Dubel na start darteskich mistrzostw Świata! Gramy kurs 2.36!

Tarcza z wbitą lotką

fot. Elizaveta Maximova

Pierwszy dzień imprezy, start rozgrywki o godzinie 19:00, przy tarczy w Ally Pally. Na scenę wychodzą doświadczony Anglik, o dźwięcznie brzmiącym nazwisku West, jego przeciwnikiem będzie, przybyły z orientalnych Indii Amit Gilitwala. Po jakże zaciętym i emocjonującym pojedynku, w okolicach 20:00 do tarczy podejdą, występujący po raz 30 z rzędu na arenie Mistrzowskiej Steve Beaton, oraz mistrz Ameryki Południowej Diogo Portela. Przez najbliższe 18 dni, czekają nas wielkie emocje w świecie darta, a ja z przyjemnością na nie zapraszam!

Załóż konto w BETFAN i graj bez ryzyka do 100 PLN! (Zwrot na konto bonusowe)

Link aktywujący promocję -> zagranie.com/goto/betfan

BETFAN Zakłady Bukmacherskie na koszulce
BETFAN Zakłady Bukmacherskie na koszulce
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

Bonus 200% od 1. depozytu = potrojenie wpłaty do 600 PLN

oferta z naszym kodem promocyjnym: ZAGRANIE

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
Bonusy:

OD 1. DEPOZYTU: 200% do 600 zł

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

W  pierwszym  dniu  imprezy,  organizatorzy  proponują  nam  rozgrywki  w sesji  wieczornej,  będą  to  trzy  spotkania  pierwszej  rundy, oraz jedno czwartej. 
Plan dzisiejszych zmagań:
19:00 Steve West- Amit Gilitwala
20:00 Steve Beaton- Diogo Portela
21:00 Jeff Smith- Keane Barry
22:00 Peter Wright- Steve West/Amit Gilitwala

grupa

Steve West- Amit Gilitwala

Steve West to obecnie 45 nazwisko rankingu PDC, ten na co dzień mieszkający w Epping, Anglik ma na swoim koncie 8lat występów z kartą Pro Touru, do tej pory w karierze udało się mu uzbierać niebagatelną sumę 391,651 funtów, wyrzuconych na tarczy. Przed przystąpieniem do PDC, wygrywał kilka pomniejszych turniejów, takich jak Denmark Open, Finnish Open, czy przykładowo German Gold Cup. Od zdobycia karty zawodnik na stałe w  światowej 50/100, ale bez znaczących triumfów. Ostatni raz niezłą formę prezentował w 2018 roku ,kiedy do chodził do ćwierćfinałów UK Open i Mistrzostw Europy. Jeśli chodzi o ostatnie występy , to nie zakwalifikował się on do żadnego ze znaczących turniejów od czasów Player Championship 23. Występuje regularnie w PDC Home Tour, gdzie jego forma prezentuje się niezbyt regularnie. Na przełomie listopada i grudnia udało się mu wygrać sporą ilość meczy, ale nie miał też w roli przeciwnika, wybitnych rywali. W ostatnim czasie na jego koncie zapisała się seria sześciu porażek z rzędu, co wydaje się niezbyt dobrym prognostykiem przed meczem otwarcia Mistrzostw Świata. 

Jeśli spojrzymy na nazwisko Gilitwala i chcemy coś powiedzieć, to na tym zakończymy. Zawodnik dla wielu no-name, dla innych najlepszy zawodnik z Indii, który dostał się na Mistrzostwa Świata 2020.  Bądźmy szczerzy, to nie jest światowa czołówka, to nie jest przyszłość darta, na pierwszy rzut oka przeciętniak. Biorąc pod uwagę jego osiągnięcia nie tylko na pierwszy, ale weźmy pod uwagę imprezy sprzed lat i występy zawodników “orientalnych”. Często potrafią oni napsuć sporo krwi wyżej notowanym i rozstawionym zawodnikom, być może brak presji? Zawodowy dart, jak i każdy sport to miejsce do zarabiania pieniędzy i w tym wypadku warto zwrócić na to uwagę. Amit występując w pomniejszych turniejach PDC w Azji, zarobił łącznie 2(!!!) tysiące funtów, teraz za samo odpadnięcie w pierwszej rundzie zarobi kilkukrotnie więcej! On nie ma na sobie żadnej presji, on nic nie musi, on zagra dla przyjemności w meczu otwarcia Mistrzostw Świata, z nie najlepszym Stevem Westem.

