Edmonton Oilers – Dallas Stars: typy, kursy i zakłady bukmacherskie I 03.06.2024

Hokeista Dallas Stars

Stało się! Florida Panthers wygrali w nocy czwarte spotkanie i drugi raz z rzędu awansowali do finału! Na Florydzie mogą przygotowywać się do walki o Puchar Stanleya, ale w Edmonton i Dallas trwa jeszcze rywalizacja o awans. Poniedziałkowej nocy Oilers zagrają u siebie ze Stars, a ja przyjrzę się ponownie, tej parzę i podzielę się swoimi przemyśleniami. Serdecznie zapraszam do zapoznania się z treścią analizy i końcowymi propozycjami.

Fortuna baner z ofertą na start

Edmonton Oilers – Dallas Stars (stan rywalizacji 3-2): typy i kursy bukmacherskie (03.06.2024)

Za nim pójdziemy dalej, zachęcam Cię do skorzystania z kodu promocyjnego w Fortunie! Trzeci i na pewno ostatni raz obejrzymy tę parę grającą w Rogers Place bez względu na rozstrzygnięcie poniedziałkowej nocy. Opcje są dwie! Pierwsza, to wygrana gospodarzy i ich awans od finału, gdzie czekają już hokeiści z Florydy. Druga, to oczywiście zwycięstwo gości i przeniesienie rywalizacji na siódme starcie do Dallas. Pierwsze dwa mecze dały nam po jednej wygranej Oilers i Stars. Trzecia rywalizacja, to zwycięstwo hokeistów z Dallas, którzy jako pierwsi zdołali wygrać w dwóch meczach z rzędu. Czwarte i piąte starcie, to dwie wygrane graczy z Edmonton, dzięki czemu teraz są o krok od finału. Bardzo dobrze udało się przewidzieć, że Stars będą mieli problemy w meczach przed własną publicznością, bo zawodnicy z Dallas tylko raz zdołali ograć McDavida i spółkę. Teraz tak, jak w poprzednich seriach Stars utrzymują się w grze dzięki znakomitej postawie wyjazdowej. Ostatni mecz, to dopiero druga wyjazdowa porażka Stars w play-off, co sprawiło, że ich seria czterech delegacyjnych zwycięstw z rzędu została zakończona. Zdecydowanie równiej Oilers spisują się u siebie i na wyjazdach, więc to oni w przypadku siódmego starcia będą stawiani w roli faworyta, mimo że mecz odbędzie się w Dallas.

Oczywiście może do tego meczu nigdy nie dojść i wszystko wyjaśnić się nadchodzącej nocy. Doskonale z formą na play-off trafili gospodarze, którzy mają aż siedmiu przedstawicieli w najlepszej dziesiątce pod względem zdobytych punktów w klasyfikacji kanadyjskiej. Dość niespodziewanie po stronie gości na jednego z liderów wyrósł Wyatt Johnston, dla którego jest to drugi sezon w najlepszej hokejowej lidze świata i drugie podejście do walki o Puchar Stanleya. Młody napastnik pobił swoje dokonania z poprzedniego roku zarówno z fazy zasadniczej, jak i fazy play-off i jest wartością dodaną do liderów Stars. Golkiper gospodarzy, czyli Skinner, który odpoczywał w trzech meczach radzi sobie dalej bardzo przeciętnie i jego procent obron spadł poniżej 90, więc cały czas jest on tykającą bombą, która nie wiadomo kiedy narobi bałaganu w szeregach Oilers. Oettinger, czyli bramkarz gości nie opuścił żadnego starcia i jego statystyki są znacznie lepsze i w tym aspekcie na pewno przewagę mają Stars. Fatalnie natomiast goście wyglądają w osłabieniach i w porównaniu do gospodarzy nie ma czego zbierać i do tego śmiało możemy dorzucić postawę w przewagach, która znowu jest znacznie na korzyść Oilers. Do zmagań tych zespołów jeszcze trochę zostało, więc przed tym może znajdziesz coś dla siebie w zakładce typy dnia.

Statystyki:

  • Bilans domowych spotkań Edmonton Oilers w play-off wynosi 5Z-1R-1P
  • Bilans wyjazdowych meczów Dallas Stars w play-off to 4Z-2R-2P
  • Edmonton Oilers nie wygrali u siebie spotkania w dogrywce
  • Dallas Stars nie przegrali na wyjeździe meczu w dogrywce

Co obstawić?

Tak, jak do tej pory Dallas Stars szukali swoich szans w meczach wyjazdowych. Teraz przed nimi kolejna taka okazja, żeby do gry wrócić na terenie rywala. Pachnie mi w tej parze siódmym meczem, więc moja propozycja idzie w kierunku gości ich wygranej z uwzględnieniem ewentualnej dogrywki, a w nich jeszcze nie przegrali na dwa podejścia. Oilers u siebie raz grali w dogrywce i tamto spotkanie nie poszło po ich myśli. Duża większa wiara jest w graczy z Dallas, kiedy przychodzi im grać na obcym terenie i poniedziałkowej nocy im zaufam. Typy NHL, które do tej pory graliśmy, są dostępne w specjalnej zakładce na naszej stronie.

Dallas Stars końcowe zwycięstwo
Kupon Fortuna NHL

Foto. PressFocus

Zaloguj się aby dodawać komentarze