Dwie ostatnie analizy na plus,a dzisiaj z BETFAN bez ryzyka o 343 PLN!

Kort tenisowy

Po dwóch ostatnich trafieniach na tenisowych kortach wracam na amerykańską ziemię i wraz z bukmacherem BETFAN postanawiam zaryzykować, bez ryzyka o swoje środki. Spotkanie między dwoma nadziejami amerykańskiego tenisa zapowiada się bardzo ciekawej i oczekuję od tych młodych chłopaków zaciętej rywalizacji. Czy moje przewidywania się spełnią? Tego przekonamy się dzisiejszego wieczora, ale mam nadzieję, że emocji nie zabraknie! Zapraszam do analizy!

 

Załóż konto w BETFAN i graj bez ryzyka w Darley Beach!

Zwrot na konto depozytowe z kodem: 3100PLN

Link aktywujący promocję -> zagranie.com/goto/betfan

Paul Tommy- Frances Tiafoe

Z pewnością ten pojedynek można określić mianem starcia dwóch największych amerykańskich talentów młodego pokolenia, obaj zawodnicy mają po 22 lata i całą dobrze zapowiadającą się karierę przed sobą. Kierując myśli już w stronę mojego typu, zwracam uwagę na dyzpozycję w bieżącym roku, bo jeśli patrząc na całokształt kariery, to z tej dwójki większe osiągnięcia i zdobycze w swojej gablocie posiada Tiafoe. Wygrywał on przes dwoma laty na kortach w Darley Beach, a i w samych starciach z Tommym do tej pory zwyciężał dwukrotnie. W tym sezonie rozegrali odpowiednio 11 i 9 spotkań, ale z różnym skutkiem. Paul Tommy przegrał tylko trzy, z Kecmanovicem, Fucsovicsem i Harissem, zaś Tiafoe wygrywał tylko czterokrotnie. W mojej propozycji stawiam na to, że obaj wygrają po secie nie bez powodu, w ostatnich 6 spotkaniach Paul seta nie wygrał tylko raz, natomiast Tiafoe od początku roku tylko trzykrotnie. Obaj są bardzo dobrzy przy własnym podaniu i naprawdę bardzo ciężko ich przełamać, Tiafoe dodatkowo jest niesamowity w szybkich wymianach i niespotykanych returnach.

Czym bronię swój typ. Przede wszystkim dyspozycją w tym roku, Paul na ten moment prezentuje się lepiej niż Francis i to on jest moim faworytem. Decyduję się tutaj na zwycięstwo w trzech setach, ze względu na częste przebłyski niesamowitych umiejętności u Tiafoe, a przy tym słabości Paula. Obaj bardzo często gubią i wygrywają sety, rzadko kiedy kończą zwycięstwami do zera. W mojej  opinii jest to pochodna jeszcze bardzo młodego wieku zawodników, ale już powoli nadchodzi kluczowy czas do weryfikacji ich talentów. Liczę na zacięte spotkanie i pokaz umiejętności z obu stron.

 

Kilka faktów o dzisiejszych zawodnikach:

-Późne wycofanie się z turnieju Nicka Kirgiosa zapewniło Tommy Paulowi wygodne rozstawienie w ATP Delray Beach i wykorzystał swoją szansę, pokonując Daniela Elahi Galana w prostych setach, 6-2 6-4.
-Były mistrz juniorów French Open, Tommy Paul, fantastycznie rozpoczął sezon, awansując do półfinału w Adelaide jako kwalifikator (najlepszy wynik w karierze podczas głównej trasy), a później wygrał dwa mecze w Australian Open, w tym trudny pięciu setowy przeciwko Grigorowi Dimitrowowi.
-Tommy ma umiejętności do wygrywania meczów na tym poziomie, ale sprawność fizyczna zawsze była dla niego problem (dwie kontuzje w samym tylko roku 2019). Mimo kontuzji, Tommy Paul radził sobie całkiem nieźle na torach Challenger i zebrał cztery tytuły Challenger w ostatnich dwóch sezonach.
-Frances Tiafoe uniknął drugiego z rzędu odpadnięcia z pierwszej rundy w Delray Beach i piątej z rzędu porażki podczas głównej trasy ATP, wygrywając w pojedynku z Emilio Gomezem.
-Delray Beach zawsze będzie zajmować miejsce w sercu Frances Tiafoe, gdy podniósł w 2018 roku swój pierwszy tytuł ATP Tour, pokonując Juana Martina Del Potro, Hyeona Chunga i Denisa Shapovalova.
-Chociaż Tiafoe osiągnął znacznie więcej na tym poziomie rozrywkowym , a także ma przewagę 2-0 w serii H2H, Tommy Paul osiągnął jak dotąd lepsze wyniki w 2020 r. I oczekuję, że będzie miał spore szanse w tej rywalizacji.

Chcesz więcej typów bukmacherskich? Dołącz do Grupy Zagranie!

 

Zakład bez ryzyka w BETFAN – zwrot na konto główne!

  1. Klikasz w link -> zagranie.com/goto/betfan
  2. Zakładasz konto z kodem: 3100PLN
  3. Wpłacasz depozyt, którego minimalna kwota jest równa 10 zł
  4. Zakład powinien mieć kurs, który jest równy co najmniej 1.14. Z promocji wyłączone są zakłady Gry Wirtualne
  5. W razie przegranej w ciągu 48 godzin roboczych od rozliczenia zakładu przyznamy Ci bonus na saldo główne, który będzie równy stawce zakładu.

Zaloguj się aby dodawać komentarze