Reasumując, w przypadku Amita nie liczę na wysokie średnie w całym meczu, bo zbliżenie się w okolice 90 to będzie spory wyczyn, Na MŚ występuje formuła setowa, trzy wygrane legi to wygrany set, w jednym secie można rozegrać 5 legów, co daje duże szanse na choćby jeden tego typu wynik w kierunku Amita. Stawiam na wygranie choćby jednej partii, przez Gilitwalę w pierwszym secie! Zawodowcy i etatowi uczestnicy Mistrzostw, często nie wchodzą w mecz na najwyższych obrotach, co daje duże prawdopodobieństwo takiego rezultatu.

TYP: + 3,5 lega w pierwszym secie
Kurs: 1.57

Kliknij TYPY DARTS i dowiedz się, jak i gdzie typować ten sport!

Steve Beaton- Diogo Portela

Beaton to 56-letni Anglik, obecnie zajmujący 3 miejsce w rankingu PDC, jeśli chodzi o Mistrzostwa Świata, to występuje w nich po raz trzydziesty z rzędu, biorąc pod uwagę obie federacje. Mistrzem został tylko raz, w 1996 roku, jeszcze za organizacji BDO. Beaton to zawodnik, który stale jest wysoko w rankingu, ale od dłuższego czasu bez znaczących osiągnięć. Na co dzień sygnuje swoim nazwiskiem markę Red Dragon, a przy tarczy stał się milionerem, inkasując ponad milion funtów. W ostatnim czasie nie licząc PDC Home Tour Steve wystąpił w finałach Playersów i zakonczył tam udział po szybkim blamażu z Noppertem. Owszem statystyki niezłe, ale nie o statystyki, a o wynik chodzi. W domowej serii mocno w kratkę zwycięstwa z m.in. Whiteheadem, czy Maikele, ale dość łatwe porażki ze Smithem, Rossem, czy Humphriesem.

Diogo Portela to zawodnik, który na Mistrzostwa zakwalifikował się jako najlepszy z Ameryki Południowej, w Europie w tym roku dał się poznać publiczności podczas udziału w pandemicznym Icons of Darts League. Jeśli spojrzymy na typowe h2h to widzimy dramatyczną serię porażek tego zawodnika, jeśli zaś rzucimy okiem na azaciętość pojedynków to wygląda to już całkiem dobrze. W mojej opinii formuła setowa sprzyja tego typu zawodnikom, ponieważ mimo tego, że często nie potrafią dowieźć wyniku do końca, to potrafią wygrać serię legów.

Zważywszy na wymienione aspekty, uważam, że Diogo jest w stanie urwać seta doświadczonemu, ale często robiącemu proste błędy Beatonowi.

TYP: + 3,5 seta w meczu
Kurs 1.50

  1. Klikasz w link -> zagranie.com/goto/betfan
  2. Zakładasz konto z kodem: 2961PLN
  3. Wpłacasz depozyt, którego minimalna kwota jest równa 20 zł
  4. Zakład powinien mieć kurs, który jest równy co najmniej 1.14. Z promocji wyłączone są zakłady Gry Wirtualne
  5. W razie przegranej w ciągu 48 godzin roboczych od rozliczenia zakładu otrzymasz zwrot w bonusie. Obrót 3 x 2.00 – minimum 3 zdarzenia.
  6. Przy drugiej wpłacie możesz zagrać bez ryzyka do 200 zł – zwrot na konto bonusowe.
  7. Przy trzeciej wpłacie możesz zagrać bez ryzyka do 300 zł – zwrot na konto bonusowe.. 


Kupon dart

Zaloguj się aby dodawać komentarze