć. Oilers przez porażkę w ostatnim meczu zaliczyli trzecią przegraną domową w tegorocznej fazie play-off, natomiast Stars dalej mogą się szczycić zaledwie jedną delegacyjną przegraną.

Statystyki:

  • Bilans bramkowy Edmonton Oilers w drugich tercjach wynosi 22:14
  • Bilans bramkowy Dallas Stars w drugich tercjach to 15:15
  • 2/3 spotkań tych zespołów kończyło się golem po obu stronach w drugich tercjach

Co obstawić?

Zastanawiałem się, żeby ponownie pójść w wygraną przyjezdnych z Dallas, bo znowu w roli większego faworyta są gospodarze, a nie trzeba przypominać, że goście na wyjazdach czują się znakomicie. Jednak swoją i waszą uwagę chciałbym zwrócić tylko na to, co wydarzy się w drugich dwudziestu minutach gry. Właśnie wtedy Oilers zdobywają najwięcej goli w play-off i w tym aspekcie nie mają sobie równych. Również w drugich tercjach zaczynają bronić gorzej, a cała kumulacja złych działań odbija się na nich w trzecich tercjach. Stars grają i strzelają praktycznie po równo w każdej części gry, ale tracą najwięcej goli w drugich tercjach. Myślę, że taka mieszanka dwóch postaw da nam gola po obu stronach w drugiej odsłonie i taka jest moja propozycja na czwarty mecz pomiędzy tymi zespołami. Typy NHL, które do tej pory graliśmy, są dostępne w specjalnej zakładce na naszej stronie.

Oba zespoły powyżej 0,5 bramki w 2. tercji
Kurs: 2.05
Zagraj!
Kupon Betclic NHL

Foto. PressFocus

Zaloguj się aby dodawać komentarze