Dzik – Tomasz Chic: typy, kursy i zakłady | Gdzie oglądać?

Publiczność podczas gali MMA

Typy na Dzik – Tomasz Chic, Prime MMA 8. Już w najbliższą sobotę dojdzie do jednej z najlepszych edycji gali Prime MMA! Na karcie walk zobaczymy wiele ciekawych zestawień, a wśród nich chociażby pojedynek Dzika z Tomaszem Chiciem. To właśnie na tym starciu skupię się w poniższym tekście i po dokonaniu analizy zaproponuję najciekawsze typy na Dzik – Tomasz Chic! Zapraszam zatem do sprawdzenia szczegółów.

Masz ochotę obstawić galę Prime MMA 8? Załóż konto w Totalbet, który jako jedyna na rynku ma zakłady bukmacherskie na wszystkie walki!

Już teraz możesz założyć konto i zagrać zwycięstwo Don Kasjo z Tańculą po promocyjnym kursie 200.00!

baner Totalbet na Prime MMA 8

 

Dzik – Tomasz Chic, typy i przewidywania

By wybrać możliwie najlepsze typy na Dzik – Tomasz Chic, warto uprzednio powiedzieć co nie co o obu zawodnikach i omówić potencjalny przebieg pojedynku! Analizę rozpocznę zatem od Damiana Grafa, który stawiany jest w roli zdecydowanego faworyta pojedynku. Dzik kojarzony jest przede wszystkim ze znajomości z Don Kasjo, oraz z występu w programie Warsaw Shore. Warto jednak powiedzieć, że 26-latek miał już okazję wystąpić we freak-fightach i pokazał się z naprawdę dobrej strony! Dzik przegrał w swoim debiucie z Łukaszem Lupą, a w drugim pojedynku sprostał wyzwaniu i pokonał Macieja Rataja nokautując rywala już w 1. rundzie! Nasz bohater dysponuje znakomitymi warunkami fizycznymi, a jego głównym atutem jest siła uderzenia. Co istotne, pojedynek Dzika z Tomaszem Chiciem odbędzie się w formule bokserskiej i powinien to być spory handicap właśnie w stronę Damiana! Od ostatniej walki miał on sumiennie trenować i na pewno zobaczymy dzisiaj lepszą wersję Grafa, aniżeli podczas październikowej gali Prime MMA 6!

Zerknijcie koniecznie na nasze wszystkie typy Prime MMA 8, a tymczasem przechodzę do sylwetki drugiego z zawodników. Tomasz Chic to postać bardzo dobrze znana wszystkim kibicom freak-fightów, a jednocześnie persona bardzo kontrowersyjna. Galewski debiutował na gali Marcina Najmana, a więc na Prime MMA, w której to organizacji stoczył 2 pojedynki. Wpierw przegrał on z Krystianem Pudzianowskim, a w drugim pojedynku okazał się lepszy od Żuroma, wygrywając już w 1. rundzie. Nie był to jednak najmocniejszy rywal, a w kolejnej walce Tomasz Chic stoczył rewanż z Andrzejem Żuromskim i tym razem okazał się słabszy. 41-latek w mojej opinii nie ma wielkich umiejętności jeżeli chodzi o sporty walki, a w dodatku będzie miał wyraźnie słabsze warunki fizyczne w porównaniu do najbliższego rywala. Wspomniałem już, że pojedynek ma odbyć się w formule bokserskiej i jest to bardzo istotna informacja. Jakie zatem typy na Dzik – Tomasz Chic warto obstawić na kuponach?

Bukmacher Totalbet przewiduje, że pojedynek zakończy się stosunkowo szybko i osobiście zgadzam się z takim scenariuszem. Damian Graf dysponuje wielką siłą i bardzo mocnym uderzeniem, z którego najpewniej będzie chciał skorzystać już na początku starcia! 26-latek ostatni pojedynek rozstrzygnął na swoją korzyść już w 1. rundzie. Sądzę, że także tym razem Dzik ruszy agresywnie do przodu i podobnie jak przy okazji gali Prime MMA 6, tak i teraz bardzo szybkom skończy swojego rywala. Typy na Dzik – Tomasz Chic w kierunku zakończenia walki w 1. rundzie są moim zdaniem warte zagrania!

Walka zakończy się w 1. rundzie
Kurs: 1.85
Zagraj!

Dzik – Tomasz Chic, kursy bukmacherskie

Zaproponowałem przed momentem Dzik – Tomasz Chic typy na zakończenie pojedynku w 1. rundzie. A jak wyglądają standardowe kursy na rezultat omawianej walki? Bukmacher Totalbet w roli wyraźnego faworyta starcia stawia Damiana Grafa. Obecnie zwycięstwo popularnego Dzika obstawicie po kursie 1.20, podczas gdy wygrana Tomasza Chica jest dostępna do obstawienia po mnożniku 3.62. Widać to dobrze na poniższym widgecie kursowym:

Kursy na zwycięstwo

Totalbet
1.20
Dzik
3.62
T. Chic
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!

Kursy na rezultat końcowy

Bukmacher Totalbet na omawiany pojedynek zaproponował sporo ciekawych zdarzeń i zakładów! W ofercie wspomnianego operatora znajdziemy chociażby Dzik – Tomasz Chic typy na liczbę stoczonych rund! Jak już wiecie, osobiście prognozuję szybkie zakończenie tego starcia i sądzę, że pojedynek nie wyjdzie poza pierwszą rundę. Jeżeli chcecie natomiast obstawić zakłady na over/under rund, to aktualne kursy bukmacherskie na takie zakłady przedstawiam pod spodem:

Kursy na liczbę rund

Totalbet
2.38
+1.5 rund
1.44
-1.5 rund
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!

Dzik – Tomasz Chic, kto wygra walkę?

Kto moim zdaniem wyjdzie z omawianego pojedynku zwycięsko? Nie przewiduję tu niespodzianki i uważam, że o 15 lat młodszy, ale przede wszystkim silniejszy i lepiej wyszkolony Damian Graf odniesie zwycięstwo! W ostatnim starciu Dzik stosunkowo łatwo rozprawił się z Ratajem, który w mojej opinii jest zawodnikiem lepszym od Tomasza Chica. Dotychczasowe występy undergoda mnie nie przekonywały i sądzę, że jeśli mamy typować zwycięzcę omawianej walki, to warto postawić tutaj na faworyta, czyli Damiana Grafa!

Dzik wygra
Kurs: 1.20
Zagraj!

Dzik – Tomasz Chic, gdzie oglądać?

Zostawmy na momencik typy na Dzik – Tomasz Chic i zajmijmy się transmisją tego pojedynku. Oczywiście nie będzie on dostępny na wyłączność i jeżeli zechcemy zobaczyć tę walkę na żywo, to trzeba będzie zakupić PPV do całej gali. Organizacje freak-fightowe w 99% przypadków proponują swoim kibicom transmisje w formie PPV i podobnie będzie w przypadku gali Prime MMA 8! Jeżeli zatem chcecie uzyskać dostęp do sobotnich pojedynków, to należy uprzednio zalogować się w serwisie primemma.tv i zakupić odpowiedni pakiet!

Dzik – Tomasz Chic, transmisja w TV za darmo

Jeżeli do tej pory nie oglądaliście regularnie wydarzeń i gal freak-fightowych, to musicie wiedzieć, że tego rodzaju eventy nie są pokazywane w TV. Mówimy tu bowiem o dość kontrowersyjnych treściach, których nie pokazują żadne stacje telewizyjne. Jedyną opcją pozwalającą zobaczyć zatem walkę Dzika z Tomaszem Chiciem, jak i inne starcia Prime MMA 8 jest stream online w Internecie. Przejdźmy zatem do szczegółów takiej transmisji w formie PPV.

Dzik – Tomasz Chic, stream online

Stream online w formie PPV będzie jedyną legalną opcją, która pozwoli obejrzeć na żywo starcie Dzika z Tomaszem Chiciem, jak i inne pojedynki Prime MMA 8. Aby uzyskać dostęp do sobotniej gali należy zalogować się na stronie primemma.tv i wybrać jeden z dwóch pakietów. Cena podstawowego to 39.99 PLN i tutaj mamy do czynienia ze streamem w jakości 720p. Dopłacając zaś 5 PLN, zyskamy obraz w jakości HD, a także możliwość objerzenia powtórki całej gali przez tydzień!

Typy na Dzik – Tomasz Chic

Na koniec jeszcze inne, nieco bardziej ryzykowne typy na Dzik – Tomasz Chic. Wcześniej proponowałem zakłady na zwycięstwo Damiana Grafa, a także na zakończenie pojedynku już w 1. rundzie. Bukmacher Totalbet daje możliwość połączenia tych dwóch typów i otrzymania nieco wyższego kursu, który moim zdaniem nada się na sobotnie kupony. Dzik swoją ostatnią walkę wygrał właśnie w 1. odsłonie, a najbliższy pojedynek odbędzie się w boksie, co powinno być dla niego wodą na młyn. Nie wydaje mi się, by rywal w osobie Tomasza Chica był w stanie zatrzymać napór silniejszego i zwyczajnie lepszego Damiana Grafa. Moje typy na Dzik – Tomasz Chic odnoszą się więc do wygranej młodszego z zawodników już w 1. odsłonie!

Dzik wygra w 1. rundzie
Kurs: 2.00
Zagraj!

fot. Pressfocus

Zaloguj się aby dodawać komentarze